Flagi reklamowe z masztem Aluminium Quadratic M

218,80 zł 177,89 zł
W magazynie

Flaga reklamowa z masztem Aluminium Quadratic M jest jest lekkim przenośnym nośnikiem reklamowym do graficznej prezentacji reklamy w pomieszczeniach i na zewnątrz budynków. System flagowy obejmuje maszt aluminiowy oraz flagę. Do ekspozycji flagi na dowolnej powierzchni polecane jest dobranie jednej z dostępnych podstaw flagowych. Flaga z indywidualną grafiką drukowana jest na materiale tekstylnym poliester 115 g/m2, co pomimo jednostronnego wydruku zapewnia widoczność po obu stronach flagi.

Cena zawiera: maszt aluminiowy 3,65 m, flaga z indywidualnym nadrukiem

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Flagi Quadratic M Jak przygotować plik

  • Kup 11 po 216,00 zł 175,61 zł za każdy i zaoszczędź 1%
  • Kup 51 po 211,70 zł 172,11 zł za każdy i zaoszczędź 3%
  • Kup 101 po 207,53 zł 168,72 zł za każdy i zaoszczędź 5%

Kompatybilne rozszerzenia wgrywanego pliku: .pdf, .tiff, .jpg

Flaga reklamowa z masztem Aluminium Quadratic M, to flaga o całkowitej wysokości 3,65 m. Ma kształt prostokątny i jest drukowana na materiale tekstylnym poliester 115 g/m2. Sama grafika ma wymiary 82 cm x 305 cm, jest wykończona tunelem wzdłuż jednego z dłuższych boków oraz wzdłuż górnej krawędzi. Dzięki temu w łatwy sposób nakłada się ją na maszt. Montaż grafiki odbywa się w dwóch etapach, najpierw należy złożyć pionowe elementy masztu (złączyć ze sobą za pomocą zamków kulkowych), następnie wsunąć je w tunel i na końcu dołożyć ostatni poziomy element masztu. Maszt flagowy wykonany jest w całości z aluminium, dzięki czemu jest bardzo stabilny i jednocześnie lekki. Wszystkie elementy są wyposażone w zamki kulkowe, natomiast dolny element dodatkowo posiada specjalny pierścień umożliwiający regulację naprężenia flagi. Flagę Aluminium Quadratic M można stosować z każdą z podstaw z naszej oferty, w zależności na jakim podłożu będzie zamieszczona. Flagi reklamowe, spotykane na rynku również pod nazwami Beachflagi lub Windery, są bardzo popularnym mobilnym nośnikiem reklamowych stosowanym przy wielu okazjach. Stanowią stały element wizerunkowy firmy czy też marki, są wystawiane przed sklepami, stoiskami ulicznymi, kawiarniami, restauracjami, wejściami do biur. Okazjonalnie wykorzystuje się flagi na różnego typu eventach tj. imprezach plenerowych, wystawach, zawodach sportowych, targach branżowych itp. Beachflagi z masztami Aluminium charakteryzują się przede wszystkim lekkością, szybkością w instalacji, możliwością wielokrotnego użytku z łatwą wymianą grafiki, wytrzymałością i estetyką w wyglądzie. Oferujemy również flagi reklamowe ze standardowymi masztami z włókna szklanego.
Więcej informacji
Wysokość flagi 3,65 m
Materiał wydruku poliester 115 g/m2
Materiał masztu aluminium
Długość masztu 3,65 m
Obszar grafiki 82 cm x 305 cm
Wydruk jednostronny
Sposób montażu złożenie pionowych elementów masztu + wsunięcie masztu w tunel materiału + na końcu instalacja elementu poziomego masztu
Zawartość zestawu maszt, flaga
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Flagi reklamowe z masztem Aluminium Quadratic M
Twoja ocena