Zestaw flagowy Classic Bend S z Podstawą Płaską Stalową 35x35cm

Special Price 271,09 zł 220,40 zł Regular Price 308,73 zł
W magazynie
SKU
Zestaw flagowy Classic Bend S z Podstawą Płaską Stalową 35x35cm
Ocena:
100% of 100

Zestaw reklamowy flagowy to flaga wydrukowana na poliestrze 115g/m2 wraz z masztem i stalową podstawą płaską umożliwiającą ekspozycję flagi na dowolnej płaskiej powierzchni. Elegancka podstawa, że flagi prezentują się doskonale w pomieszczeniach, ale można je również stosować na zewnątrz budynków.

Cena zawiera: maszt classic 2,8 m, flaga z indywidualnym nadrukiem, podstawa płaska stalowa 35 x 35 cm

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Flagi Bend S Jak przygotować plik

Przyjmujemy pliki: pdf, tiff, jpg

Zestaw flagowy Classic Bend S jest to kompletny zestaw umożliwiający prezentację indywidualnej grafiki reklamowej na dowolnej płaskiej powierzchni, czy to w pomieszczeniach czy też na zewnątrz budynków.

Flaga Bend S drukowana jest na popularnym materiale tekstylnym poliester 115 g/m2. Druk wykonywany jest jednostronnie, jednak właściwości materiału zapewniają jego widoczność z obu stron (grafika przebija w ok. 95 % na drugą stronę materiału). Wydrukowaną flagę nakłada się na dołączony maszt, którego górne elementy wykonane są z włókna szklanego, dzięki czemu uginają się i dostosowują do uszytej flagi.

Podstawa Płaska Stalowa 35 cm x 35 cm, zwana też Square Base, to elegancka podstawa flagowa umożliwiająca postawienie flagi reklamowej na dowolnej płaskiej powierzchni. Jej waga pozwala na utrzymanie stabilnie nawet flag XL. Jedynie w warunkach zewnętrznych zaleca się użycie dodatkowego obciążenia poprzez zastosowanie obciążnika wodnego. Dodatkowo podstawa wyposażona jest w stalowy rotator, powodujący lekkie obracanie się flagi wraz z podmuchami wiatru.

Beachflagi czy też windery, bo tak nazywane są też flagi reklamowe, są uniwersalnym i efektownym nośnikiem reklamowym. Są łatwe w montażu w każdym miejscu, lekkie i wygodne w transporcie. W dodatku są wielokrotnego użytku i dają możliwość bardzo łatwej zmiany grafiki. Co więcej z masztem Classic można wykorzystać również flagi o innych kształtach.

Flagi reklamowe są masowo używane podczas wszelkich imprez plenerowych, festiwali, zawodów sportowych itp. Zastosowanie ich jest podwójne, z jednej strony prezentacja przekazu reklamowego i wzmocnienie wizerunku firmy. Z drugiej strony beachflagi mogą służyć jako wydzielenie przestrzeni np. na plaży, jako oznaczenie konkretnych miejsc, np. punktów spotkać, punktów informacyjnych itp. Ten nośnik reklamowy jest tez wykorzystywany podczas wydarzeń wewnątrz budynków np. podczas konferencji i targów branżowych jako uzupełnienie stoiska firmowego.

Więcej informacji
Wysokość flagi2,45 m
Materiał wydrukupoliester 115 g/m2
Materiał masztuwłókno szklane i aluminium
Długość masztu2,8 m
Obszar grafiki55 cm x 195 cm
Wydrukjednostronny
Sposób montażuzłożenie elementów masztu + nałożenie flagi na maszt poprzez wsuniecie w tunel z materiału + przykręcenie rotatora do podstawy
Zawartość zestawumaszt, flaga, podstawa płaska stalowa 35x35cm
Przeznaczeniepłaska powierznia, wewnątrz pomieszczeń, na zewnątrz
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw flagowy Classic Bend S z Podstawą Płaską Stalową 35x35cm
Twoja ocena