Flagi reklamowe z masztem Classic Drop L

272,38 zł 221,45 zł
W magazynie
SKU
Flagi reklamowe z masztem Classic Drop L
Ocena:
100% of 100

Flagi plażowe z Twoją reklamą - szerokie zastosowanie, nie tylko na plażę

Flagi plażowe reklamowe z masztem Classic Drop L to popularne flagi typu beachflagi lub windery charakteryzujące się elastycznym masztem zakończonym elementami z włókna szklanego. Flagi plażowe drukowane są na podstawie pliku z indywidualną grafiką na materiale tekstylnym poliester 115 g/m2 Flagi plażowe można umieścić na dowolnym podłożu dzięki zastosowaniu jednej z podstaw flagowych dostępnych w naszym sklepie. Flaga Classic Drop L przeznaczona jest do użytkowania zarówno w pomieszczeniach jak i na świeżym powietrzu.

Cena zawiera: maszt classic 4,5 m, flaga z indywidualnym nadrukiem

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Flagi Drop L Jak przygotować plik

  • od 10 sz. - 267,09 zł 217,15 zł
  • od 20 sz. - 261,81 zł 212,85 zł
  • od 30 sz. - 251,23 zł 204,25 zł
  • od 50 sz. - 240,65 zł 195,65 zł
  • od 100 sz. - 227,43 zł 184,90 zł
  • od 150 sz. - 219,49 zł 178,45 zł

Flagi plażowe z masztem Classic Drop L to flagi reklamowe drukowane na najpopularniejszym materiale stosowanym do tego typu nośników reklamowych, jakim jest poliester 115 g/m2. Razem z zadrukowanym i odpowiednio wykończonym materiałem dostarczany jest maszt wykonany z aluminium i włókna szklanego. Maszt składa się z 4 elementów, z czego 2 górne są z włókna szklanego, dzięki czemu przy nakładaniu flagi maszt się ugina i dostosowuje do jej kształtu. Sam maszt ma długość 4,5 m, natomiast po nałożeniu materiału całkowita wysokość flagi plażowej wynosi 3,3 m. Maszt wyposażony jest w specjalny pierścień umożliwiający regulację naprężenia materiału, co zapewnia estetyczną prezentację flagi.

Tego typu flagi plażowe znane są również pod innymi nazwami tj. beachflagi czyli windery. Dużą ich zaletą jest mobilność, są lekkie, łatwe w transporcie i wygodne w przechowywaniu przy jednoczesnym zapewnieniu stosunkowo dużej powierzchni reklamowej. Zadrukowane flagi plażowe wykorzystuje się jako reklamę przed sklepami, kawiarniami, foodtruck’ami, budynkami firmowymi itp. Są doskonałym nośnikiem reklamowym na imprezach plenerowych, wydarzeniach branżowych, stanowią dopełnienie stoiska firmowego na targach i konferencjach.

Dobierając odpowiednią podstawą flagową, można je umieści praktycznie na każdym podłożu np. wbić w ubity grunt za pomocą szpili, umieścić na plaży w piasku przy użyciu wkrętaka czy też postawić na każdej płaskiej powierzchni wybierając jedną z podstaw płaskich. Flaga Classic Drop L może być użytkowana z każdą podstawa dostępną w naszej ofercie. W naszym sklepie są dostępne również flagi plażowe w innych kształtach i różnych rozmiarach.

Więcej informacji
Wysokość flagi3,3 m
Materiał wydrukupoliester 115 g/m2
Materiał masztuwłókno szklane i aluminium
Długość masztu4,5 m
Obszar grafiki121 cm x 291 cm
Wydrukjednostronny
Sposób montażuzłożenie elementów masztu + nałożenie wydruku poprzez wsunięcie masztu w tunel z materiału
Zawartość zestawumaszt, flaga
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Flagi reklamowe z masztem Classic Drop L
Twoja ocena
Zobacz również