Żagiel reklamowy

Żagiel reklamowy

Żagiel reklamowy jest uniwersalny i może być używany wszędzie. Równie dobrze sprawdzi się na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Szeroka gama wielkości oraz kształtów daje dużą powierzchnię zadruku. Dobrze zaprojektowany żagiel reklamowy przyciąga wzrok przechodniów na ulicy oraz gości targów. Dlatego jest to najchętniej wybierany produkt przez naszych klientów. Flagi reklamowe służą nie tylko do celów informacyjnych, ale pełnią również funkcję dekoracyjną. Jeśli chcesz skutecznie zaprezentować swoją firmę lub produkt, zamów żagiel reklamowy z indywidualnym drukiem.

Produkty 12

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Żagiel reklamowy posiada nieograniczone możliwości zastosowania. Sprawdzi się zarówno przed restauracjami, barami jak i na imprezach plenerowych, sportowych. Twój żagiel reklamowy może być opatrzony logo lub zachęcającym hasłem lub służyć jako menu czy wyznacznik trasy. Dzięki doskonałemu odzwierciedleniu barw obrazy zachęcają do odwiedzenia Twojego sklepu czy restauracji, nikt z uczestników biegu nie zgubi się na trasie, a Ty osiągniesz zamierzone cele. Spośród licznych kształtów i rozmiarów flag wybierzesz taką która idealnie dopasuje się do przestrzeni którą dysponujesz.

Żagiel reklamowy z masztem aluminiowym lub z włókna szklanego

Posiadamy dwa typy masztów do montowania żagli reklamowych. Są to maszty elastyczne wykonane z aluminium oraz włókna szklanego, odporne na złamania i dostosowujące się do kształtu żagla. Oraz maszty w całości aluminiowe gdzie mamy już określony kształt flagi. Wszystkie maszty składają się z krótkich elementów aby można je było łatwo transportować. Montaż i demontaż masztów jest bardzo prosty i szybki. Żagiel reklamowy wykonany jest z tkaniny poliestrowej w technice druku wykorzystującej zjawisko sublimacji. Zapewnia to doskonałą jakość wydruku który jest odporny na wyblaknięcie. Żagiel reklamowy można prać w pralce a jego kolor nie straci na intensywności. Sublimacja jest procesem gdzie pod wpływem wysokiego ciśnienia i temperatury wydruk z foli transferowej przenoszony jest na właściwy materiał tekstylny. W zależności od terenu oraz przestrzeni na której chcemy umieścić nasze flagi należy wybrać odpowiednie podstawy. Na zewnątrz polecamy podstawy wbijane lub wkręcane w ziemię. Ze względu na ich mały rozmiar, są łatwe w transporcie a jednocześnie utrzymają żagiel reklamowy nawet na silnym wietrze. Jeśli nie ma takiej możliwości posiadamy również ciężkie podstawy stalowe oraz gumowe. Ich waga oscyluje w granicach od 10 do 20 kg. Warta uwagi jest podstawa wodna która wypełniamy wodą i wtedy zapewnia nam pożądaną stabilizację konstrukcji. Jednocześnie po opróżnieniu jest lekka w transporcie.

Żagiel reklamowy na zamówienie online

Przygotowaliśmy dla Państwa wygodny i przejrzysty proces składania zamówień. Jeśli chcesz kupić żagiel reklamowy online, jest to szybkie i proste. Po wybraniu pożądanego kształtu i rozmiaru wyślij nam swój plik do druku. Następnie można otworzyć konto klienta lub złożyć zamówienie tylko jako gość. Jeśli potrzebujesz pomocy przy tworzeniu plików, zalecamy również zamówienie usługi przygotowani a grafiki. Nasi specjaliści przygotują szablon nadruku dla Państwa flagi zgodnie z Państwa życzeniem. Po zaakceptowaniu przez Państwa grafiki i poprawności wszystkich szczegółów, niezwłocznie prześlemy zamówienie do produkcji. A Ty w ciągu kilku dni możesz oczekiwać paczki Kiedy kurier dostarczy Twój indywidualnie zaprojektowany żagiel reklamowy.

Copyright © 2024 Print4Events, Inc. All Rights Reserved.