Flagi reklamowe z masztem Classic Drop M

219,49 zł 178,45 zł
W magazynie
SKU
Flagi reklamowe z masztem Classic Drop M
Ocena:
90% of 100

Flaga z logo Twojej firmy i dowolną grafiką

Flaga z logo z masztem Classic Drop M znana jest też pod nazwami Winder Drop lub Beachflaga Drop. To popularny nośnik reklamowy na imprezy plenerowe, oznaczenia punktów sprzedaży, targi, konferencje itp. Flaga z logo i indywidualną grafiką drukowana jest na poliestrze 115 g/m2 i dostarczana razem z elastycznym masztem z elementami z włókna szklanego. Flaga z logo Classic Drop przeznaczona jest do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, a dzięki zastosowaniu jednej z naszych podstaw flagowych można ją umieścić na każdym podłożu.

Cena zawiera: maszt classic 3,4 m, flaga z indywidualnym nadrukiem

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Flagi Drop M Jak przygotować plik

  • od 10 sz. - 208,92 zł 169,85 zł
  • od 20 sz. - 198,34 zł 161,25 zł
  • od 30 sz. - 187,76 zł 152,65 zł
  • od 50 sz. - 171,89 zł 139,75 zł
  • od 100 sz. - 161,31 zł 131,15 zł
  • od 150 sz. - 150,74 zł 122,55 zł

Flaga z logo z masztem Classic Drop M to flaga reklamowa w kształcie popularnie znanym jako „łezka” o wysokości 2,62 m. Zadrukowany Twoją grafiką, odpowiednio wykończony materiał dostarczany jest razem z masztem o długości 3,4 m, który składa się z 4 elementów. Dwa dolne elementy są aluminiowe, natomiast dwa górne wykonane zostały z włókna szklanego, aby maszt mógł się uginać i dostosować do kształtu uszytej flagi. Dodatkowo maszt jest wyposażony w specjalny pierścień dzięki czemu istnieje możliwość właściwego naprężenia nałożonego materiału.

Flaga z logo drukowana jest na materiale tekstylnym poliester 115 g/m2 na podstawie dostarczonego projektu graficznego. Flaga z logo Classic Drop M jest lekka, łatwa w montażu i co za tym idzie łatwa w transporcie i wygodna w przechowywaniu. Stanowi stosunkowo duży nośnik reklamowy, który można zapakować w niewielką torbę i zabrać praktycznie wszędzie. Co więcej flaga z logo może być eksponowana na każdym rodzaju podłoża tj. ubity grunt, sypkie podłoże i płaskie powierzchnie, wystarczy dobrać odpowiednią podstawę flagową. Wszystkie nasze flagi są kompatybilne z każdą podstawą dostępną w naszej ofercie.

Flaga z logo , znana również pod nazwą beachflagi lub winder, jest wykorzystywana m. in podczas różnego rodzaju wydarzeń i imprez plenerowych. Pozwala promować firmę lub markę i jednocześnie wskazać miejsca gdzie można spotkać przedstawicieli firmy lub np. bardziej neutralnie punkty informacyjne, wejścia, wyjścia itp. To tylko przykład zastosowania flagi z logo, na co dzień spotyka się je przed sklepami, kawiarniami, restauracjami, stoiskami ulicznymi czy też siedzibami firm.

Więcej informacji
Wysokość flagi2,62 m
Materiał wydrukupoliester 115 g/m2
Materiał masztuwłókno szklane i aluminium
Długość masztu3,4 m
Obszar grafiki97 cm x 224 cm
Wydrukjednostronny
Sposób montażuzłożenie elementów masztu + nałożenie wydruku poprzez wsunięcie masztu w tunel z materiału
Zawartość zestawumaszt, flaga
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Flagi reklamowe z masztem Classic Drop M
Twoja ocena
Zobacz również