Flagi reklamowe z masztem Classic Drop S

193,05 zł 156,95 zł
W magazynie
SKU
Flagi reklamowe z masztem Classic Drop S
Ocena:
100% of 100

Beach flagi z Twoją reklamą nie tylko na plażę

Beach flagi z masztem Classic Drop S to flagi reklamowe typu winder z indywidualną grafiką, drukowana na materiale poliester 115 m2 nałożona na elastyczny maszt wykonany z włókna szklanego i aluminium. System beach flagi ma całkowitą wysokość równą 2 m, dlatego nadaje się do użytkowania na otwartej przestrzeni, ale również jak najbardziej w pomieszczeniach. Nasze beach flagi można stosować na różnych podłożach dzięki zastosowaniu odpowiedniej podstawy flagowej.

Cena zawiera: maszt classic 2,8 m, flaga z indywidualnym nadrukiem

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Drop S Jak przygotować plik

  • od 10 sz. - 177,18 zł 144,05 zł
  • od 20 sz. - 166,60 zł 135,45 zł
  • od 30 sz. - 156,03 zł 126,85 zł
  • od 50 sz. - 129,58 zł 105,35 zł
  • od 100 sz. - 121,65 zł 98,90 zł
  • od 150 sz. - 116,36 zł 94,60 zł

Przyjmujemy pliki: pdf, tiff, jpg

Beach flagi z masztem Classic Drop S to najniższe flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie. Ich całkowita wysokość wynosi 2,00 m. Beach flagi drukowane są na materiale tekstylnym poliester 115 g/m2 na podstawie dostarczonego projektu graficznego. Razem z wydrukiem dostarczany jest maszt flagowy o długości 2,8 m.

Maszt wykonany jest z elementów aluminiowych oraz z włókna szklanego. Górne elementy z włókna szklanego przy nakładaniu materiału się uginają i dostosowują do przygotowanego kształtu, przez co finalnie wysokość beach flagi jest mniejsza niż długość masztu. Dolny element masztu wyposażony jest w specjalny pierścień, który umożliwia regulację naprężenia nałożonego materiału.

Beach flagi ze względu na swoją uniwersalność są popularnym nośnikiem reklamowym przy wielu okazjach. Można je spotkać na co dzień m. in. przed sklepami, straganami ulicznymi, kawiarniami, siedzibą firmy itp. jak również okazjonalnie i to często w większych ilościach na różnego rodzaju wydarzeniach. Beach flagi sprawdzają się doskonale zarówno na imprezach plenerowych, festynach, festiwalach, zawodach sportowych jak też wewnątrz budynków np. na targach, konferencjach, wystawach. Pozwalają zaznaczyć obecność firmy/marki na takim wydarzeniu oraz zapewnić widoczność stoiska z daleka.

Beach flagi Classic Drop S mogą być użytkowane z każdą podstawą dostępną w naszej ofercie, dzięki czemu można je umieścić praktycznie na każdym rodzaju podłoża. W sklepie posiadamy również beach flagi o innych kształtach i w innych rozmiarach.

Więcej informacji
Wysokość flagi2,00 m
Materiał wydrukupoliester 115 g/m2
Materiał masztuwłókno szklane i aluminium
Długość masztu2,8 m
Obszar grafiki76 cm x 176 cm
Wydrukjednostronny
Sposób montażuzłożenie elementów masztu + nałożenie flagi na maszt poprzez wsuniecie w tunel z materiału
Zawartość zestawumaszt, flaga
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Flagi reklamowe z masztem Classic Drop S
Twoja ocena
Zobacz również