Co to jest roll up?

Co to jest roll up?

Roll up reklamowy jest jednym z najpopularniejszych systemów wystawienniczych na rynku. Składa się z wydruku oraz kasety, w którą zwijana jest grafika. W zależności od modelu na rynku mogą Państwo znaleźć różne rozmiary oraz kształt kasety, odpowiadający Państwa wymaganiom. Dzięki niewielkiej wadze oraz dużej powierzchni grafiki roll up stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą się wyróżnić.

ZALETY SYSTEMÓW ROLL UP

Rollupy wyróżniają się łatwością montażu i transportu. Niewielkie rozmiary nośnika reklamowego pozwalają na łatwe przenoszenie całego systemu, a montaż zajmuje nawet niewprawionym użytkownikom mniej niż 1 minutę!

Szeroki wybór wśród systemów dostępnych na rynku, zarówno jeżeli chodzi o rozmiar jak również o wagę i wykończenie pozwoli każdemu znaleźć produkt odpowiadający jego wymaganiom. Duża powierzchnia grafiki (wysokość to aż 200 cm) pozwala na umieszczenie wszystkich niezbędnych informacji. Dodatkowo konstrukcja kasety do rollupu pozwala na wymianę grafiki, dzięki czemu możliwe jest wielokrotne wykorzystanie produktu.

Szeroka gama materiałów używanych do druku pozwala z kolei na dobranie produktu, który będzie nie tylko trwały, ale również estetyczny. Warto wspomnieć, że wiele używanych do wydruku grafiki materiałów posiada certyfikaty trudnopalności niezbędne przy wykorzystaniu np. na halach targowych.

WYKORZYSTANIE ROLL UP'ÓW

Rollupy znajdują szerokie zastosowanie w branży reklamowej. Ze względu na duże możliwości i zróżnicowanie modeli, mogą być wykorzystywane zarówno jako profesjonalne narzędzia promocji firm np. podczas targów branżowych jak również przez osoby prywatne i stowarzyszenia podczas organizowanych wydarzeń. Dzięki szerokiej ofercie możemy zaproponować Państwu produkt, który nie tylko będzie dopasowany do Państwa potrzeb ale również budżetu.

JAK WYBRAĆ IDEALNY ROLL UP DLA SIEBIE?

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów systemów roll up. Wybierając jeden z nich należy wziąć pod uwagę przede wszystkim miejsce, gdzie chcemy nasz roll up umieścić. Dla bardziej wymagających ekspozycji polecamy modele cięższe, o bardziej stabilnej podstawie, dzięki której roll up będzie świetnie spełniał swoje zadanie nawet na lekko nierównej powierzchni.

Decydując się na zakup systemu roll up musimy również zdecydować o jego rozmiarze. Zależeć on będzie przede wszystkim od miejsca jakim dysponujemy. Kasety występują w szerokościach od 80 cm do nawet 2 metrów. Dzięki tak pokaźniej rozpiętości możemy odpowiednio dopasować produkt do oczekiwań.

Na końcu pozostaje nam wybrać materiał do druku. Dzięki dostępności materiałów od wielu renomowanych producentów i wykorzystaniu druku cyfrowego możemy szybko uzyskać wydruk grafiki do rollup’ów w wysokiej jakości za rozsądną cenę.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą systemów roll up