Jaki namiot na targi, a jaki na stanowisko reklamowe?

Wybierając namiot reklamowy warto zwrócić uwagę na jego przeznaczenie. Inny namiot wybierzemy w przypadku eventu organizowanego na świeżym powietrzu, a inny na targi pracy w dużej, zadaszonej hali. Na co należy zwrócić uwagę, wybierając namiot reklamowy na targi, a na co w przypadku stanowisk reklamowych?

Namiot na targi i eventy - co należy wiedzieć?

Jeśli poszukujesz namiotu na targi branżowe lub targi pracy, przede wszystkim zwróć uwagę na to czy event jest organizowany w hali, czy na świeżym powietrzu. To właśnie te czynniki będą najważniejsze podczas wyboru namiotu reklamowego.

Namiot reklamowy na imprezę w plenerze

Jeśli potrzebujesz namiotu na imprezy w plenerze - warto zainteresować się wersją z dachem i ścianami. Taki namiot skutecznie ochroni stanowisko Twojej firmy przed letnim słońcem, wiatrem i deszczem, a zimą - przed śniegiem i chłodem.

Namiot reklamowy na event w zamkniętej hali

Jeśli z kolei impreza odbywa się wewnątrz hali, miejsce na stanowisko firmowe jest mocno ograniczone. Z pewnością będziesz chciał umożliwić uczestnikom eventu łatwy dostęp do Twojego stoiska, tak aby mogli zapoznać się z Twoją ofertą bez przeszkód. Namiot nie powinien również utrudniać nawigacji po imprezie pozostałym uczestnikom. Dobrze sprawdzi się tutaj klasyczny namiot reklamowy pozbawiony ścian. Jest on bardzo łatwy w montażu i lekki, dlatego jego transport oraz rozłożenie nie będą stanowić problemu, a brak ścian na krawędziach namiotu sprawi, że oferowane przez Ciebie produkty będą widoczne dla przechodniów.

Namiot na stanowisko reklamowe

Wybierając namiot na stanowisko reklamowe chcemy aby był trwały i uniwersalny. Musi być wykonany z dobrej jakości materiałów i powinien służyć firmie przez lata podczas wyjazdów na różne eventy. Jeśli chcesz, aby Twoja firma zapadła w pamięci każdemu klientowi, wybierz namiot w kolorach zbliżonych do tych z Twojego logo oraz umieść na nim slogan reklamowy lub nawiązanie do oferty. Dzięki temu już na pierwszy rzut oka będzie wiadomo czym zajmuje się Twoja firma.

Podsumowując: o czym należy pamiętać?

1. Kolorystyka namiotu powinna być zgodna z barwami Twojej firmy - tymi zawartymi w logo czy motywami przewodnimi na stronie internetowej. 2. Namiot wybierz w oparciu o własne potrzeby i zastosowanie - inny typ namiotu sprawdzi się w plenerze, a inny w hali. Dwiema podstawowymi opcjami są namioty z dachem i ścianami oraz bez ścian. 3. Zwróć uwagę na montaż i wagę produktu - namiot reklamowy powinien być lekki, a jego rozłożenie w miejscu imprezy nie powinno zająć dużo czasu. Warto wybrać namiot, który zostanie wykonany z lekkich, ale wytrzymałych materiałów.

Wybierz namiot reklamowy od Print4Events

W naszej ofercie znajdują się zarówno namioty reklamowe ze ścianami, jak i warianty bez. Zwracamy ogromną uwagę na to, aby jakość naszych produktów była nienaganna - otrzymujesz zatem najlepszy możliwy produkt w wybranej klasie cenowej. W przypadku dowolnych pytać dotyczących wyboru namiotu - służymy pomocą.