Pufa worek - mały

343,79 zł 279,50 zł
W magazynie
SKU
Pufa worek - mały
  • Cena zawiera: Worek wypełniony granulatem styropianu + wydruk z Twoją grafiką
  • Rozmiar grafiki: 55,00 x 55,00 x 114,00 cm
  • Waga: 2,40 kg
  • Materiał: Decor 240 g / m2
  • Technologia druku: Sublimacja
  • Pufa posiada zamek błyskawiczny. Wydruk może być prany.
  • od 2 sz. - 317,34 zł 258,00 zł
  • od 6 sz. - 301,47 zł 245,10 zł
  • od 11 sz. - 296,18 zł 240,80 zł

Przyjmujemy pliki: pdf, jpg, tiff

Pufy reklamowe z Twoją grafiką i logo

Pufy reklamowe, które znajdują się w naszej ofercie wykonane są z wodoodpornego wytrzymałego materiału decor 240 mg/m2. Materiał ten zapewnia utrzymanie czystości oraz możliwość korzystania z pufy reklamowej nie tylko w pomieszczeniach zamkniętych, ale również pod gołym niebem. Zamek wszyty w pokrowiec zewnętrzny pufy z logo umożliwia ściągnięcie i wypranie worka, zapewnia to higieniczne i bezpieczne korzystanie.

Wyróżnij się i zaprojektuj własną indywidualną grafikę na pufy reklamowe. Pamiętaj jednak, że rozmiar projektu nie może przekraczać 55 cmx55 cmx114 cm – przygotuj projekt na wykrojniku pobranym powyżej. Wybierz dowolną grafikę jaką chcesz umieścić na worku, sam zdecyduj czy to będzie chwytliwe hasło czy też firmowe logo. Złóż zamówienie w naszym sklepie, wyślij plik z grafiką na nasz adres mailowy i oczekuj już tylko kuriera. Bazując na wieloletnim doświadczeniu zapewniamy wysokiej jakości wydruki, szybką realizację i optymalne ceny.

Reklama i wypoczynek w jednym

Pufy z logo to nie tylko reklama, ale również możliwość wypoczynku dla osób z nich korzystających. Wygodna pufa reklamowa kojarzy się z czymś przyjemnym, wpływając na rozluźnienie, dlatego osoby korzystające z takich puf mają pozytywne odczucia dotyczące danej reklamy, firmy czy też produktu. Warto więc zainwestować w indywidualną grafikę na pufach reklamowych i zwiększyć swoją rozpoznawalność na rynku. Worki z własną grafiką to mobilna reklama, którą możesz ustawiać w różnych miejscach w zależności od potrzeby. Możesz zamówić worki z różnymi grafikami, to od Ciebie zależy jaki chcesz nadruk.

Pufa reklamowa nie posiada stelaża, funkcję tę pełni wypełnienie z granulatu. Szeroka podstawa daje stabilność, możesz więc wygodnie się rozsiąść. Natomiast granulat styropianu nadaje sprężystości i tym samym eliminuje ostre krawędzie. Dzięki takiemu zastosowaniu pufy reklamowe doskonale dopasowują się do osoby korzystającej, przyjmując odpowiedni kształt. Biorąc po uwagę, że obecnie wiele wydarzeń odbywa się na świeżym powietrzu to pufy z logo są świetnym pomysłem do zareklamowania siebie, firmy, wydarzenia czy też produktu.

Pufy reklamowe - dla kogo?

Pufy z logo to dobry sposób na reklamę własnej marki, eventu czy też produktu. Dowolna grafika daje swobodę w personalizacji, dlatego pufy reklamowe tak dobrze sprawdzają się na różnych wydarzeniach towarzyskich i biznesowych. Pozytywnie wpływają na wizerunek firmy, ponieważ kojarzą się z czymś przyjemnym i domowym, ocieplają wizerunek przedsiębiorstwa.

Pufy reklamowe to również dobry pomysł na zagospodarowanie stoisk targowych, wystarczy kilka sztuk worków z różną grafiką, aby ekspozycja stała się ciekawa i przykuwała uwagę. Pufy reklamowe sprawdzą się również podczas wydarzeń sportowych i eventach, zarówno w plenerze jak i pod dachem. Uczestnicy takich wydarzeń mogą oddawać się przyjemności w wygodnych warunkach. Pufa reklamowa znajdzie swoje zastosowanie również w strefach relaksu dla pracowników, uczestników konferencji oraz szkoleń. W takich warunkach przerwa czy też szkolenie z pewnością będzie przyjemniejsze. Nieważne czy plener czy pomieszczenie zamknięte pufy reklamowe prezentują się doskonale, a ich wielką zaletą jest mobilność. W łatwy sposób można je przetransportować w inne miejsce, mogą więc być wykorzystywane wielokrotnie w różnych sytuacjach.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pufa worek - mały
Twoja ocena
Zobacz również