Flagi reklamowe z masztem Classic Drop XL

339,23 zł 275,80 zł
W magazynie
SKU
Flagi reklamowe z masztem Classic Drop XL
brak

Flaga reklamowa z masztem Classic Drop XL to nośnik o wysokości 4,3 m i dużej powierzchni reklamowej, dzięki czemu doskonale sprawdza się na otwartych przestrzeniach, gdzie jest widoczny z daleka. Flaga z indywidualną grafiką drukowana jest na materiale poliester 115 g/m2 i nakłada się ją na maszt z aluminium i włókna szklanego. Flagę Drop XL można stosować na różnych podłożach przy zastosowaniu jednej z podstaw flagowych dostępnych w naszym sklepie

Cena zawiera: maszt classic 5,6 m, flaga z indywidualnym nadrukiem

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Flagi Drop XL Jak przygotować plik

  • Kup 11 po 327,33 zł 266,12 zł za każdy i zaoszczędź 4%
  • Kup 51 po 319,28 zł 259,58 zł za każdy i zaoszczędź 6%
  • Kup 101 po 306,37 zł 249,08 zł za każdy i zaoszczędź 10%

Przyjmujemy pliki: pdf, tiff, jpg

Flaga reklamowa z masztem Classic Drop XL to najwyższa z dostępnych w naszej ofercie flag w kształcie tzw. „łezki”. Jej całkowita wysokość wynosi 4,3 m i tym samym zapewnia widoczność reklamy w dużej odległości. Flaga drukowana jest na popularnym materiale tekstylnym, jakim jest poliester 115 g/m2 na podstawie dostarczonego pliku z projektem graficznym. Ważne, aby projekt graficzny został naniesiony na udostępniony do pobrania wykrojnik.

Zadrukowana i odpowiednio obszyta flaga dostarczana jest w komplecie z masztem o długości 5,6 m, który składa się z 5 elementów. Elementy należy ze sobą złożyć w bardzo łatwy sposób, wkładając kolejno jeden w drugi. Dolne elementy masztu wykonane są z aluminium, natomiast górne z włókna szklanego, co nadaje im elastyczność i umożliwia dostosowanie się masztu do wybranego kształtu flagi. Jeśli zaistnieje potrzeba ten sam maszt można wykorzystać wielokrotnie z inną grafiką, a nawet z innym kształtem flagi.

Flagi reklamowe Classic wyróżniają się dużą łatwością w użytkowaniu, transporcie i przechowywaniu. Są lekkie, łatwe w montażu, a po złożeniu nie zajmują dużo miejsca. Można je wykorzystywać dosłownie wszędzie, na każdym rodzaju podłoża (przy odpowiednim doborze podstawy flagowej), o różnych porach roku, zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz. Najczęstsze zastosowanie beachflag to wszelkiego rodzaju wydarzenia na świeżym powietrzu, imprezy sportowe, strefy kibica, targi branżowe, wystawy, konferencje oraz stały element oznaczenia sklepu, kawiarni, restauracji, wejścia do budynku firmy itp. W naszym sklepie mogą Państwo wybrać flagi reklamowe w różnych kształtach i rozmiarach.

Więcej informacji
Wysokość flagi4,3 m
Materiał wydrukupoliester 115 g/m2
Materiał masztuwłókno szklane i aluminium
Długość masztu5,6 m
Obszar grafiki139 cm x 365 cm
Wydrukjednostronny
Sposób montażuzłożenie elementów masztu + nałożenie flagi na maszt poprzez wsuniecie w tunel z materiału
Zawartość zestawumaszt, flaga
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Flagi reklamowe z masztem Classic Drop XL
Twoja ocena