Flagi reklamowe z masztem Classic Straight XL

Cena promocyjna 259,69 zł 211,13 zł Normalna cena 289,68 zł
W magazynie
SKU
Flagi reklamowe z masztem Classic Straight XL
brak

Flaga reklamowa z masztem Classic Straight XL to najwyższa flaga dostępna w naszej ofercie. Jej zastosowanie zapewnia widoczność już z daleka, dlatego jest szczególnie polecana do ekspozycji w otwartej przestrzeni. Maszt wykonany jest z aluminium oraz z włókna szklanego, natomiast flaga drukowana jest na poliestrze 115 g/m2

Cena zawiera: maszt classic 5,6 m, flaga z nadrukiem

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Straight XL Jak przygotować plik

  • Kup 11 po 251,82 zł 204,73 zł za każdy i zaoszczędź 3%
  • Kup 51 po 247,99 zł 201,62 zł za każdy i zaoszczędź 5%
  • Kup 101 po 245,64 zł 199,71 zł za każdy i zaoszczędź 5%

Przyjmujemy pliki: pdf, tiff, jpg

Flaga reklamowa z masztem Classic Straight XL jest najwyższą flagą z naszej oferty, a jej całkowita wysokość wynosi 5 m. Flaga drukowana jest na materiale tekstylnym poliester 115 g/m2 i dostarczana w komplecie z masztem o długości 5,6 m. Maszt wykonany jest z 5 modułów z aluminium i włókna szklanego. Górne elementy są z włókna szklanego, dzięki czemu zapewniają możliwość ugięcia się masztu i dopasowania do wybranego kształtu flagi.

Dużą zaletą jest to, że maszt można wykorzystać również z innymi kształtami flag niż Straight. Cały system flagowy jest bardzo lekki i przede wszystkim mobilny, czyli można go z łatwością przemieszczać i wykorzystywać w różnych miejscach i przy różnych okazjach. Odpowiednio dobrana podstawa pozwala prezentować flagę na wielu podłożach tj. ubity grunt, sypkie podłoże czy też płaska powierzchnia wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Przenośne flagi reklamowe, znane też pod nazwami beachflagi lub windery, sprawdzają się doskonale jako uzupełnienie stoisk firmowych, reklama na wszelkich imprezach plenerowych, przed siedzibą firmy, sklepem, foodtrack’iem, straganem ulicznym itp. Flaga Classic XL ze względu na swoją wielkość z pewnością zapewni widoczność przekazu reklamowego już z daleka. W swojej ofercie posiadamy flagi reklamowe w różnych rozmiarach i różnych kształtach.

Więcej informacji
Wysokość flagi5 m
Materiał wydrukupoliester 115 g/m2
Materiał masztuwłókno szklane i aluminium
Długość masztu5,60 m
Obszar grafiki85 cm x 380 cm
Wydrukjednostronny
Sposób montażuzłożenie elementów masztu + nałożenie wydruku poprzez wsunięcie masztu w tunel z materiału
Zawartość zestawumaszt, flaga
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Flagi reklamowe z masztem Classic Straight XL
Twoja ocena