Flagi reklamowe z masztem Aluminium Bent M

260,40 zł 211,71 zł
W magazynie
SKU
Flagi reklamowe z masztem Aluminium Bent M
brak

Flaga reklamowa z masztem Aluminium Bent M jest ekonomicznym nośnikiem reklamowym wielokrotnego użytku. Flaga z indywidualną grafiką jest drukowana na poliestrze 115 g/m2 i ma kształt łukowy. System flagowy obejmuje flagę wraz z masztem składającym się z czterech aluminiowych elementów. W celu umieszczenia flagi na dowolnym podłożu polecamy zastosowanie jednej z podstaw flagowych dostępnych w naszym sklepie.

Cena zawiera: maszt aluminiowy 3,35 m, flaga z indywidualnym nadrukiem

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Flagi Bent M Jak przygotować plik

  • Kup 11 po 257,64 zł 209,46 zł za każdy i zaoszczędź 1%
  • Kup 51 po 252,68 zł 205,43 zł za każdy i zaoszczędź 3%
  • Kup 101 po 247,39 zł 201,13 zł za każdy i zaoszczędź 5%

Przyjmujemy pliki: pdf, tiff, jpg

Flaga reklamowa z masztem Aluminium Bent M drukowana jest na materiale tekstylnym poliester 115 g/m2. Wydrukowana i wykończona flaga ma wymiary 90 cm x 290 cm, natomiast po nałożeniu na maszt całkowita wysokość flagi wynosi 3,35 m.

Maszt do Flagi Aluminium jest w całości aluminiowy, składa się z 4 elementów, które łączy się ze sobą za pomocą zamków kulkowych. Dolny element masztu wyposażony jest od wewnątrz w adapter, który umożliwia użycie flagi z każdą dostępną w naszej ofercie podstawą flagową. Dzięki temu flaga reklamowa może być umieszczona na dowolnym rodzaju podłoża, czy to postawiona na płaskiej powierzchni, wbita w ubity grunt czy też wkręcona w sypkie podłoże tj. śnieg czy piasek na plaży.

Flagi Reklamowe Aluminium, popularne też jako beachflagi i windery, to mobilne nośniki reklamowe, które można wykorzystywać wielokrotnie przy różnych okazjach. Sprawdzają się w użytkowaniu codziennym przed sklepami, stoiskami ulicznymi, foodtrack’ami, biurami na zewnątrz budynków, w salonach samochodowych oraz na wszelkiego rodzaju eventach. Beachflagi są niezastąpione na plażach, imprezach plenerowych, festynach ale również targach branżowych jako element stoiska firmowego, podczas konferencji i szkoleń. W zależności od potrzeb mogą Państwo zamówić flagi reklamowe różnej wielkości i w różnych kształtach.

Więcej informacji
Wysokość flagi 3,35 m
Materiał wydruku poliester 115 g/m2
Materiał masztu aluminium
Długość masztu 3,35 m
Obszar grafiki 90 cm x 290 cm
Wydruk jednostronny
Sposób montażu połączenie elementów masztu + wsunięcie masztu w tunel materiału
Zawartość zestawu maszt, flaga
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Flagi reklamowe z masztem Aluminium Bent M
Twoja ocena