Flagi reklamowe z masztem Classic Bend S

Cena promocyjna 86,06 zł 69,97 zł Normalna cena 148,85 zł
W magazynie
SKU
Flagi reklamowe z masztem Classic Bend S
brak

Windery reklamowe z elastycznym masztem z włókna szklanego

Windery reklamowe z masztem Classic Bend S to flagi reklamowe znane tez pod nazwą beachflagi. Całkowita wysokość flagi po założeniu materiału na maszt wynosi 2,45 m. Indywidualna grafika drukowana jest na materiale poliester 115 g/m2, który umożliwia widoczność zadruku z obu stron. Windery Bend S można stosować z wszystkimi podstawami z naszej oferty.

Cena zawiera: maszt classic 2,8 m, flaga z nadrukiem

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Flagi Bend S Jak przygotować plik

Przyjmujemy pliki: pdf, jpg, tiff

Windery reklamowe z masztem Classic Bend S, to flagi drukowane na popularnym materiale tekstylnym poliester 115 g/m2 i dostarczane razem z masztem o długości 2,8 m. Maszt składa się z 3 lub 4 elementów, które należy ze sobą połączyć przed założeniem flagi. Dolne elementy są aluminiowe, natomiast górne wykonane są z włókna szklanego, co zapewnia elastyczność masztu i możliwość jego dopasowania do różnych kształtów flagi. Dzięki temu cały system flagowy stanowi uniwersalne rozwiązanie wielokrotnego użytku z możliwością zmiany grafiki a nawet kształtu flagi.

Flagę drukujemy na podstawie dostarczonego przez Państwa projektu naniesionego na szablon tzw. Wykrojnik flagi Classic Bend S. Przy zastosowaniu odpowiedniej podstawy, flagi idealnie nadają się do prezentacji na wszystkich rodzajach podłoża tj. ubity grunt, sypkie podłoże i płaskie powierzchnie. Wszystkie nasze maszty mogą być stosowane z każda podstawą flagową z naszej oferty.

Flagi reklamowe to nośnik reklamowy spotykany coraz częściej dosłownie wszędzie, m. in. przed wejściami do siedziby czy oddziału firmy, przed sklepami, straganami ulicznymi, foodtruck’ami, na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych, ale równiej wewnątrz pomieszczeń, stanowią doskonałe dopełnienie stoisk firmowych na targach i konferencjach.

Więcej informacji
Wysokość flagi 2,45 m
Materiał wydruku poliester 115 g/m2
Materiał masztu włókno szklane i aluminium
Długość masztu 2,8 m
Obszar grafiki 55 cm x 195 cm
Wydruk jednostronny
Sposób montażu złożenie elementów masztu + nałożenie flagi na maszt poprzez wsuniecie w tunel z materiału
Zawartość zestawu maszt, flaga
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Flagi reklamowe z masztem Classic Bend S
Twoja ocena