Flagi reklamowe z masztem Classic Bend L

237,51 zł 193,10 zł
W magazynie
SKU
Flagi reklamowe z masztem Classic Bend L
brak

Flaga reklamowa z masztem Classic Bend L to popularna przenośna beachflaga czy też winder. Drukowana jest na materiale tekstylnym poliester 115 g/m2, który nakłada się na maszt wykonany z elementów z włókna szklanego i aluminiowych. System flagowy przeznaczony jest do ekspozycji wewnętrznych i zewnętrznych, dzięki zastosowaniu jednej z podstaw dostępnych w naszym sklepie, flagi można umieścić na każdym rodzaju podłoża.

Cena zawiera: maszt classic 4,5 m, flaga z nadrukiem

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Flagi Bend L Jak przygotować plik

  • Kup 11 po 233,12 zł 189,53 zł za każdy i zaoszczędź 2%
  • Kup 51 po 218,71 zł 177,81 zł za każdy i zaoszczędź 8%
  • Kup 101 po 198,93 zł 161,73 zł za każdy i zaoszczędź 16%

Przyjmujemy pliki: pdf, tiff, jpg

Flaga reklamowa z masztem Classic Bend L to flaga przeznaczona do ekspozycji wewnętrznej i zewnętrznej o całkowitej wysokości 4,06 m. Drukowana jest metodą sublimacji na materiale tekstylnym poliester 115 g/m2 i dostarczana wraz z masztem o długości 4,5 m. Maszt wykonany jest z elementów aluminiowych oraz z włókna szklanego. Górne elementy z włókna szklanego są elastyczne i wraz z założeniem materiału uginają się i dostosowują do kształtu wykonanej flagi. Dlatego całkowita wysokość systemu flagowego jest mniejsza niż sama długość masztu.

Flagi Reklamowe, często spotykane też jako beachflagi czy windery, są bardzo popularnym nośnikiem reklamowym wykorzystywanym przy różnorodnych okazjach. Można spotkać je na co dzień np. przed sklepami, wejściami do budynków firmowych, przed foodtruck’ami, straganami ulicznymi itp. ale także okazjonalnie na imprezach plenerowych, festiwalach, imprezach sportowych czy też targach branżowych jako dopełnienie stoisk firmowych.

Flagi reklamowe to uniwersalne rozwiązanie do wielokrotnego użytku. Raz zakupione posłużą przez wiele lat, nawet w przypadku konieczności zmiany grafiki, można będzie ją zastosować z tym samym masztem. Szeroka oferta podstaw flagowych umożliwia umieszczenie flagi na dowolnej powierzchni, bez względu czy będzie trzeba flagę wbić w obity grunt, czy umieścić w śniegu czy zwyczajnie na płaskiej powierzchni.

Więcej informacji
Wysokość flagi4,06 m
Materiał wydrukupoliester 115 g/m2
Materiał masztuwłókno szklane i aluminium
Długość masztu4,5 m
Obszar grafiki78,5 cm x 335 cm
Wydrukjednostronny
Sposób montażuzłożenie elementów masztu + nałożenie wydruku poprzez wsunięcie masztu w tunel z materiału
Zawartość zestawumaszt, flaga
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Flagi reklamowe z masztem Classic Bend L
Twoja ocena