1. Opakowania dla sklepów internetowych

  Opakowania dla sklepów internetowych

  Czy opakowania e-commerce są potrzebne, a ich wygląd ważny? Oczywiście, że tak. Obecna sytuacja związana z koronawirusem pokazała nam jak ważny dla rynku jest sektor sprzedaży internetowej. W momencie, kiedy okazało się, że musimy pozostać w domach, a jedyna możliwość zakupów to zakupy wirtualne, sprzedaż w sklepach internetowych poszybowała w górę, a tym samym duża część przedsiębiorców musiała zmienić swoją strategię sprzedażową. Nawet po odblokowaniu gospodarki duża część konsumentów nie zmieniła swoich przyzwyczajeń, gdyż zakupy w sieci stały się wygodne. Co to oznaczało dla producentów opakowań? Oczywiście nie tylko zwiększenie produkcji, ale również zmianę podejścia do klienta. Nie chodzi już tylko o zwykłe kartony wysyłkowe, ale również o to, żeby były atrakcyjne, ekologiczne i personalizowane.

  Czytaj więcej
 2. Wygodne siedziska reklamowe z Twoim nadrukiem

  Wygodne siedziska reklamowe z Twoim nadrukiem

  Siedziska reklamowe, na których można umieścić dowolną grafikę to hit ostatnich lat, gdzie prym wiodą imprezy na świeżym powietrzu. Są one nie tylko wygodne, ale mogą stać się mobilną reklamą Twojej działalności czy usług, a tym samym przyczynić się do zwiększenia rozpoznawalności marki. Siedziska reklamowe są wygodne, łatwe do przetransportowania, możesz je personalizować, a co za tym idzie wyróżnić się i zostać zapamiętanym. Sprawdzą się nie tylko pod gołym niebem, ale również w pomieszczeniach jako uniwersalny nośnik reklamy dla każdej firmy, czy też jako sceneria planów zdjęciowych czy wypełnienie przestrzeni w ogródkach restauracyjnych. Poniżej przedstawimy kilka wariantów, z pewnością któryś spełni Twoje oczekiwania.

  Czytaj więcej
 3. Jaki namiot na targi, a jaki na stanowisko reklamowe?

  Jaki namiot na targi, a jaki na stanowisko reklamowe?

  Wybierając namiot reklamowy warto zwrócić uwagę na jego przeznaczenie. Inny namiot wybierzemy w przypadku eventu organizowanego na świeżym powietrzu, a inny na targi pracy w dużej, zadaszonej hali. Na co należy zwrócić uwagę, wybierając namiot reklamowy na targi, a na co w przypadku stanowisk reklamowych?

  Czytaj więcej
 4. Na jakie okazje warto nabyć namioty reklamowe?

  Na jakie okazje warto nabyć namioty reklamowe?

  Namioty reklamowe to jedna z najbardziej praktycznych form reklamy na targi i konferencje - szczególnie te prowadzone na świeżym powietrzu. Namioty nie tylko uchronią pracowników przed deszczem i wiatrem, ale będą też reklamować Twoje usługi i produkty. Sprawdzają się w wielu branżach i stanowią uniwersalne i wszechstronne rozwiązanie reklamowe dla każdej firmy. Poniżej przedstawiamy kilka popularnych zastosowań dla namiotów reklamowych..

  Czytaj więcej
 5. Flagi reklamowe - gdzie można je wykorzystać?

  Flagi reklamowe - gdzie można je wykorzystać?

  Flagi reklamowe bywają określane mianem “beachflagi”, ale ich zastosowanie nie ogranicza się do plaż. Nawet w czasach, w których króluje reklama cyfrowa, flagi reklamowe to wciąż znana i skuteczna forma promocji firmy. Można je wykorzystywać zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz - a ich zastosowanie zależy w pełni od Twoich potrzeb i wyobraźni.

  Czytaj więcej
 6. Gdzie kupić flagi reklamowe dla swojej firmy?

  Gdzie kupić flagi reklamowe dla swojej firmy?

  Każda firma, która wyjeżdża na targi czy konferencje potrzebuje wyróżniającego się stoiska. W tym celu warto wykorzystać gadżety reklamowe tworzone na indywidualne zamówienie. Świetnym wyborem będą tutaj flagi reklamowe– pomogą nie tylko w pozyskaniu nowych klientów, ale staną się istotnym elementem budującym pozytywny wizerunek Państwa firmy. /p>

  Czytaj więcej
 7. Ścianka reklamowa podczas eventów i jej cena

  Ścianka reklamowa podczas eventów i jej cena

  Ścianka reklamowa to bardzo popularny nośnik pozwalający zaprezentować przekaz reklamowy w formie grafiki o dość dużej powierzchni. Ścianki reklamowe najczęściej możemy spotkać na wszelkiego rodzaju eventach branżowych, czyli tam, gdzie pojawia się wiele firm jednocześnie a skupienie na sobie uwagi potencjalnych klientów jest kwestią szczególnie istotną. Ścianki reklamowe, występują na rynku także pod innymi nazwami, np. jako ścianki targowe, ścianki wystawiennicze, czy też w przypadku ścianek, w których grafika drukowana jest na materiale, ścianki tekstylne.

  Czytaj więcej
 8. Roll up w szerokiej kasecie

  Roll up w szerokiej kasecie

  Systemy roll up są jednymi z najbardziej popularnych nośników reklamowych wykorzystywanych podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń branżowych. Głównie wszędzie tam, gdzie organizuje się stoiska firmowe, doskonałym tego przykładem są targi branżowe. Ale przydają się również podczas prezentacji i wystąpień publicznych, a nawet podczas mniejszych spotkań biznesowych.

  Czytaj więcej
 9. Windery reklamowe - flaga w kształcie łezki, żagiel reklamowy czy może flaga huzar?

  Windery reklamowe - flaga w kształcie łezki, żagiel reklamowy czy może flaga huzar?

  Windery reklamowe, znane również pod pojęciem beachflagi lub flagi plażowe można spotkać nad morzem, w górskich kurortach, w parkach, na targach, na imprezach firmowych, w salonach samochodowych, czyli wszędzie tam, gdzie można zareklamować firmę. Beachflagi spotyka się przede wszystkim na plażach, stokach narciarskich, przed hotelem lub restauracją, przed sklepem, dosłownie wszędzie tam, gdzie tylko można pomyśleć o prostej oraz lekkiej formie reklamy dla firmy bądź produktu i usługi.

  Czytaj więcej
 10. Leżaki reklamowe – funkcjonalna reklama Twojej firmy

  Leżaki reklamowe – funkcjonalna reklama Twojej firmy

  Leżak to lekki mebel, którego geneza sięga końca XIX wieku. Medycy dostrzegli wówczas, iż przebywanie na świeżym powietrzu ma dobroczynny wpływ na człowieka i pomaga w leczeniu gruźlicy. Leżak niezbędny był do obowiązkowego werandowania w górskich kurortach, które chorym zalecano aplikować po kilka godzin dziennie. Pacjenci korzystając z przenośnych mebli mogli w wygodnej pozycji wdychać powietrze nasycone sosnowymi olejkami eterycznymi, które miały zbawienny wpływ na ich zdrowie. Później leżak stał się meblem wypoczynkowym. Chętnie wykorzystywano go również w kurortach nadmorskich oraz jako mebel ustawiany na tarasach i balkonach.

  Czytaj więcej
Strona