Flagi reklamowe jako skuteczne narzędzie marketingowe

Flagi reklamowe jako skuteczne narzędzie marketingowe

Flagi reklamowe mogą być skutecznym narzędziem reklamowym i jednocześnie dobrą metodą promocji, jako narzędzie marketingowe stosowane zazwyczaj "na zewnątrz" ale również czasami w pomieszczeniach. Podczas licznych eventów i wydarzeń kulturalno-integracyjnych flagi reklamowe przyciągają uczestników wydarzenia w kierunku przedmiotu reklamy zawartego na fladze.

Flagi reklamowe są doskonałym komponentem letnich imprez plenerowych - gwarantują zwrócenie uwagi uczestników i przechodniów na treść zawartą na fladze, co nie tylko poprawia efektywność działań marketingowych, ale i bardzo często przyczynia się do wzrostu sprzedaży określonych usług czy produktów.

BEACH FLAGI - FLAGI JAKO NOŚNIK REKLAMOWY NA PLAŻĘ i NIE TYLKO

Beach flagi są skutecznym narzędziem reklamy i promocji we wszystkich tych miejscach, w których niezbędna jest czasowa ekspozycja. Flagi plażowe są zatem idealnym rozwiązaniem dla wszystkich branż turystycznych - mogą one reklamować zarówno usługi wypożyczania sprzętu wodnego, jak i miejsca noclegowe czy usługi gastronomiczne. Flaga plażowa zapewnia zwrócenie uwagi plażowiczów na oferowane usługi i produkty, przyciągając wszystkich zainteresowanych do miejsca wskazanego na fladze (np. smażalnia ryb "Kalina" 100 m w prawo).

Beach flagi są nie tylko właściwym rozwiązaniem na plażach - ich zastosowanie jako zewnętrznego narzędzia marketingu jest znacznie szersze. Typową flagę plażową, zwaną również winder reklamowy, można zastosować jako narzędzie promocyjne i reklamę na różnego rodzaju eventach i wydarzeniach plenerowych o charakterze integracyjnym (np. flagi reklamujące sponsora danej imprezy).

Flaga plażowa w rzeczywistości jest to po prostu flaga reklamowa, przez co znajduje zastosowanie nie tylko na zewnątrz, lecz także wewnątrz pomieszczeń. Jako względnie konwencjonalne narzędzie marketingu obecnie beachflagi przyciągają uwagę uczestników wydarzenia, pracowników, gości oraz innych podmiotów.

AKCESORIA FLAGOWE

Przenośne maszty modułowe oraz podstawy flagowe są niezbędnym uzupełnieniem flag reklamowych, zapewniając im stabilność i widoczność niezależnie od warunków atmosferycznych. Maszty wykonane z aluminium i włókna szklanego są gwarancją trwałości i wytrzymałości, solidna podstawa, pozwalająca na skuteczne przymocowanie flagi do podłoża jest kluczowym warunkiem poprawy widoczności reklamy umieszczonej na fladze.

Wybór właściwej podstawy zależny jest od wielu czynników, takich jak chociażby zakres zastosowania flagi. W przypadku flag stosowanych w pomieszczeniach zamkniętych doskonale sprawdza się kwadratowa podstawa płaska, wykonana ze stali malowanej proszkowo, której design idealnie sprawdza się w każdych warunkach organizacyjnych (niezależnie od aranżacji i stylu wnętrza). W ekspozycji zewnętrznej dobrze sprawdzi się 10 - 15 kg podstawa gumowa, z czteropunktowym bardzo stabilnym mocowaniem ruchomego rotatora. Ekspozycja zewnętrzna w przypadku takiej podstawy powinna być zabezpieczona obciążnikiem wodnym.