Roll up Reklamowy Classic 85x200cm

206,82 zł 168,15 zł
W magazynie
SKU
Roll up Reklamowy Classic 85x200cm
brak

Roll-Up Classic 85 cm x 200 cm to system reklamowy o wzmocnionej aluminiowej konstrukcji, w którym grafika chowana jest w kasecie. W celu użycia roll-up'u wystarczy rozwinąć grafikę i zablokować ją masztem. Rollupy to popularne systemy wystawiennicze, łatwe w montażu i wygodne w transporcie. Są wielokrotnego użytku i umożliwiają wymianę grafiki. Systemy roll up często stanowią uzupełnienie stoisk firmowych na targach i imprezach branżowych.

Cena zawiera: aluminiową konstrukcję, wydruk z indywidualną grafiką na folii roll-up, torbę transportową.

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Roll up Classic 85x200cm Jak przygotować plik

  • Kup 6 po 204,60 zł 166,34 zł za każdy i zaoszczędź 1%
  • Kup 16 po 202,06 zł 164,28 zł za każdy i zaoszczędź 2%
  • Kup 51 po 200,64 zł 163,12 zł za każdy i zaoszczędź 3%

Przyjmujemy pliki: pdf, tiff, jpg

Roll up Classic 85 cm x 200 cm służy do prezentacji indywidualnej grafiki wydrukowanej na folii roll-up. Jest wygodnym nośnikiem reklamowej o dość dużej powierzchni reklamowej. Grafika podczas transportu i przechowywania zwinięta jest w aluminiową kasetę, co zabezpiecza ją przed uszkodzeniem oraz pozwala zaoszczędzić miejsce.

Rozłożenie systemu polega na rozwinięciu grafiki z kasety i zablokowaniu jej aluminiowym masztem. Montaż jest bardzo szybki i bezproblemowy.

Rollupy wykorzystywane są przy wielu okazjach, m.in. stanowią popularny element wyposażenia stoiska firmowego na targach, można wykorzystywać np. podczas konferencji w celu wzmocnienia przekazu informacji lub po prostu jako stały element reklamy graficznej w salonach sprzedaży itp. Dużą jego zaletą jest mobilność oraz możliwość wymiany grafiki.

Rozwijany baner

Niektóre rozwijane banery czy wieszane reklamy mogą być bardzo nieporęczne. Roll-up tego typu możesz wygodnie przynieść na miejsce i dowolnie powiesić, tworząc szybko wystrój firmowego stoiska.

W czasie targów czy imprez plenerowych klienci zwracają przede wszystkim uwagę na profesjonalne materiały firmowe. Stoisko z namiotem reklamowym zawsze będzie oceniane wyżej niż samotny stolik, a roll-upy firmowe za plecami mówcy budują świadomość marki skuteczniej niż prezentacja na pustej scenie.

Na stałe lub na czas targów

Roll-upy mogą być też częścią stałego wystroju stoiska firmowego czy biura. Zamów dowolny nadruk, by odróżnić się od konkurencji i lepiej zapoznać klientów ze swoją marką. Przy zamówieniach hurtowych na roll-upy Classic obowiązują atrakcyjne rabaty. Wgraj plik graficzny na tej stronie i sprawdź, co zyskasz, decydując się na hurtowe zamówienie.

Zbuduj wizerunek marki

Firmowe banery reklamowe dodają prestiżu i sprawiają, że marka na dłużej zapada w pamięć. Duży roll-up zawieszony w biurze czy oknie to dodatkowa powierzchnia reklamowa. Weź go ze sobą na targi czy prezentacje, by słuchacze od razu skojarzyli markę z jej wizerunkiem. Ważne, by taki baner był profesjonalny i solidny, bo przecież jego wygląd również będzie świadczył o firmie. Tu znajdziesz tylko najwyższej jakości rozwiązania, a nasi pracownicy podpowiedzą, który produkt będzie najlepszy do Twojego biura czy sklepu.

Więcej informacji
Waga2,7 kg
Wymiary85 cm x 200 cm
Materiał wydrukufolia roll-up
Materiał konstrukcjialuminium
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Roll up Reklamowy Classic 85x200cm
Twoja ocena