Flagi reklamowe - gdzie można je wykorzystać?

Flagi reklamowe - gdzie można je wykorzystać?

Flagi reklamowe bywają określane mianem “beachflagi”, ale ich zastosowanie nie ogranicza się do plaż. Nawet w czasach, w których króluje reklama cyfrowa, flagi reklamowe to wciąż znana i skuteczna forma promocji firmy. Można je wykorzystywać zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz - a ich zastosowanie zależy w pełni od Twoich potrzeb i wyobraźni.

Z naszego doświadczenia wynika, że flagi reklamowe najczęściej wykorzystywane są podczas eventów firmowych oraz do codziennej promocji - poniżej przedstawiamy kilka popularnych zastosowań tej formy reklamy.

Promocja sklepu lub firmy

Flagi reklamowe klasycznie są stawiane przy wejściach do sklepów czy firm, gdyż bardzo dobrze wyróżniają lokal wśród jego sąsiadów. Flagę reklamową przeoczyć jest dużo trudniej niż klasyczny szyld. Należy jednak pamiętać, że taka flaga reklamowa do przeznaczenia zewnętrznego musi być odpowiednio wykonana - stabilna, wodo- i wiatroodporna, a także nie powinna blaknąć pod wpływem działania promieni słonecznych. Jak z każdą formą reklamy - flaga to inwestycja w przyszłość Twojej firmy i nie warto na niej oszczędzać. Ta inwestycja z pewnością szybko się zwróci, ponieważ dobrej jakości flaga reklamowa będzie służyć latami i zachęcać przechodniów do skorzystania właśnie z Twoich usług.

Eventy i konferencje branżowe

Również na eventach i konferencjach branżowych flagi reklamowe to podstawa. Flagi reklamowe pozwolą łatwo zaprezentować logo firmy lub nawet jej ofertę. Są one na tyle popularne, że z pewnością posiada je Twoja konkurencja - dlatego jeśli nie chcesz pozostać w tyle, koniecznie zaopatrz się we flagi dla Twojej firmy.

Targi pracy

Jeśli Twoja firma poszukuje przyszłych pracowników na targach pracy lub podobnych konferencjach, flaga reklamowa to swego rodzaju must have! Jesteśmy pewni, że większość konkurencyjnych firm obecnych na wydarzeniu będzie posiadać właśnie takie flagi reklamowe na swoich stoiskach. Nie warto od nich odstawać - w końcu kto wie, może to flaga reklamowa przesądzi o przyciągnięciu idealnego kandydata? Tak jak w przypadku konferencji, należy jednak pamiętać o tym aby flaga była łatwa w transporcie i lekka, ale o stabilnej, solidnej konstrukcji.

Wybierz flagi reklamowe od Print4Events

W Print4Events mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji flag reklamowych. Nasze produkty wyróżniają się swoją jakością i dopracowaniem wśród konkurencji, a liczne pozytywne opinie na ich temat mówią same za siebie. Naszym klientom oferujemy beachflagi w różnych rozmiarach i kształtach, w dwóch rodzajach masztów: aluminium i classic. W razie potrzeby z przyjemnością pomożemy zarówno w wyborze odpowiedniego kształtu i rodzaju flagi reklamowej - serdecznie zapraszamy do kontaktu.