Flagi reklamowe z masztem Classic

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

FLAGI REKLAMOWE – MOBILNY NOŚNIK REKLAMOWY

Wydruk grafiki na flagi reklamowe

Flagi reklamowe pozwalają podkreślić prestiż firmy, jej lokalizację dlatego coraz więcej instytucji i małych przedsiębiorstw chętniej podejmuje decyzję o zakupie tego nośnika reklamy. Flagi pozwalają zaznaczyć obecność firmy przy różnych okazjach i co ważne można je z łatwością złożyć i przetransportować. Należy jednak pamiętać, że aby flagi reklamowe skutecznie przyciągały i dodawały prestiżu oraz podkreślały wyjątkowość miejsca muszą być odpowiednio zaprojektowane. Jak to zrobić? Pamiętajmy że kluczowy przekaz musi być jasny, czytelny oraz spójny z wizerunkiem firmy. Flagi reklamowe dobrze zaprojektowane, często same przyciągają klientów. Warto wykorzystać taką moc oddziaływania na potencjalnego klienta.

Równie ważnym elementem flagi reklamowej, poza odpowiednią grafiką, jest jakość materiałów oraz precyzja jej wykonania i montażu. Dlatego też przykładamy duża uwagę do doboru dostawców oraz materiałów do produkcji i wykończenia flag. Materiałem który zapewnia najwyższą jakość wydruku, a zarazem zapewnia świetną prezentację flagi reklamowej jest poliester 115 g/m2. Jest to materiał lekki, o rzadkim splocie. Zadrukowany tylko z jednej strony gwarantuje widoczność grafiki w 95 procentach również z drugiej strony flagi reklamowej. Sam wydruk metodą sublimacji gwarantuje trwałość nadruku, który przenika głęboko we włókna materiału. Możliwość wyboru spośród różnych kształtów i różnych rozmiarów flag, pozwala na dobranie odpowiedniego rozwiązania do grafiki którą chcemy przedstawić oraz do wielkości przestrzeni, na której flaga reklamowa będzie wystawiona. Zakończenie flagi tunelem umożliwia łatwe założenie jej na maszt, bez żadnych dodatkowych mocowań.

Maszty do flag reklamowych

Flagi reklamowe można instalować na dwóch rodzajach masztów flagowych. Wyróżniamy tak zwane maszty elastyczne - Classic, oraz maszty o stałym kształcie - Aluminium.

Maszty Classic składają się z 3 lub 4 elementów w zależności od jego wysokości. Dwa górne elementy wykonane są z włókna szklanego, dzięki temu maszt jest elastyczny i może dostosować swój kształt do kształtu zakładanej flagi. Najwyższa część zakończona plastikową zaślepką zabezpieczającą przed uszkodzeniem materiału flagi. Pozostałe segmenty wykonane są z aluminium, daje to stabilizacje i zabezpieczenie przed przewróceniem lub nadmiernym wygięciem flagi reklamowej. Poszczególne fragmenty masztu łączymy poprzez nałożenie poszczególnych części na siebie, zaczynając od najniższego modułu.

Maszt Aluminium jest zarazem wytrzymałym i lekkim masztem w całości wykonanym z aluminium i w przeciwieństwie do masztów z włókna szklanego ma konkretny określony kształt. Flagi reklamowe do tego rodzaju masztów mają również określony wygląd. W ramach każdego kształtu wybrać można spośród trzech rozmiarów S, M oraz L. W zależności od rozmiaru flagi reklamowej, maszt składa się z 4 lub 5 elementów aluminiowych. Wszystkie segmenty połączyć ze sobą możemy za pomocą zamka kulkowego. To ostatnia a zarazem najwyższa część systemu nadaje kształt całej fladze. Podobnie jak przy masztach Classic maszt Aluminium zakończony jest zaślepką której zadaniem jest zabezpieczenie materiału flagi reklamowej. Wszystkie nasze maszty dzięki jednakowej średnicy dolnego elementu, są kompatybilne z dostępnymi u nas podstawami.

Podstawy do flag reklamowych

Często spotyka się flagi reklamowe nieodpowiednio i zarazem nieestetycznie przywiązane, przymocowane np. do płotów. Niestety flagi reklamowe bez możliwości swobodnego obracania się pod wpływem silnego wiatru, zawijają się nieelegancko wokół masztu. Dlatego równie ważnym czynnikiem wpływającym na skuteczność i prezencje flagi są podstawy do flag reklamowych. Jak dobrać odpowiednią podstawę do naszych potrzeb? Otóż na rynku dostępna jest ogromna ilość wszelkiego rodzaju podstaw. W zależności od tego gdzie chcemy wyeksponować flagi reklamowe, czy to na świeżym powietrzu, czy w zamkniętym pomieszczeniu, do wyboru mamy podstawy płaskie o różnych ciężarach i podstawy specjalistyczne dostosowane do różnych rodzajów podłoży np. szpila używana do montażu flagi reklamowej na trawniku. Warto zadbać o to aby podstawa do flag zewnętrznych była wyposażona w rotator, który umożliwi swobodne obracanie się flagi reklamowej pod wpływem wiatru. Przy wyborze podstawy do flagi stojącej na dworze warto sugerować się wielkością flagi, im wyższa jest flaga tym cięższa podstawa lepiej ją utrzyma. Ciekawym rozwiązaniem jest obciążnik, który wypełniony wodą lub piaskiem pozwoli przekształcić lekką podstawę używaną w pomieszczeniach w ciężką, którą śmiało możemy wystawić na zewnątrz.

Flagi reklamowe jako uniwersalny nośnik reklamowy

Prosty i szybki w montażu oraz demontażu systemu flagi reklamowej podbił serca zarówno przedsiębiorców dużych i małych firm. Jako uniwersalny nośnik flagi reklamowe są najczęściej wybieraną formą reklamy, którą można wykorzystywać wielokrotnie, dzięki wymianie tylko samej grafiki. System staje się ekonomiczny i wielozadaniowy.

Copyright © 2024 Print4Events, Inc. All Rights Reserved.