Windery reklamowe - flaga w kształcie łezki, żagiel reklamowy czy może flaga huzar?

Windery reklamowe - flaga w kształcie łezki, żagiel reklamowy czy może flaga huzar?

Windery reklamowe, znane również pod pojęciem beachflagi lub flagi plażowe można spotkać nad morzem, w górskich kurortach, w parkach, na targach, na imprezach firmowych, w salonach samochodowych, czyli wszędzie tam, gdzie można zareklamować firmę. Beachflagi spotyka się przede wszystkim na plażach, stokach narciarskich, przed hotelem lub restauracją, przed sklepem, dosłownie wszędzie tam, gdzie tylko można pomyśleć o prostej oraz lekkiej formie reklamy dla firmy bądź produktu i usługi.

Flagi plażowe, zwane także winderami, przyciągają wzrok potencjalnych klientów stanowiąc dla firmy dodatkowe korzyści. Konstrukcja masztu beachflagi jest lekka, prosta oraz łatwa w obsłudze. Windery reklamowe stały się popularną formą reklamy, coraz bardziej rozpoznawalną przez potencjalnych klientów.

Windery reklamowe

Flagi reklamowe są systemem składającym się z masztu, flagi z nadrukiem i odpowiedniej podstawy, która umożliwia zastosowanie winderów wewnątrz lub na zewnątrz obiektu. Windery reklamowe swoją popularność zdobyły poprzez uniwersalność w zastosowaniu, jak również dzięki łatwości oraz szybkości montażu. W zależności od miejsca przeznaczenia masztu z flagą reklamową dobierana jest odpowiednia podstawa, zwana stopą beachflagi. Niewątpliwą zaletą, opisującą windery reklamowe jest możliwość swobodnego obrotu masztu z flagą o 360 stopni, dzięki zastosowaniu specjalnego rotatora.

Windery reklamowe dostępne są w wielu kształtach oraz rozmiarach. Powszechnie znane, cenione i używane to flaga w kształcie łezki, flaga żagiel oraz flaga huzar.

Flaga łezka

Flaga w kształcie łezki, tak zwany winder łezka, inaczej określany również jako flaga kropla, flaga łezka, bowflag, teardrop lub winder drop wyróżnia się wśród innych flag reklamowych swoim kształtem dającym efekt naprężenia, a w konsekwencji większą czytelność reklamy. Flaga w kształcie łezki jest szersza u góry i zwęża się ku dołowi. Flaga ta składa się z masztu wykonanego z aluminium, prętów napinających z włókna szklanego oraz flagi w kształcie łezki. Grafika drukowana jest na materiale poliestrowym o gramaturze 115 g/m2, który umożliwia widoczność zadruku z obu stron flagi reklamowej. Przy zastosowaniu odpowiedniej podstawy, flagi łezki idealnie nadają się do ekspozycji na wszelkich rodzajach powierzchni, takich jak: twardy grunt, sypki piasek na plaży, trawnik w ogrodzie oraz innych powierzchniach płaskich.

flaga łezka

Flaga żagiel lub żagiel reklamowy

Flaga żagiel, znana też jako żagiel reklamowy, bowflag, winder standard, perfekcyjnie wkomponowuje się w nadmorski krajobraz. Wyrazisty nadruk oraz kształt poruszającego się na wietrze żagla przykuwa wzrok plażowiczów. Zastosowanie flagi żagiel jest zdecydowanie bardziej nowoczesnym oraz efektownym rozwiązaniem od banerów czy plakatów. Potencjalny klient ma do wyboru różnorodność rozmiarów flagi żagiel, a także sposobów ich mocowań. Transport nie sprawia żadnych trudności, ponieważ żagiel reklamowy składa się w łatwy sposób. Montaż na maszcie umożliwia szybką zmianę grafiki na inną. Flagi żagiel są odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Windery powinny poradzić sobie nawet w najbardziej ekstremalnym otoczeniu pomimo wiatru, wysokiej temperatury, promieniowania UV, jak również dużej wilgotności powietrza. Dzięki zróżnicowanym podstawom, żagiel reklamowy spełnia swoją rolę w dowolnych miejscach, zarówno na plaży, jak i w górach, w hali targowej czy przy parkowej alejce.

żagiel reklamowy

Flaga huzar

Flaga huzar, tak zwany winder skrzydło jest to niezwykle lekki system reklamy składający się z masztu wykonanego z aluminium i włókna szklanego oraz flagi w kształcie skrzydła. Ten typ windera przez swój kształt i ruch (rotuje z wiatrem) przyciąga wzrok potencjalnych odbiorców. Dzięki zastosowaniu pałąka z włókna szklanego materiał jest stale napięty i nie poddaje się "falowaniu" pod wpływem wiatru w przeciwieństwie do tradycyjnej flagi, a grafika jest widoczna na całej powierzchni flagi reklamowej. Nadruk na flagach typu huzar odbywa się jednostronnie - farba barwi tkaninę dwustronnie tworząc na rewersie tak zwane odbicie lustrzane. Flaga reklamowa huzar idealnie nadaje się na stok, plażę czy przed firmę. Dzięki zastosowaniu odpowiednich mocowań flaga huzar może być eksponowana również wewnątrz pomieszczeń.

flaga huzar

Podsumowując, niezależnie od przeznaczenia, windery są atrakcyjną formą reklamy każdego wydarzenia, a szybki montaż i demontaż sprawiają, że są one przede wszystkim wygodne w użytkowaniu.