Rollupy Poznan

Reklama w stolicy Wielkopolski

Popularnym asortymentem w naszym sklepie są rollupy. W racji lokalizacji naszej siedziby większość naszych produktów wysyłamy z Poznania. Poznań to stolica targów wystawienniczych. Znany jest z niezawodnego podejścia do businessu. Takie zasady są również bliskie naszej firmie. Z przyjemnością realizujemy zamówienia klientów. Rollupy to jedne z najchętniej wybieranych nośników reklamowych. Powodem jest trwałość i możliwość przeniesienia reklamy. Do każdego zamówienia dołączamy torbę, ponieważ wiemy, że w przypadku rollupów ważna jest mobilność. Taki system reklamowy to targowy niezbędnik. Po evencie wystarczy go złożyć. Przyda się także na warsztatach, szkoleniach lub po prostu w siedzibie firmy. Grafikę drukujemy na folii rollup, kładąc szczególny nacisk na wykończenie.

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Rollupy Poznań

Jeśli chodzi o wewnętrzne rozwiązania reklamowe, rollupy to jeden z naszych bestsellerów. Cieszą się one ogromną popularnością szczególnie w Poznaniu - polskiej stolicy targowej. Nasi klienci dokonują zakupu rollupu na potrzeby targów, konferencji, lub po prostu do siedziby firmy. Zastosowanie tej formy reklamy nie ma żadnych ograniczeń - może poza stosowaniem jej na zewnątrz, gdyż rollup to system reklamowy przeznaczony do użytkowania wewnątrz budynków.

Rollupy - podstawa każdego stoiska reklamowego

Rollupy są znane także jako stojaki reklamowe. Ich konstrukcja nie jest skomplikowana - podstawą jest stojak, na którym zostaje zawieszony wydruk z hasłem reklamowym, logo firmy lub dowolną inną zawartością. Rollupy to forma reklamy, która jest wyjątkowo skuteczna w swej prostocie - pozwala na łatwe przekazanie dowolnego komunikatu. Nieskomplikowana konstrukcja, lekkość i łatwość montażu to dodatkowe atuty tego systemu wystawienniczego. Rollupy są też bardzo wszechstronne - wydruki na stojaku nie są zamocowane na stałe, można dowolnie wymieniać i nie trzeba ograniczać się do jednego wzoru. Nie jest to też droga reklama - zakup rollupu będzie tylko drobnym wydatkiem nawet dla niewielkiej firmy. Nic więc dziwnego, że rollupy znajdują się na wyposażeniu niemalże każdego stoiska reklamowego w Poznaniu i nie tylko.

Wybierz nasze rollupy dla swojego biznesu

Podstawą naszego asortymentu są 2 rodzaje rollupów - typu Classic i Basic, w dwóch najpopularniejszych rozmiarach: 85x200cm oraz 100x200cm. Rollupy z naszej oferty to gwarancja niezawodności - nasze produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów i z pewnością posłużą dłużej, niż tylko podczas jednego eventu. Jeśli Twoja firma wybiera się ze stoiskiem na konferencję, targi, czy dowolny event w Poznaniu lub innym polskim mieście - koniecznie zaopatrz się w rollup reklamowy przedstawiający Twoją ofertę. Wszystkich zainteresowanych zakupem rollupa w Poznaniu (i nie tylko) - zapraszamy do kontaktu lub złożenia zamówienia.

Copyright © 2024 Print4Events, Inc. All Rights Reserved.