Wygodne siedziska reklamowe z Twoim nadrukiem

Siedziska reklamowe, na których można umieścić dowolną grafikę to hit ostatnich lat, gdzie prym wiodą imprezy na świeżym powietrzu. Są one nie tylko wygodne, ale mogą stać się mobilną reklamą Twojej działalności czy usług, a tym samym przyczynić się do zwiększenia rozpoznawalności marki. Siedziska reklamowe są wygodne, łatwe do przetransportowania, możesz je personalizować, a co za tym idzie wyróżnić się i zostać zapamiętanym. Sprawdzą się nie tylko pod gołym niebem, ale również w pomieszczeniach jako uniwersalny nośnik reklamy dla każdej firmy, czy też jako sceneria planów zdjęciowych czy wypełnienie przestrzeni w ogródkach restauracyjnych. Poniżej przedstawimy kilka wariantów, z pewnością któryś spełni Twoje oczekiwania.

Wydarzenia w plenerze

W ostatnich latach można zauważyć przeniesienie części eventów na świeże powietrze. Jest to trend, który utrzymuje się od kilku lat i biorąc pod uwagę obecną sytuację szybko się nie zmieni. Dlatego warto zainwestować w wygodne siedziska reklamowe z Twoim nadrukiem. Są one z jednej strony praktyczne, ale stanowią też dobrą bazę reklamową dla Twojej firmy, ponieważ klienci nieświadomie obcują z Twoją marką.

Niezmiennym liderem wśród siedzisk są leżaki reklamowe , które ze względu na swoją konstrukcję wiodą prym wśród zamówień w sezonie wiosenno-letnim. Jest to produkt idealny na eventy plenerowe, plaże, bary, ponieważ jest zarazem atrakcyjny dla oka i posiada możliwość regulacji oparcia. Trzy stopniowa regulacja jest przydatna, np. podczas seansów plenerowych czy koncertów, każdy może sobie stopniować kont nachylenia oparcia według uznania. Jego składana konstrukcja umożliwia łatwy transport i przechowywanie, co w przypadku pleneru jest ważnym aspektem, gdyż najczęściej leżaki transportowane są z miejsca na miejsce. Dużą zaletą takiego leżaka jest dość duża powierzchnia zadruku, ponieważ wynosi ona około 40x100 centymetrów, dzięki temu mamy dużo miejsca do zamieszczenia niezbędnych informacji i znaków firmowych. Tym samym leżak staje się reklamą mobilną, która jest trudna do przeoczenia. W Print4Events leżaki wykonuje się z wodoodpornego materiału dzięki czemu bez problemu można utrzymać je w czystości, co oczywiście jest wielką zaletą dla przedmiotów używanych przy zmiennych warunkach atmosferycznych.

Reklama dla firm

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby siedziska reklamowe również wykorzystywać podczas imprez firmowych czy szkoleń. Weźmy pod uwagę np. pufy reklamowe , są one alternatywą dla krzeseł i leżaków. Oprócz tego, że są zdecydowanie wygodniejsze niż tradycyjne krzesła to jeszcze można umieścić na nich takie informacje, jakie tylko chcemy. Już sam ich wygląd przyciąga uwagę i zainteresowanie. Na takich pufach szkolenia z pewnością będą przyjemniejsze i bardziej wydajne.

Pufy czy inaczej worki do siedzenia wypełniane są granulatem, który dostosowuję się do osoby, która z niego korzysta, dlatego są tak wygodne. Te, które są przeznaczone do użytku zewnętrznego i wewnętrznego wykonuje się z wodoodpornej tkaniny, dla lepszego komfortu i utrzymania higieny. Pufy z własną grafiką uatrakcyjnią wizualnie event plenerowy jak i imprezę w pomieszczeniu. Poduchy tego typu są coraz bardziej popularne podczas seansów filmowych czy wydarzeń sportowych, na których sponsorzy mogą w ten sposób się reklamować, a wiadomo, że takie wydarzenia kojarzą się z czymś miłym i przyjemnym. Warto więc reklamować się na różnych uroczystościach bowiem nie od dziś wiadomo, że w każdym aspekcie najpierw kierujemy się wzrokiem, a dobrze zaprojektowana reklama przekłada się na sukces. Spraw więc przyjemność sobie i innym zaprojektuj siedzisko godne uwagi i zapamiętania. Siedziska reklamowe to trzy ważne aspekty: wygoda, wygląd i przekaz.

Zostań reżyserem własnej przestrzeni

Trzecim godnym uwagi siedziskiem jest modne, wygodne i niezajmujące dużej przestrzeni krzesło reżyserskie. Jest to mebel, który swoją popularność zyskał w latach 20 zeszłego wieku, to właśnie wtedy pojawił się na planach filmowych. Lekki, składany, komfortowy i idealny do przenoszenia mebel zyskał sławę i został wpisany w kanon designu na lata. Jego oryginalna forma sprawia, że masz ochotę w nim usiąść i odpocząć. Obecnie tzw. krzesła reżyserskie wykorzystywane są nie tylko w branży filmowej, ale także w wielu innych branżach jako mebel do siedzenia i nośnik reklamy. Dobrym przykładem jest branża beauty, gdzie obowiązkowym elementem w każdym salonie wizażu jest siedzisko, ale również w firmach jako zamiennik tradycyjnych krzeseł. Konstrukcja siedziska i oparcia zapewnia optymalne podparcie kręgosłupa i komfortowy wypoczynek. Jest to więc dobry nośnik reklamy i rozpoznawalności marki.

Zaprojektuj swoje siedziska razem Print4Events

W naszej ofercie znajdują się zarówno leżaki, pufy jak i krzesła reżyserskie. U nas możesz wybrać najlepszą opcję dla siebie w korzystnej cenie dostosowanej do wysokiej jakości produktu. Nie musisz zamawiać dużych ilości, u nas zamówienia przyjmowane są już od 1 szt. Wystarczy, że prześlesz do nas swój projekt, a my go zrealizujemy.