Flagi reklamowe z masztem Classic Bend XL

380,81 zł 309,60 zł
W magazynie
SKU
Flagi reklamowe z masztem Classic Bend XL
Ocena:
100% of 100

Beach flaga z masztem Classic Bend XL to popularny winder z elastycznym masztem z włókna szklanego. Ze względu na swoją wielkość beach flaga stanowi idealny nośnik reklamowy przede wszystkim podczas wszelkiego rodzaju imprez plenerowych i oznaczenia miejsc na otwartej przestrzeni. Beach flaga Classic XL może być stosowana na różnych podłożach dzięki zastosowaniu jednej z podstaw flagowych dostępnych w naszym sklepie.

Cena zawiera: maszt classic 5,6 m, flaga z nadrukiem

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Flagi Bend XL Jak przygotować plik

  • od 10 sz. - 370,23 zł 301,00 zł
  • od 20 sz. - 359,65 zł 292,40 zł
  • od 30 sz. - 349,07 zł 283,80 zł
  • od 50 sz. - 322,63 zł 262,30 zł
  • od 100 sz. - 301,47 zł 245,10 zł
  • od 150 sz. - 285,61 zł 232,20 zł

Przyjmujemy pliki: pdf, tiff, jpg

Beach flaga z masztem Classic Bend XL pozwala wyróżnić się z tłumu, jest widoczną już z daleka flagą, której całkowita wysokość wynosi 5,00 m. Sama beach flaga drukowana jest metodą sublimacji na materiale tekstylnym poliester 115 g/m2 i zakłada się ją na dołączony w komplecie maszt o długości 5,6 m.

Maszt składa się z 5 elementów, z czego dwa górne wyprodukowane są z włókna szklanego, natomiast pozostałe z aluminium. Elementy z włókna szklanego są elastyczne i dostosowują się do kształtu nałożonej na maszt flagi. W razie potrzeby zmieniając grafikę można wykorzystać z tym samym masztem również inny kształt flagi. Maszt flagowy wyposażony jest w specjalny pierścień do regulacji naprężenia materiału.

Beach flaga, znana jest również pod nazwami winder lub flaga reklamowa. Beach flaga wykorzystywana jest zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Flaga Classic XL, ze względu na swoją wysokość, częściej spotykana jest w warunkach zewnętrznych, jednak jeżeli w pomieszczeniach jest wystarczająca przestrzeń polecana jest też wewnątrz. Poza tym beach flaga doskonale nadaje się na wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe, festiwale, targi branżowe, wystawy czy konferencje, ale również jako stały element np. przed wejściem do sklepu, straganem ulicznym, przed siedzibą firmy itp.

Dzięki szerokiej ofercie podstaw flagowych tj. szpile, wkrętaki, podstawy płaskie, wodne itp. beach flagę można umieścić na każdym rodzaju podłoża, wystarczy dobrać odpowiednią podstawę. W naszym sklepie mogą Państwo zamówić flagi reklamowe z własną grafiką w różnych kształtach i rozmiarach

Więcej informacji
Wysokość flagi5,00 m
Materiał wydrukupoliester 115 g/m2
Materiał masztuwłókno szklane i aluminium
Długość masztu5,6 m
Obszar grafiki85 cm x 385 cm
Wydrukjednostronny
Sposób montażuzłożenie elementów masztu + nałożenie wydruku poprzez wsunięcie masztu w tunel z materiału
Zawartość zestawumaszt, flaga
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Flagi reklamowe z masztem Classic Bend XL
Twoja ocena
Zobacz również