Flagi reklamowe z masztem Classic Straight M

Cena promocyjna 149,94 zł 121,90 zł Normalna cena 173,43 zł
W magazynie
SKU
Flagi reklamowe z masztem Classic Straight M
brak

Flagi firmowe z dowolną grafiką

Flagi firmowe z masztem Classic Straight M to popularne flagi reklamowe znane jako beachflagi lub windery. Maszt flagowy składa się z 4 elementów: 2 górnych z włókna szklanego i dolnych aluminiowych. Flaga firmowa drukowana jest na materiale tekstylnym poliester 115 g/m2 zapewniającym widoczność wydruku z obu stron. Flagę można stosować z każdą podstawą z naszej oferty.

Cena zawiera: maszt classic 3,40 m, flaga z nadrukiem

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Flagi Straight M Jak przygotować plik

  • Kup 11 po 146,25 zł 118,90 zł za każdy i zaoszczędź 2%
  • Kup 51 po 142,42 zł 115,79 zł za każdy i zaoszczędź 5%
  • Kup 101 po 120,28 zł 97,79 zł za każdy i zaoszczędź 20%

Przyjmujemy pliki: pdf, tiff, jpg

Flagi firmowe z masztem Classic Straight M są drukowane na materiale tekstylnym poliester 115g/m2. Wydruk wykończony jest specjalnym tunelem, aby z łatwością można było go nałożyć na maszt. Flaga dostarczana jest w zestawie z masztem o długości 3,40 m, natomiast cały system po założeniu flagi na maszt ma ok. 305 cm wysokości.

Dużą zaletą tego typu flag reklamowych, znanych też jako popularne beachflagi, jest ich mobilność poprzez składany i lekki maszt. Składa się on z 4 elementów – 2 dolne są wykonane z aluminium, natomiast 2 górne z włókna szklanego, które nadaje mu giętkości.

Flagi firmowe można postawić wszędzie i w razie potrzeby zabrać je ze sobą na konkretne wydarzenia, gdzie chce się zaznaczyć obecność firmy. W połączeniu z odpowiednią podstawa można umieszczać je na różnych podłożach tj. ubity lub sypki grunt, płatka powierzchnia wewnątrz i na zewnątrz budynków. Zastosowanie flag reklamowych jest bardzo szerokie od ekspozycji ich przed wejściami budynków do firm, przez stosowanie na stoiskach firmowych/targowych aż po duże wydarzenia np. sportowe czy też konferencje biznesowe. Flagi reklamowe są wielokrotnego użytku, a w razie potrzeby maszty można użyć z innym wydrukiem a nawet innym kształtem flagi.

Więcej informacji
Wysokość flagi 3,05 m
Materiał wydruku poliester 115 g/m2
Materiał masztu włókno szklane i aluminium
Długość masztu 3,40 m
Obszar grafiki 60 cm x 255 cm
Wydruk jednostronny
Sposób montażu złożenie elementów masztu + nałożenie wydruku poprzez wsunięcie masztu w tunel z materiału
Zawartość zestawu maszt, flaga
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Flagi reklamowe z masztem Classic Straight M
Twoja ocena