Leżaki reklamowe – funkcjonalna reklama Twojej firmy

Leżak to lekki mebel, którego geneza sięga końca XIX wieku. Medycy dostrzegli wówczas, iż przebywanie na świeżym powietrzu ma dobroczynny wpływ na człowieka i pomaga w leczeniu gruźlicy. Leżak niezbędny był do obowiązkowego werandowania w górskich kurortach, które chorym zalecano aplikować po kilka godzin dziennie. Pacjenci korzystając z przenośnych mebli mogli w wygodnej pozycji wdychać powietrze nasycone sosnowymi olejkami eterycznymi, które miały zbawienny wpływ na ich zdrowie. Później leżak stał się meblem wypoczynkowym. Chętnie wykorzystywano go również w kurortach nadmorskich oraz jako mebel ustawiany na tarasach i balkonach.

Współcześnie leżaki zdobywają przestrzeń rekreacji pojawiając się na prywatnych balkonach, jak również meblują kompleksowo rozmaite strefy komercyjne, takie jak tarasy należące do hoteli czy do kawiarenek w plażowym stylu oraz do wszelkich lokali, które udostępniają dla gości patio, taras czy nawet kawałek prawdziwej plaży. Leżaki mają obecnie wiele zastosowań także dlatego, iż wyglądają elegancko, designersko i stylowo.

FUNKCJONALNE LEŻAKI Z NADRUKIEM

Obecnie leżaki z nadrukiem, znane powszechnie jako leżaki reklamowe pełnią rolę zarówno funkcjonalną jak i promocyjną. Leżaki reklamowe to inwestycja w reklamę firmy na długie lata. Leżak jest jedną z nielicznych form reklamy, która spełnia również rolę praktyczną, ponieważ klient zyskuje konkretną korzyść a mianowicie wygodę. Leżaki reklamowe kojarzą się z czymś przyjemnym oraz miłym. Potencjalny klient może poczuć się jak w domu, jak na wakacjach, jak na plaży, jak na Rodos.

Leżaki reklamowe można wykorzystać jako siedziska na targach, na imprezach firmowych lub piknikach integracyjnych czy też podczas prezentacji produktów i usług. Firmy tworzą dzięki nim miejsca do odpoczynku w biurach oraz strefy relaksu na targach. Leżaki reklamowe stają się wówczas idealnym miejscem do nawiązania nowych kontaktów oraz przeprowadzenia rozmów biznesowych. Leżaki reklamowe są idealną propozycją zarówno na reklamę zewnętrzną jak i wewnętrzną. Ich głównym atutem jest nadruk z logo firmy, dzięki któremu pełnią one funkcję promującą firmę, markę lub partnera biznesowego. Zazwyczaj nadruk umieszczany na leżakach reklamowych zawiera logo firmy oraz kolory zawarte w logotypie.

ZASTOSOWANIE LEŻAKÓW REKLAMOWYCH

Leżaki istnieją już od dawna lecz należy przyznać, że fazę rozkwitu przechodzą właśnie teraz. Z tego co obecnie można zaobserwować leżaki z nadrukiem to jeden z powszechnie znanych produktów reklamowych oraz jedne z najczęściej kupowanych siedzisk. Leżaki reklamowe to najbardziej popularne siedziska reklamowe używane w sezonie letnim na firmowych piknikach oraz eventach na świeżym powietrzu. Leżaki reklamowe są znanym, cenionym i używanym produktem przede wszystkim przez agencje reklamowe, hotele, restauracje, jak również przez osoby prywatne.

Leżaki reklamowe można wykorzystać jako ozdobę przestrzeni w salonach piękności oraz stref wellness w ośrodkach Spa. Stanowią doskonałe uzupełnienie wyposażenia danego miejsca, które niewątpliwie zyskuje na atrakcyjności. Sprawdzają się także jako gadżet do sesji zdjęciowych czy jako gift firmowy.

LEŻAKI REKLAMOWE Z DUŻĄ POWIERZCHNIĄ NADRUKU

Powierzchnia do zadruku na leżaku reklamowym wynosi około 40 centymetrów szerokości i 100 centymetrów długości, tworząc tym samym idealną powierzchnię do zamieszczenia widocznego hasła reklamowego, logo, danych kontaktowych lub krótkiej oferty. Leżak to forma reklamy mobilnej, ponieważ można go rozłożyć wszędzie, kreując tym samym jednoznaczny oraz trudny do przeoczenia przekaz. W pamięci użytkownika leżaka reklamowego nawet nieświadomie utrwala się wizerunek firmy.