Flagi reklamowe z masztem Classic Straight L

245,96 zł 199,97 zł
W magazynie
SKU
Flagi reklamowe z masztem Classic Straight L
brak

Flagi z nadrukiem Twojej indywidualnej grafiki

Flagi z nadrukiem z masztem Classic Straight L typu Beachflaga, Winder z elastycznym masztem z włókna szklanego i aluminium. Flaga drukowana jest na materiał poliester 115 g/m2. Można ją stosować zarówno w warunkach zewnętrznych jak i wewnątrz budynków. Zastosowanie odpowiedniej podstawy flagowej umożliwia umieszczenie jej na dowolnym rodzaju podłoża.

Cena zawiera: maszt classic 4,5 m, flaga z indywidualnym nadrukiem

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Flagi Straight L Jak przygotować plik

  • Kup 11 po 242,25 zł 196,95 zł za każdy i zaoszczędź 2%
  • Kup 51 po 225,30 zł 183,17 zł za każdy i zaoszczędź 8%
  • Kup 101 po 200,95 zł 163,37 zł za każdy i zaoszczędź 18%

Przyjmujemy pliki: pdf, jpg, tiff

Flagi z nadrukiem z masztem Classic Straight L to przenośne flagi reklamowe o całkowitej wysokości 406 cm. Flaga drukowana jest na materiale tekstylnym poliester 115g/m2 i dostarczana razem z masztem o długości 4,5m, który po nałożeniu flagi się ugina.

Maszt składa się z 4 elementów, z których 2 górne moduły wykonane są z włókna szklanego, dzięki czemu maszt jest elastyczny i dostosowuje się do różnych kształtów flag. Dlatego jeżeli zaistnieje potrzeba zmiany flagi – nie tylko grafiki ale też jej kształtu – maszt można bez najmniejszego problemu wykorzystać z nowym kształtem. Dolne elementy są aluminiowe, co zapewnia fladze stabilność.

Flagi z nadrukiem Classic, nazywane często beachflagi lub windery, można stosować na różnorodnych podłożach. W tym celu służą podstawy na ubity grunt, sypkie podłoże, płaskie powierzchnie czy też pod koło samochodu. Flagi reklamowe są doskonałym rozwiązaniem na pokazanie obecności firmy i marki na różnorodnych imprezach plenerowych, oznaczenie wejść do budynków, sklepów, przed stoiskami ulicznymi, ale także wewnątrz pomieszczeń np. na targach przy stoiskach firmowych.

Dużą zaletą flag jest możliwość wielokrotnego użytku oraz ich mobilność – maszty można łatwo złożyć, zapakować razem z flagą i zabrać na każdą okazję. Oferujemy flagi reklamowe o różnych kształtach i w różnych rozmiarach.

Więcej informacji
Wysokość flagi4,06 m
Materiał wydrukupoliester 115 g/m2
Materiał masztuwłókno szklane i aluminium
Długość masztu4,5 m
Obszar grafiki80 cm x 340 cm
Wydrukjednostronny
Sposób montażuzłożenie elementów masztu + nałożenie wydruku poprzez wsunięcie masztu w tunel z materiału
Zawartość zestawumaszt, flaga
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Flagi reklamowe z masztem Classic Straight L
Twoja ocena