Roll up Reklamowy Classic 100x200cm

214,45 zł 174,35 zł
W magazynie
SKU
Roll up Reklamowy Classic 100x200cm
brak

Roll-Up Classic 100 cm x 200 cm to nośnik reklamowy o dużej powierzchni zadruku i wzmocnionej aluminiowej konstrukcji. Składa się z kasety, w którą zwijana jest grafika i masztu blokującego grafikę po rozłożeniu. Roll-Up Classic jest wygodny w użytkowaniu i transporcie. Idealnie sprawdza się podczas targów, wystaw czy konferencji branżowych.

Cena zawiera: aluminiową konstrukcję, wydruk z indywidualną grafiką na folii roll-up, torbę transportową.

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Roll up Classic 100x200cm Jak przygotować plik

  • Kup 6 po 211,47 zł 171,93 zł za każdy i zaoszczędź 1%
  • Kup 16 po 207,93 zł 169,05 zł za każdy i zaoszczędź 3%
  • Kup 51 po 204,43 zł 166,20 zł za każdy i zaoszczędź 5%

Przyjmujemy pliki: pdf, tiff, jpg

Roll up Classic 100 cm x 200 cm to popularny nośnik reklamowy o uniwersalnym zastosowaniu. Służy do prezentacji indywidualnej grafiki zamontowanej w aluminiowej kasecie.

Złożony system zapakowany w torbę jest bardzo wygodny w transporcie i zajmuje niewiele miejsca podczas przechowywania. Dodatkowo kaseta systemu roll-up zabezpiecza grafikę przed uszkodzeniem. Zastosowanie systemu jest bardzo łatwe, wystarczy rozwinąć grafikę z kasety i zablokować ją dołączonym masztem aluminiowym. Podobnie wygląda złożenie roll-up’a, po wyjęciu masztu grafika automatycznie zwija się do kasety.

Roll-Up Classic 100 cm x 200 cm - duża powierzchnia zadruku

Rollupy to systemy dające dużą powierzchnię reklamową. Znajdują swoje zastosowanie na wszelkiego rodzaju targach branżowych, konferencjach a nawet spotkaniach biznesowych. Dzięki swojej mobilności można zabrać je ze sobą wszędzie bez żadnego problemu.

Roll-up Classic w tej wielkości jest idealny do tego, by przedstawić ofertę lub identyfikację wizualną firmy. Pozwoli też szybko wyczarować dowolny klimat, na przykład na imprezach tematycznych czy firmowych. Możesz stworzyć jeden duży baner z wielu części, drukując na każdym roll-upie fragment logo i zestawiając je ze sobą. Specjalne ceny na hurtowe zakupy takich roll-upów ułatwiają wybór tej opcji.

Jak zamówić roll-up?

Roll-up reklamowy Classic łatwo zawiesisz, a wzmacniana konstrukcja sprawia, że nie pogniecie się ani nie zagnie w transporcie czy po rozłożeniu. To nośnik reklamowy o dużej powierzchni zadruku i wzmocnionej aluminiowej konstrukcji. Folia, na której nadrukowano motyw, jest odporna, a do jej wyczyszczenia wystarczy szmatka. Roll-Up Classic nada się na różnego rodzaju firmowe imprezy. Za jego pomocą stworzysz też spójną identyfikację sklepów czy biur. Możesz zamówić nadrukowany na nim duży kalendarz firmowy czy sentencję.

Motyw do zadrukowania dostarczysz wygodnie on-line – wystarczy, że wgrasz go poprzez tą stronę. Zamów wybrany wydruk i nigdy więcej nie martw się o brak odpowiedniej oprawy na imprezę czy konferencję!

Więcej informacji
Waga3,0 kg
Wymiary100 cm x 200 cm
Materiał wydrukufolia roll-up
Materiał konstrukcjialuminium
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Roll up Reklamowy Classic 100x200cm
Twoja ocena