Roll up Reklamowy Classic 85x200cm

227,43 zł 184,90 zł
W magazynie
SKU
Roll up Reklamowy Classic 85x200cm
Ocena:
100% of 100

Rollupy Classic 85 cm x 200 cm to systemy reklamowe o wzmocnionej aluminiowej konstrukcji, w których grafika chowana jest w kasecie. W celu użycia rollupów wystarczy rozwinąć grafikę i zablokować ją masztem. Rollupy to popularne systemy wystawiennicze, łatwe w montażu i wygodne w transporcie. Są wielokrotnego użytku i umożliwiają wymianę grafiki. Rollupy często stanowią uzupełnienie stoisk firmowych na targach i imprezach branżowych.

Cena zawiera: aluminiową konstrukcję, wydruk z indywidualną grafiką na folii roll-up, torbę transportową.

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Roll up Classic 85x200cm Jak przygotować plik

  • od 10 sz. - 222,14 zł 180,60 zł
  • od 20 sz. - 219,49 zł 178,45 zł
  • od 30 sz. - 213,53 zł 173,60 zł
  • od 50 sz. - 211,56 zł 172,00 zł
  • od 100 sz. - 206,27 zł 167,70 zł
  • od 150 sz. - 200,98 zł 163,40 zł

Rollupy Classic 85 cm x 200 cm służą do prezentacji indywidualnej grafiki wydrukowanej na folii roll-up. Są wygodnym nośnikiem reklamowym o dość dużej powierzchni reklamowej. Grafika podczas transportu i przechowywania zwinięta jest w aluminiową kasetę, co zabezpiecza ją przed uszkodzeniem oraz pozwala zaoszczędzić miejsce.

Rozłożenie systemu polega na rozwinięciu grafiki z kasety i zablokowaniu jej aluminiowym masztem. Montaż jest bardzo szybki i bezproblemowy.

Rollupy wykorzystywane są przy wielu okazjach, m.in. stanowią popularny element wyposażenia stoiska firmowego na targach, można wykorzystywać np. podczas konferencji w celu wzmocnienia przekazu informacji lub po prostu jako stały element reklamy graficznej w salonach sprzedaży itp. Dużą jego zaletą jest mobilność oraz możliwość wymiany grafiki.

Rozwijany baner

Niektóre rozwijane banery czy wieszane reklamy mogą być bardzo nieporęczne. Rollupy możesz wygodnie przynieść na miejsce i dowolnie ustawić, tworząc szybko wystrój firmowego stoiska.

W czasie targów czy imprez plenerowych klienci zwracają przede wszystkim uwagę na profesjonalne materiały firmowe. Stoisko z namiotem reklamowym zawsze będzie oceniane wyżej niż samotny stolik, a rollupy firmowe za plecami mówcy budują świadomość marki skuteczniej niż prezentacja na pustej scenie.

Na stałe lub na czas targów

Rollupy mogą być też częścią stałego wystroju stoiska firmowego czy biura. Zamów dowolny nadruk, by odróżnić się od konkurencji i lepiej zapoznać klientów ze swoją marką. Przy zamówieniach hurtowych na rollupy Classic obowiązują atrakcyjne rabaty. Wgraj plik graficzny na tej stronie i sprawdź, co zyskasz, decydując się na hurtowe zamówienie.

Zbuduj wizerunek marki

Rollupy dodają prestiżu i sprawiają, że marka na dłużej zapada w pamięć. Duże rollupy umieszczone w biurze czy poczekalni to dodatkowa powierzchnia reklamowa. Weź je ze sobą na targi czy prezentacje, by słuchacze od razu skojarzyli markę z jej wizerunkiem. Ważne, by takie rollupy były profesjonalne i solidne, bo przecież ich wygląd również będzie świadczył o firmie. Tu znajdziesz tylko najwyższej jakości rozwiązania, a nasi pracownicy podpowiedzą, który produkt będzie najlepszy do Twojego biura czy sklepu.

Więcej informacji
Waga4,10 kg
Wymiary85 cm x 200 cm
Materiał wydrukufolia roll-up
Materiał konstrukcjialuminium
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Roll up Reklamowy Classic 85x200cm
Twoja ocena