Windery reklamowe

Zabierz windery reklamowe na każdy event

Windery reklamowe na solidnym maszcie to dobry akcent każdej imprezy. Prezentujemy szeroką ofertę winderów wykonanych z trwałych materiałów. Każdy produkt składa się z flagi wydrukowanej na poliestrowej tkaninie oraz wytrzymałego masztu. Winder reklamowy należy wyposażyć dodatkowo w podstawę flagową, dostępną również w naszym sklepie. Wybór podstawy zależy od rodzaju podłoża, na którym eksponowany będzie nośnik. Windery reklamowe dostępne są w kilku wielkościach i kilku różnych kształtach flagi. Zachęcamy do składania zamówienia na większe ilości, przy których obowiązują niższe ceny.

Impreza outdoorowa na plaży, promocja nowo otwartego sklepu, a może znak informujący „gdzie nas znaleźć”? Classic Drop czy Aluminium Quadratic? Wybór produktu będzie zależał od Państwa potrzeb, ale z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie.

Produkty 18

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Wytrzymałość na warunki zewnętrzne

Ogromną zaletą winderów reklamowych jest ich odporność na warunki atmosferyczne. Materiał, na którym znajduje się barwna grafika, to tekstylny poliester o gramaturze 115 g/m2 , który umożliwia widoczność jednostronnego wydruku również z drugiej strony. Maszty, na które nakładana jest zadrukowana flaga są odporne na umiarkowane podmuchy wiatru, zarówno te w całości aluminiowe, jak również z włókna szklanego. Jednak należy mieć na uwadze, że wystawienie winderów reklamowych na działanie wilgoci oraz światła, w okresie długotrwałym, może powodować delikatne blaknięcie barw i napisów, jest to całkowicie normalne zjawisko. Również jeśli wiatr będzie się nasilał, radzimy możliwie zabezpieczyć windery reklamowe, a najlepiej na czas silnych wiatrów schować je wewnątrz budynków.

Typy podstaw do winderów reklamowych

Elementem niezbędnym, za pomocą którego eksponuje się przenośne windery reklamowe z naszej oferty są podstawy flagowe. Są one dostępne w naszym sklepie internetowym jako osobny produkt. Wybór rodzaju podstawy zdeterminowany jest jej przeznaczeniem, a konkretniej podłożem, na którym będą eksponowane windery reklamowe. Do każdego podłoża potrzeba jest inna podstawa. Wpływa to na stabilność ekspozycji nośnika reklamowego. Przykładowo jeżeli winder będzie znajdował się na trawniku, idealną podstawa będzie szpila, którą z łatwością można wbić w ubity grunt. Największy wybór podstaw jest na płaskie podłoża, zarówno do pomieszczeń jak i na zewnątrz. Jeżeli windery reklamowe będą stały wewnątrz, wystarczą lżejsze podstawy płaskie lub krzyżaki. Natomiast przy ekspozycjach zewnętrznych warto wybrać cięższe podstawy, które zapewnią uyrzymanie się flagi w pozycji stojącej. Wybór zależny jest od podłoża i umiejscowienia.

Zastosowanie produktu

Windery to uniwersalny nośnik reklamowy. Są często wybierane także ze wzglądu na mobilność i łatwość przechowywania. Służą jako informacyjny materiał promocyjny, by wskazać gdzie znajduje się firma. Często wykorzystywane są na zawodach i imprezach sportowych, określają sponsorów i nazwy wystawców. Wybór produktów z tej kategorii nasila się zwłaszcza w okresie letnim, wakacyjnym. Właśnie w tym czasie obserwuje się najwięcej imprez na świeżym powietrzu. Windery reklamowe są obecne w wyścigach motoryzacyjnych, biegach, triatlonach, wydarzeniach muzycznych itp. Coraz częściej spotykane są w czasie imprez gminnych, dni miasta, dożynek. Jest to dobra okazja, dla firm rodzinnych występujących w danym regionie i z nim kojarzonym, do zaprezentowania się wśród mieszkańców. Windery reklamowe pojawiają się na ulicach miast w przydatku promocji danego produktu i marki. Miejsce przez nie oznaczone może być punktem wręczania, przez hostessy darmowych sampli. Taka sama sytuacja może mieć miejsce oczywiście pod zadaszeniem, np. hipermarketach, supermarketach, sklepach typu conveniance. Windery reklamowe to dobry sposobów na oznaczenie miejsca sprzedaży, tak jak w przypadku wielkiego otwarcia czy też rebrandingu sklepu.

Copyright © 2024 Print4Events, Inc. All Rights Reserved.