1. Roll up w szerokiej kasecie

  Roll up w szerokiej kasecie

  Systemy roll up są jednymi z najbardziej popularnych nośników reklamowych wykorzystywanych podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń branżowych. Głównie wszędzie tam, gdzie organizuje się stoiska firmowe, doskonałym tego przykładem są targi branżowe. Ale przydają się również podczas prezentacji i wystąpień publicznych, a nawet podczas mniejszych spotkań biznesowych.

  Czytaj więcej
 2. Windery reklamowe - flaga w kształcie łezki, żagiel reklamowy czy może flaga huzar?

  Windery reklamowe - flaga w kształcie łezki, żagiel reklamowy czy może flaga huzar?

  Windery reklamowe, znane również pod pojęciem beachflagi lub flagi plażowe można spotkać nad morzem, w górskich kurortach, w parkach, na targach, na imprezach firmowych, w salonach samochodowych, czyli wszędzie tam, gdzie można zareklamować firmę. Beachflagi spotyka się przede wszystkim na plażach, stokach narciarskich, przed hotelem lub restauracją, przed sklepem, dosłownie wszędzie tam, gdzie tylko można pomyśleć o prostej oraz lekkiej formie reklamy dla firmy bądź produktu i usługi.

  Czytaj więcej
 3. Leżaki reklamowe – funkcjonalna reklama Twojej firmy

  Leżaki reklamowe – funkcjonalna reklama Twojej firmy

  Leżak to lekki mebel, którego geneza sięga końca XIX wieku. Medycy dostrzegli wówczas, iż przebywanie na świeżym powietrzu ma dobroczynny wpływ na człowieka i pomaga w leczeniu gruźlicy. Leżak niezbędny był do obowiązkowego werandowania w górskich kurortach, które chorym zalecano aplikować po kilka godzin dziennie. Pacjenci korzystając z przenośnych mebli mogli w wygodnej pozycji wdychać powietrze nasycone sosnowymi olejkami eterycznymi, które miały zbawienny wpływ na ich zdrowie. Później leżak stał się meblem wypoczynkowym. Chętnie wykorzystywano go również w kurortach nadmorskich oraz jako mebel ustawiany na tarasach i balkonach.

  Czytaj więcej