Flagi reklamowe z masztem Aluminium Quadratic S

Cena promocyjna 200,65 zł 163,13 zł Normalna cena 228,28 zł
W magazynie
SKU
Flagi reklamowe z masztem Aluminium Quadratic S
brak

Flaga reklamowa z masztem Aluminium Quadratic S to nowoczesna flaga o prostokątnym kształcie i wysokości 3,05 m. Flaga z indywidualną grafiką drukowana jest na poliestrze 115 g/m2i nakładana na maszt aluminiowy składający z się z 4 elementów. System flagowy jest bardzo lekki i nadaję się do ekspozycji wszędzie, zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Pasuje do każdej podstawy flagowej dostępnej w naszej ofercie.

Cena zawiera: maszt aluminiowy 3,05 m, flaga z indywidualnym nadrukiem

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Flagi Quadratic S Jak przygotować plik

  • Kup 11 po 192,78 zł 156,73 zł za każdy i zaoszczędź 4%
  • Kup 51 po 176,04 zł 143,12 zł za każdy i zaoszczędź 12%
  • Kup 101 po 157,40 zł 127,97 zł za każdy i zaoszczędź 22%

Przyjmujemy pliki: pdf, tiff, jpg

Flaga reklamowa z masztem Aluminium Quadratic S ma kształt prostokątny i jest drukowana na popularnym materiale poliester 115 g/m2. Materiał z grafiką ma wymiary 72 cm x 255 cm i nakładany jest na maszt o wysokości 3,05 m – co jednocześnie stanowi całkowitą wysokość flagi. Maszt Premium jest zarazem wytrzymałym i lekkim masztem w całości aluminiowym i w przeciwieństwie do masztów z włókna szklanego ma konkretny określony kształt. Maszt wykonany jest z 4 elementów, które łączy się ze sobą w bardzo łatwy sposób, wykorzystując zamki kulkowe. Dodatkowo dolny element wyposażony jest w specjalny adapter umożliwiający eksponowanie flagi z każdą z podstaw dostępnych w naszej ofercie. Flagi reklamowe znane są również pod nazwali beachflagi czy też windery. Dzięki swojej uniwersalności są wykorzystywane przy bardzo wielu okazjach. Beachflagi spotkać można każdego dnia przed sklepami, kawiarniami, wejściami do budynków z siedzibą firmy. Można na nich wydrukować dowolną grafikę reklamową, a co więcej ten sam maszt można wykorzystać wielokrotnie z różnymi grafikami. Beachflagi poza codziennym użytkowaniem jako stały element wizerunkowy, wykorzystuje się na różnych eventach, konferencjach, targach branżowych itp. W zależności w jakim celu chcą Państwo wykorzystywać flagi reklamowe, mogą Państwo wybrać różne rozmiary i kształty.
Więcej informacji
Wysokość flagi3,05 m
Materiał wydrukupoliester 115 g/m2
Materiał masztualuminium
Długość masztu3,05 m
Obszar grafiki72 cm x 255 cm
Wydrukjednostronny
Sposób montażuzłożenie pionowych elementów masztu + wsunięcie masztu w tunel materiału + na końcu instalacja elementu poziomego masztu
Zawartość zestawumaszt, flaga
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Flagi reklamowe z masztem Aluminium Quadratic S
Twoja ocena