Namiot Reklamowy 3x3m z Dachem i Ścianami

3 255,26 zł 2 646,55 zł
W magazynie
brak

Namiot reklamowy o wymiarach 3 m x 3 m z dachem oraz trzema wysokimi ścianami. Stelaż namiotu wystawienniczego wykonany jest z trwałego aluminium natomiast ściany oraz dach z poliestru 280 g/m2, który można zadrukować w technologii sublimacji indywidualną grafiką. Materiał jest bardzo wytrzymały i nieprzemakalny. Do zestawu dodane są również akcesoria niezbędne do montażu namiotu, instrukcja obsługi oraz torba transportowa ze wzmocnionym dnem.

Cena zawiera: aluminiowy stelaż namiotu, wodoodporny dach z indywidualnym nadrukiem, 4 szpile z linami, torbę, młotek

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Namiotu 3x3m z Dachem i Ścianami Jak przygotować plik

  • Kup 6 po 3 129,12 zł 2 544,00 zł za każdy i zaoszczędź 4%
  • Kup 16 po 3 003,96 zł 2 442,24 zł za każdy i zaoszczędź 8%
  • Kup 51 po 2 883,80 zł 2 344,55 zł za każdy i zaoszczędź 11%

Kompatybilne rozszerzenia wgrywanego pliku: .pdf, .tiff, .jpg

Namiot reklamowy to doskonały pomysł na reklamę firmy. Powierzchnie ścianek bocznych oraz tylnej dają niesamowite możliwości zaprezentowania oferty i przemycenia informacji o marce. Namiot reklamowy o wymiarze 3 x 3 m to jeden z dwóch oferowanych produktów tego typu w naszym sklepie.

Profil namiotu wykonany jest z elementów aluminiowych oraz konstrukcji sześciokątnej. Dużym atutem namiotu reklamowego jest jego niewielka waga, waży on zaledwie 29 kg, co daje możliwość jego swobodnego przenoszenia nawet przez jedną osobę.

Materiał naciągany na konstrukcję namiotu, na którym jest wykonana grafika, jest specjalną tkaniną przeznaczoną do tego typu zastosowań (poliester 280 g/m2) i ma właściwości wodoodporne. Zadruk wykonywany jest w technologii sublimacyjnej, co zapewnia doskonałe nasycenie barw, możliwość swobodnego składania wydruku bez obawy, że nie będzie on się nadawał do ponownego montażu na konstrukcji oraz możliwość prania.

Wraz z namiotem reklamowym otrzymujemy również akcesoria: szpile wraz z linami oraz młotek, które po wbiciu w ziemię umożliwiają stabilizację całej konstrukcji. Jeżeli nie ma możliwości montażu namiotu targowego za pomocą szpil, proponujemy dodatkowe podstawy betonowe o wadze 7,5 kg.

Więcej informacji
Waga 38 kg
Wymiary 3 m x 3 m / 2,10 m
Wydruk jednostronny
Materiał konstrukcji aluminium
Materiał wydruku wodoodporny poliester 280 g/m2
Zawartość zestawu konstrukcja, torba transportowa, zadrukowany dach, 3 zadrukowane ściany, 4 szpile montażowe z linami, młotek do wbijania szpil
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Namiot Reklamowy 3x3m z Dachem i Ścianami
Twoja ocena