Roll up Reklamowy Basic 100x200cm

Cena promocyjna 180,90 zł 147,07 zł Normalna cena 197,94 zł
W magazynie
SKU
Roll up Reklamowy Basic 100x200cm
brak

Roll up 100x200 cm Basic to uniwersalny nośnik reklamowy do prezentacji wydrukowanej grafiki, która zwijana jest do aluminiowej kasety. Roll up 100x200 cm jest wygodny w użytkowaniu, z łatwością się go rozkłada i składa i co więcej jest lekki. Roll-up'y stanowią popularny element wyposażenia stoisk firmowych, są systemami wielokrotnego użytku z wymienną grafiką.

Cena zawiera: aluminiową konstrukcję, wydruk z indywidualną grafiką na folii roll up, torbę transportową.

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Roll up Basic 100x200 cm Jak przygotować plik

  • Kup 6 po 179,73 zł 146,12 zł za każdy i zaoszczędź 1%
  • Kup 16 po 178,12 zł 144,81 zł za każdy i zaoszczędź 2%
  • Kup 51 po 173,74 zł 141,25 zł za każdy i zaoszczędź 4%

Przyjmujemy pliki: pdf, jpg, tiff

Roll up 100x200 cm Basic to przenośny nośnik reklamowy służący do prezentacji wydrukowanej indywidualnej grafiki, która zamontowana jest w kasecie roll-up’u. Dzięki temu wydruk jest zabezpieczony podczas transportu i przechowywania, a w celu prezentacji grafiki wystarczy wysunąć ją z kasety i zablokować dołączonym masztem. Łatwość zastosowaniu systemu roll up 100x200 cm, jego lekkość i niewielki rozmiar po złożeniu sprawia, że jest jednym z najpopularniejszych systemów wystawienniczych używanych przy różnorodnych okazjach. Widzialny rozmiar reklamy wynosi 100 x 200 cm, natomiast grafika drukowana jest w rozmiarze 100 cm x 215 cm.

System roll up 100x200 cm jest wielokrotnego użytku i umożliwia wymianę grafiki. Cały produkt, czyli aluminiowa kaseta i maszt dostarczana jest razem z wydrukiem wykonanym na podstawie dostarczonego projektu graficznego, a całość zapakowana jest w wygodną torbę transportową. Roll-up’y znajdują swoje zastosowanie najczęściej jako element wyposażenia stoisk firmowych na targach, konferencjach i innych wydarzeniach branżowych, w sklepach jako wzmocnienie reklamy i zwrócenie uwagi na promocje, w biurach i siedzibach firm jako wzmocnienie wizerunku.

Baner reklamowy

Rozwijany roll up 100x200 cm jest uniwersalnym nośnikiem nadającym się do prezentacji loga czy grafiki. Wygodny w transporcie, świetnie uzupełnia wyjazdy służbowe i imprezy branżowe.

Łatwo przywieziesz go na miejsce targów w dołączonej do zestawu torbie, a po skończonej imprezie – zwiniesz. W związku z tym możesz błyskawicznie stworzyć efektowną oprawę firmowego stoiska za pomocą nawet kilku roll-upów reklamowych jednocześnie. Takie wymiary są uniwersalne, bo łączą kompaktową szerokość z długością umożliwiającą zaprezentowanie logo czy oferty na dużej powierzchni.

W świadomości klientów na dłużej

Wybierz jeden roll up 100x200 cm, jeśli chcesz móc szybko zaprezentować wizytówkę czy cennik firmy. Kilka jednakowych roll-upów to z kolei prosty pomysł na jednolity wystrój firmowych stoisk czy sklepów. W czasie prezentacji czy na targach taka przenośna powierzchnia reklamowa z logo firmy sprawia, że wystąpienie lub stoisko wygląda bardziej profesjonalnie. Dzięki temu marka na dłużej utkwi też w pamięci klientów. Obok drobnych gadżetów reklamowych, takie większe firmowe płachty są bardzo ważne dla budowania świadomości marki. Zawieszenie takiego baneru w oknie pozwala szybko zyskać dużą powierzchnię ekspozycyjną dla firmy.

Zdecyduj, co chcesz pokazać swoim klientom i wgraj wybrany wzór za pośrednictwem tej strony. Folia, na której zostanie umieszczona grafika, jest trwała i prezentuje się ekskluzywnie

Więcej informacji
Waga2,8 kg
Wymiary100 cm x 200 cm
Materiał wydrukufolia roll-up
Materiał konstrukcjialuminium
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Roll up Reklamowy Basic 100x200cm
Twoja ocena