Namiot Reklamowy 3x4,5m z Dachem i Ściankami

5 632,17 zł 4 579,00 zł
W magazynie
SKU
Namiot Reklamowy 3x4,5m z Dachem i Ściankami
Ocena:
100% of 100

Namiot handlowy 3 m x 4,5 m ma wysokość wewnętrzną 2,1 m i jest popularnym narzędziem reklamy zarówno zewnętrznej jak i wewnętrznej o bardzo praktycznym zastosowaniu. Namiot handlowy składa się z aluminiowego stelaża wraz z akcesoriami do montażu, dach z nieprzemakalnego poliestru oraz 3 wysokie ściany z tego samego materiału. Poliester może zostać zadrukowany w technologii sublimacji dowolną grafiką przygotowaną przez Klienta.

Cena zawiera: aluminiowy stelaż namiotu, wodoodporny dach oraz 3 ściany z indywidualnym nadrukiem, 4 szpile z linami, torbę, młotek

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Namiotu 3x4,5m - Dach Wykrojnik Namiotu - Ściana 3x4,5m

Wykrojnik Namiotu - Ściana 3x3m Jak przygotować plik

Namiot handlowy o wymiarach 3 m x 4,5 m wraz z dachem oraz ścianami jest coraz częściej wykorzystywanym nośnikiem reklamy na wszelkiego rodzaju eventach organizowanych zarówno na powietrzu jak i wewnątrz hal targowych.

Zestaw składa się z konstrukcji aluminiowej, dachu oraz 3 wysokich ścian a także akcesoriów niezbędnych do montażu. Ściany oraz dach są wykonane z poliestru o wadze 280 g/m2. Materiał ten może zostać dowolnie zadrukowany w technologii sublimacji, dzięki czemu klient zyskuje bardzo dużą powierzchnię reklamową do wykorzystania.

Aluminiowa konstrukcja namiotu wykonana jest z profili o przekroju sześciokątnym o średnicy 40 mm. Namiot handlowy zazwyczaj montuje się za pomocą metalowych szpil z linami dołączonych do zestawu, które są wbijane w podłoże. Istnieje również możliwość zamówienia dodatkowych podstaw betonowych, które stabilizują system, zwłaszcza na podłożu, gdzie wbicie szpil jest niemożliwe.

Podczas targów czy imprez plenerowych największą uwagę gości skupiają zwykle namioty handlowe. Duża powierzchnia ścian zadrukowana firmowym logo czy ofertą wygląda profesjonalnie i przyciąga potencjalnych klientów i użytkowników.

Namiot handlowy ze ścianami i dachem

Jeśli klienci mają na miejscu zapisać się czy skorzystać z usługi, rozstawienie namiotu stwarza miejsce, w którym mogą oni wygodnie usiąść i porozmawiać z pracownikiem firmy. Namiot handlowy może też być przestrzenią, w której bezpiecznie przechowasz firmowe materiały pomiędzy występami czy prezentacjami. W przypadku konferencji odbywających się na świeżym powietrzu, pracownicy będą wdzięczni szefowi, który zapewni im namiot, w którym można skryć się przed słońcem czy wiatrem.

Namiot z kompletem akcesoriów

Namiot handlowy ma wysokość wewnętrzną 2,1 m, więc można się w nim wygodnie poruszać. Po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca. Możesz go szybko przewieźć i rozłożyć, tworząc na konferencji czy imprezie plenerowej profesjonalne firmowe stanowisko. Warto mieć go na wszelki wypadek w firmowym magazynie.

Kompletny zestaw z młotkiem i pokrowcem to gwarancja, że namiot handlowy uda się rozstawić szybko i sprawnie. W polskich warunkach pogodowych wodoodporny namiot może zadecydować o powodzeniu stoiska w czasie deszczu.

Poliester może zostać zadrukowany w technologii sublimacji dowolną grafiką przygotowaną przez klienta. Wybierz uniwersalny motyw firmowy, by móc wykorzystywać namiot handlowy ponownie lub dopasuj nadruk okolicznościowy, jeśli potrzebujesz namiotu na specjalne firmowe wydarzenie.

Więcej informacji
Waga49 kg
Wymiary3 m x 4,5 m / 2,10 m
Wydrukjednostronny
Materiał konstrukcjialuminium
Materiał wydrukuwodoodporny poliester 280 g/m2
Zawartość zestawukonstrukcja, torba transportowa, zadrukowany dach, 3 zadrukowane ściany, 4 szpile montażowe z linami, młotek do wbijania szpil
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Namiot Reklamowy 3x4,5m z Dachem i Ściankami
Twoja ocena