Namiot Reklamowy 3x3m z Dachem i Ścianami

3 255,26 zł 2 646,55 zł
W magazynie
SKU
Namiot Reklamowy 3x3m z Dachem i Ścianami
brak

Namiot reklamowy o wymiarach 3 m x 3 m z dachem oraz trzema wysokimi ścianami. Stelaż namiotu wystawienniczego wykonany jest z trwałego aluminium natomiast ściany oraz dach z poliestru 280 g/m2, który można zadrukować w technologii sublimacji indywidualną grafiką. Materiał jest bardzo wytrzymały i nieprzemakalny. Do zestawu dodane są również akcesoria niezbędne do montażu namiotu, instrukcja obsługi oraz torba transportowa ze wzmocnionym dnem.

Cena zawiera: aluminiowy stelaż namiotu, wodoodporny dach z indywidualnym nadrukiem, 4 szpile z linami, torbę, młotek

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Namiotu 3x3m z Dachem i Ścianami Jak przygotować plik

  • Kup 6 po 3 129,12 zł 2 544,00 zł za każdy i zaoszczędź 4%
  • Kup 16 po 3 003,96 zł 2 442,24 zł za każdy i zaoszczędź 8%
  • Kup 51 po 2 883,80 zł 2 344,55 zł za każdy i zaoszczędź 11%

Przyjmujemy pliki: pdf, tiff, jpg

Namiot reklamowy to doskonały pomysł na reklamę firmy. Powierzchnie ścianek bocznych oraz tylnej dają niesamowite możliwości zaprezentowania oferty i przemycenia informacji o marce. Namiot reklamowy o wymiarze 3 x 3 m to jeden z dwóch oferowanych produktów tego typu w naszym sklepie.

Profil namiotu wykonany jest z elementów aluminiowych oraz konstrukcji sześciokątnej. Dużym atutem namiotu reklamowego jest jego niewielka waga, waży on zaledwie 29 kg, co daje możliwość jego swobodnego przenoszenia nawet przez jedną osobę.

Materiał naciągany na konstrukcję namiotu, na którym jest wykonana grafika, jest specjalną tkaniną przeznaczoną do tego typu zastosowań (poliester 280 g/m2) i ma właściwości wodoodporne. Zadruk wykonywany jest w technologii sublimacyjnej, co zapewnia doskonałe nasycenie barw, możliwość swobodnego składania wydruku bez obawy, że nie będzie on się nadawał do ponownego montażu na konstrukcji oraz możliwość prania.

Wraz z namiotem reklamowym otrzymujemy również akcesoria: szpile wraz z linami oraz młotek, które po wbiciu w ziemię umożliwiają stabilizację całej konstrukcji. Jeżeli nie ma możliwości montażu namiotu targowego za pomocą szpil, proponujemy dodatkowe podstawy betonowe o wadze 7,5 kg.

Namiot to sposób na przyciągnięcie klientów w czasie targów czy innych imprez i zyskanie bardziej profesjonalnego wizerunku. Kontrahenci czy osoby zainteresowane ofertą zazwyczaj najwyżej oceniają właśnie te stoiska, które składają się z profesjonalnego namiotu reklamowego.

Namiot z trzema ścianami

Jeśli często uczestniczysz w targach czy konferencjach, zainwestuj w namiot, który będziesz mógł wygodnie zabrać ze sobą. Zobacz, jak niewiele miejsca zajmuje po złożeniu, gdy ukryty jest w torbie. Na miejscu łatwo go rozłożysz dzięki dołączonym akcesoriom, a stoisko od razu zyska profesjonalizm.

Dlaczego namiot reklamowy?

Taki namiot o wymiarach 3 x 3 m jest idealnym miejscem, w którym klienci mogą zapoznać się z Twoją ofertą. Poza tym, jeśli firmę czekają prezentacje, to wszystkie akcesoria czy banery pomiędzy wystąpieniami można bezpiecznie przechować w namiocie. Nie bez znaczenia jest też komfort pracowników w czasie imprez plenerowych – namiot chroni przed deszczem czy słońcem.

Wybierz raz i miej już zawsze w firmowym magazynie namiot, który możesz szybko zabrać na nieprzewidziane eventy czy targi. Dzięki pokrowcowi transport nie będzie trudny, a wodoodporna i wzmacniana torba zabezpieczy produkt w przechowywaniu. Po rozłożeniu zyskasz natychmiastowo miejsce do ekspozycji swojej oferty czy podpisywania umów. Dzięki temu firmowy sukces na targach jest pewny.

Więcej informacji
Waga38 kg
Wymiary3 m x 3 m / 2,10 m
Wydrukjednostronny
Materiał konstrukcjialuminium
Materiał wydrukuwodoodporny poliester 280 g/m2
Zawartość zestawukonstrukcja, torba transportowa, zadrukowany dach, 3 zadrukowane ściany, 4 szpile montażowe z linami, młotek do wbijania szpil
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Namiot Reklamowy 3x3m z Dachem i Ścianami
Twoja ocena