Namioty 3 x 3 ze ścianami

3 908,33 zł 3 177,50 zł
Brak w magazynie

Namiot z nadrukiem o wymiarach 3 m x 3 m z dachem oraz trzema wysokimi ścianami. Stelaż namiotu z nadrukiem wykonany jest z trwałego aluminium natomiast ściany oraz dach z poliestru 280 g/m2, który można zadrukować w technologii sublimacji indywidualną grafiką. Materiał jest bardzo wytrzymały i nieprzemakalny. Do zestawu dodane są również akcesoria niezbędne do montażu namiotu z nadrukiem , instrukcja obsługi oraz torba transportowa ze wzmocnionym dnem.

Cena zawiera: aluminiowy stelaż namiotu, wodoodporny dach z indywidualnym nadrukiem, 4 szpile z linami, torbę, młotek

  • od 1 sz. - 3 908,33 zł 3 177,50 zł
  • od 3 sz. - 3 808,08 zł 3 096,00 zł
  • od 5 sz. - 3 702,30 zł 3 010,00 zł
  • od 10 sz. - 3 543,63 zł 2 881,00 zł
Ocena:
100 % of 100

Namiot z nadrukiem to doskonały pomysł na reklamę firmy. Powierzchnie ścianek bocznych oraz tylnej dają niesamowite możliwości zaprezentowania oferty i przemycenia informacji o marce. Namiot reklamowy o wymiarze 3 x 3 m to jeden z dwóch oferowanych produktów tego typu w naszym sklepie.

Profil namiotu wykonany jest z elementów aluminiowych oraz konstrukcji sześciokątnej. Dużym atutem namiotu z nadrukiem jest jego niewielka waga, waży on zaledwie 29 kg, co daje możliwość jego swobodnego przenoszenia nawet przez jedną osobę.

Materiał naciągany na konstrukcję namiotu z nadrukiem, na którym jest wykonana grafika, jest specjalną tkaniną przeznaczoną do tego typu zastosowań (poliester 280 g/m2) i ma właściwości wodoodporne. Zadruk wykonywany jest w technologii sublimacyjnej, co zapewnia doskonałe nasycenie barw, możliwość swobodnego składania wydruku bez obawy, że nie będzie on się nadawał do ponownego montażu na konstrukcji oraz możliwość prania.

Namiot z nadrukiem dostarczany jest również z akcesoriami: szpile wraz z linami oraz młotek, które po wbiciu w ziemię umożliwiają stabilizację całej konstrukcji. Jeżeli nie ma możliwości montażu namiotu z nadrukiem za pomocą szpil, proponujemy dodatkowe podstawy betonowe o wadze 7,5 kg.

Namiot z nadrukiem według indywidualnego projektu to sposób na przyciągnięcie klientów w czasie targów czy innych imprez i zyskanie bardziej profesjonalnego wizerunku. Kontrahenci czy osoby zainteresowane ofertą zazwyczaj najwyżej oceniają właśnie te stoiska, które składają się z profesjonalnego namiotu reklamowego.

Namiot z trzema ścianami

Jeśli często uczestniczysz w targach czy konferencjach, zainwestuj w namiot, który będziesz mógł wygodnie zabrać ze sobą. Zobacz, jak niewiele miejsca zajmuje po złożeniu, gdy ukryty jest w torbie. Na miejscu łatwo go rozłożysz dzięki dołączonym akcesoriom, a stoisko od razu zyska profesjonalizm.

Dlaczego namiot reklamowy?

Taki namiot z nadrukiem o wymiarach 3 x 3 m jest idealnym miejscem, w którym klienci mogą zapoznać się z Twoją ofertą. Poza tym, jeśli firmę czekają prezentacje, to wszystkie akcesoria czy banery pomiędzy wystąpieniami można bezpiecznie przechować w namiocie. Nie bez znaczenia jest też komfort pracowników w czasie imprez plenerowych – namiot chroni przed deszczem czy słońcem.

Wybierz raz i miej już zawsze w firmowym magazynie namiot, który możesz szybko zabrać na nieprzewidziane eventy czy targi. Dzięki pokrowcowi transport nie będzie trudny, a wodoodporna i wzmacniana torba zabezpieczy produkt w przechowywaniu. Po rozłożeniu zyskasz natychmiastowo miejsce do ekspozycji swojej oferty czy podpisywania umów. Dzięki temu firmowy sukces na targach jest pewny.

Więcej informacji
Waga 34.3 kg
Wymiary 3 m x 3 m / 2,10 m
Wydruk jednostronny
Materiał konstrukcji aluminium
Materiał wydruku wodoodporny poliester 280 g/m2
Zawartość zestawu konstrukcja, torba transportowa, zadrukowany dach, 3 zadrukowane ściany, 4 szpile montażowe z linami, młotek do wbijania szpil
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Namioty 3 x 3 ze ścianami
Twoja ocena
Copyright © 2024 Print4Events, Inc. All Rights Reserved.