Flagi na zamówienie

FLAGI NA ZAMÓWIENIE

Flagi na zamówienie charakteryzują się dwoma rodzajami masztów. Dostępne są elastyczne maszty wykonane z elementów aluminiowych i z włókna szklanego oraz maszty o określonym kształcie w całości wykonane z aluminium.. Materiałem flagi na zamówienie jest poliester 115g/m2, druk wykonywany jest na podstawie wybranego pliku. Flagi na zamówienie można umieścić na dowolnej powierzchni za pomocą wielu podstaw dostępnych w naszym sklepie internetowym. Klasyczne flagi na zamówienie nadają się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. W skład zestawu flagi na zamówienie wchodzi: maszt do wyboru elastyczny lub z aluminium oraz flaga reklamowa z nadrukiem.

Produkty 12

Ustaw kierunek malejący
na stronę

W dzisiejszych czasach jesteśmy przytłoczeni wszystkimi możliwymi formami reklamy, a wraz z ilością otrzymywanej reklamy, często tracimy orientację w tym, co się dzieje. Nasze oczy zawsze śledzą coś nowego i intensywnego. Nigdy nie przeoczą trzepoczącej się flagi na zamówienie. A jeśli jest dobrze przygotowana z odpowiednim tekstem i zdjęciami, drop flaga na zamówienie przyciągnie uwagę. I w ten sposób osiągniesz pożądany efekt. Flagi na zamówienie są oryginalne, praktyczne i jako uniwersalny nośnik reklamy sprawdzają się najlepiej. Flagi na zamówienie pozwalają Ci komunikować się ze światem i umieszczać je wszędzie tam, gdzie chcesz prowadzić swoją działalność. Pomyśl o motywie dla Twojej spersonalizowanej flagi na zamówienie ,a my zajmiemy się realizacją Twojego pomysłu. Flagi drukujemy w procesie sublimacji. Ta nowoczesna technologia druku zapewnia kolorowe efekty dla indywidualnie zaprojektowanej flagi.

Wytrzymałe flagi na zamówienie

Tkanina poliestrowa o gramaturze 115 g/m² to najlepszy wybór materiału dla flagi na zamówienie. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz przepuszczalnością wiatru. Tkanina flagi jest odporna na promieniowanie UV przez długi czas. Twoje wydruki na tkaninie poliestrowej są mocne, a na odwrotnej stronie są nadal wyraźnie widoczne w lustrzanym odbiciu. Nadruk flagi na zamówienie jest również odporny na uszkodzenia mechaniczne i można go łatwo prać w pralce w temperaturze 30 stopni.

Flagi na zamówienie z różnymi podstawami

Aby flagi na zamówienie mogły Ci służyć długo, muszą być odpowiednio przymocowane. W naszym asortymencie , oferujemy szeroki wachlarz podstaw do flag. W zależności od tego, do czego potrzebujesz flagi na zamówienie i gdzie chcesz ich używać, znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Posiadamy podstawy zarówno ciężkie które utrzymają flagi na wietrze, jak i lżejsze które świetnie sprawdzą się w hali targowej.

Flagi na zamówienie w naszym sklepie online

Zamówienie na flagi złożysz online łatwo i szybko. Po wybraniu pożądanego kształtu i rozmiaru, wyślij nam plik do druku. Jeśli nie potrafisz sobie z tym poradzić skorzystaj z usługi przygotowania grafiki. Przygotujemy szablon wydruku dla Twojej flagi, na zamówienie zgodne z Twoją specyfikacją. Po zaakceptowaniu przez Ciebie przygotowanej grafiki, już o nic nie musisz się martwić. Zajmiemy się przygotowaniem flagi oraz wysłaniem jej pod wskazany przez Ciebie adres.

Copyright © 2024 Print4Events, Inc. All Rights Reserved.