Flagi reklamowe z masztem Classic Drop M

166,14 zł 135,07 zł
W magazynie
SKU
Flagi reklamowe z masztem Classic Drop M
brak

Flaga z logo Twojej firmy i dowolną grafiką

Flaga z logo z masztem Classic Drop M znana jest też pod nazwami Winder Drop lub Beachflaga Drop. To popularny nośnik reklamowy na imprezy plenerowe, oznaczenia punktów sprzedaży, targi, konferencje itp. Indywidualna grafika drukowana jest na poliestrze 115 g/m2 i dostarczana razem z elastycznym masztem z elementami z włókna szklanego. Flaga z logo Classic Drop przeznaczona jest do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, a dzięki zastosowaniu jednej z naszych podstaw flagowych można ją umieścić na każdym podłożu.

Cena zawiera: maszt classic 3,4 m, flaga z indywidualnym nadrukiem

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Flagi Drop M Jak przygotować plik

  • Kup 11 po 159,38 zł 129,58 zł za każdy i zaoszczędź 4%
  • Kup 51 po 145,76 zł 118,50 zł za każdy i zaoszczędź 12%
  • Kup 101 po 136,85 zł 111,26 zł za każdy i zaoszczędź 18%

Przyjmujemy pliki: pdf, tiff, jpg

Flaga z logo z masztem Classic Drop M to flaga reklamowa w kształcie popularnie znanym jako „łezka” o wysokości 2,62 m. Zadrukowany Twoją grafiką, odpowiednio wykończony materiał dostarczany jest razem z masztem o długości 3,4 m, który składa się z 4 elementów. Dwa dolne elementy są aluminiowe, natomiast dwa górne wykonane zostały z włókna szklanego, aby maszt mógł się uginać i dostosować do kształtu uszytej flagi. Dodatkowo maszt jest wyposażony w specjalny pierścień dzięki czemu istnieje możliwość właściwego naprężenia nałożonego materiału.

Flaga z logo drukowana jest na materiale tekstylnym poliester 115 g/m2 na podstawie dostarczonego projektu graficznego. Dużymi zaletami Flagi Classic Drop M są jej lekkość, łatwość montażu i co za tym idzie łatwość w transporcie i wygoda w przechowywaniu. Stanowi stosunkowo duży nośnik reklamowy, który można zapakować w niewielką torbę i zabrać praktycznie wszędzie. Co więcej flagi można eksponować na każdym rodzaju podłoża tj. ubity grunt, sypkie podłoże i płaskie powierzchnie, wystarczy dobrać odpowiednią podstawę flagową. Wszystkie nasze flagi są kompatybilne z każdą podstawą dostępną w naszej ofercie.

Flagi reklamowe, znane również pod nazwami beachflagi lub windery, są wykorzystywane m. in podczas różnego rodzaju wydarzeń i imprez plenerowych. Pozwalają promować firmę lub markę i jednocześnie wskazać miejsca gdzie można spotkać przedstawicieli firmy lub np. bardziej neutralnie punkty informacyjne, wejścia, wyjścia itp. To tylko przykład zastosowania beachflagi, na co dzień spotyka się je przed sklepami, kawiarniami, restauracjami, stoiskami ulicznymi czy też siedzibami firm.

Więcej informacji
Wysokość flagi2,62 m
Materiał wydrukupoliester 115 g/m2
Materiał masztuwłókno szklane i aluminium
Długość masztu3,4 m
Obszar grafiki97 cm x 224 cm
Wydrukjednostronny
Sposób montażuzłożenie elementów masztu + nałożenie wydruku poprzez wsunięcie masztu w tunel z materiału
Zawartość zestawumaszt, flaga
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Flagi reklamowe z masztem Classic Drop M
Twoja ocena