Ścianka reklamowa podczas eventów i jej cena

Ścianka reklamowa podczas eventów i jej cena

Ścianka reklamowa to bardzo popularny nośnik pozwalający zaprezentować przekaz reklamowy w formie grafiki o dość dużej powierzchni. Ścianki reklamowe najczęściej możemy spotkać na wszelkiego rodzaju eventach branżowych, czyli tam, gdzie pojawia się wiele firm jednocześnie a skupienie na sobie uwagi potencjalnych klientów jest kwestią szczególnie istotną. Ścianki reklamowe, występują na rynku także pod innymi nazwami, np. jako ścianki targowe, ścianki wystawiennicze, czy też w przypadku ścianek, w których grafika drukowana jest na materiale, ścianki tekstylne.

Eventy firmowe to doskonała promocja firmy

Otwarcie obiektu, czy też otwarcie nowej hali produkcyjnej lub kolejnego oddziału firmy to wydarzenia, którym bezapelacyjnie powinny towarzyszyć eventy. Dobrze zorganizowany event otwarcia obiektu to wizytówka każdej firmy. Podczas uroczystego otwarcia biura, hali produkcyjnej lub innego lokalu nie może zabraknąć oprawy graficznej w barwach firmowych. Dobrym rozwiązaniem może w tym przypadku być rollup czy też ścianka reklamowa z wyeksponowanym logo firmy i najważniejszymi informacjami, ciekawą grafiką promocyjną itp.

Ścianka reklamowa doskonale sprawdzi się również podczas wprowadzania nowego produktu na rynek czy też podczas promowania usługi, która wymaga wsparcia sprzedażowego. Premiera nowej inwestycji, czy premiera debiutującego modelu samochodu lub też akcja promocyjna produktu to tylko nieliczne przykłady eventów, podczas których można wyróżnić firmę przy zastosowaniu popularnych nośników reklamowych takich jak ścianka reklamowa z wydrukiem dedykowanej grafiki.

Impreza firmowa, to dziś znacznie więcej niż tylko zapewnienie atrakcji, gier zespołowych oraz wieczoru integracyjnego dla pracowników firmy. To spójna oraz przemyślana komunikacja, mająca swoje uzasadnienie w strategii działalności firmy. Bez względu na wybraną formę eventu oraz liczbę osób, każda impreza firmowa ma odpowiednio dobrane atrakcje do grupy docelowej, którym towarzyszą barwy firmowe, dlatego ścianka reklamowa podczas eventów doskonale wkomponuje się w otoczenie i pozwoli zapewnić odpowiednią oprawę wizualną wydarzenia.

Ścianki reklamowe można oglądać również na konferencjach naukowych, podczas spotkań branżowych oraz imprez plenerowych, w czasie których prezentacje firm są tylko jedną z wielu atrakcji. Coraz częściej podziwiać je można w siedzibach firm, gdzie służą do wzmacniania identyfikacji z firmowym logo. Jednym z najpopularniejszych eventów dla firm są targi branżowe, podczas których ścianka reklamowa stanowi idealne uzupełnienie stoiska firmowego.

Ścianka reklamowa cena

Ścianka reklamowa cena to hasło często wyszukiwane przez klientów, ponieważ ceny ścianek reklamowych dostępnych na rynku są bardzo różne, ale również produkty różnią się od siebie. Cena ścianki reklamowej tekstylnej, uzależniona jest między innymi od rozmiaru, waha się zazwyczaj w granicach od 1000 zł netto do 2000-2500 zł netto – w tych przedziałach zazwyczaj mieści się cena ścianki reklamowej. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo zakupić ścianki reklamowe w trzech rozmiarach, każda z nich w bardzo konkurencyjnej cenie, już od 743,18 zł za ściankę wraz z wydrukiem indywidualnej grafiki. Ceny naszych ścianek reklamowych dostępne są w kategorii ścianki wystawiennicze

Montaż ścianki reklamowej

Niektóre firmy zwlekają z zakupem ścianek wystawienniczych. Pojawiające się obawy niejednokrotnie wcale nie odnoszą się do ceny ścianki czy jakości tego typu rozwiązania. Firmy nie kwestionują też jego skuteczności. Lęk budzą natomiast kwestie techniczne, a zwłaszcza te, które wiążą się z samym montażem ścianki konferencyjnej. Są to obawy absolutnie bezpodstawne. Najlepszym rozwiązaniem domniemanego problemu jest zastosowanie ścianki reklamowej typu Hop-Up, która składa się z aluminiowej składanej konstrukcji i grafiki wydrukowanej na materiale tekstylnym obszytym rzepem. Sam stelaż ścianki jest jednoczęściowy i rozkłada się go w bardzo łatwy sposób, natomiast materiał z nadrukiem zakłada się na stelaż za pomocą rzepu. Do montażu ścianki reklamowej wystarczy w zupełności jedna osoba. Dodatkowo dzięki temu, iż grafika jest montowana za pomocą rzepu, ścianka reklamowa może być używana wielokrotnie z wykorzystaniem różnych nadruków.

Zalety ścianek reklamowych tekstylnych

Ścianka reklamowa Hop-Up to ścianka tekstylna wykorzystywana przede wszystkim podczas przeróżnych eventów i targów branżowych. Charakteryzuje się wyjątkową funkcjonalnością oraz wygodę w użytkowaniu. Trudno nie wspomnieć tutaj, że szczególnie interesująca jest w tym kontekście lekkość, a także mobilność, ponieważ ścianka reklamowa z racji na specyfikę zastosowania, jest z reguły często składana, rozkładana i przenoszona w różne lokalizacje. Oferowana w sklepie print4events.pl ścianka reklamowa Hop-Up składa się z aluminiowej składanej konstrukcji oraz z materiału z nadrukiem, a obie jej części można bez trudu transportować w specjalnej torbie, która stanowi element składowy całego zestawu. Ścianki wystawiennicze typu Hop-Up dostępne są u nas w trzech rozmiarach M, L oraz XL.

Montaż oraz demontaż ścianek nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Instalacja ścianki konferencyjnej trwa kilka chwil. Przebiega sprawnie i może być wykonana przez jedną osobę odpowiedzialną za reprezentowanie firmy podczas eventu.

Ścianki reklamowe typu Hop-Up są cenione również dlatego, że ich wybór pozwala na znalezienie rozwiązania odpowiadającego zróżnicowanym oczekiwaniom potencjalnych Klientów. Największą popularnością cieszą się klasyczne ścianki konferencyjne. Coraz modniejsze są ścianki reklamowe zaopatrzone we własne systemy oświetleniowe, które sprawiają, że prezentacja grafiki oraz tekstu jest bardziej interesująca, ponieważ w jeszcze większym stopniu skupia na sobie uwagę odbiorców.

Podsumowując, ścianka reklamowa Hop-Up to system mobilny, lekki, posiadający specjalnie przystosowaną do transportowania oraz przechowywania torbę. Montaż lub demontaż trwa kilka chwil i spokojnie poradzi sobie z nim jedna osoba. Grafika drukowana jest na tkaninie, którą napina się na systemie za pomocą rzepów. Ścianka reklamowa jest pożądanym nośnikiem podczas wszelkiego rodzaju imprez, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.