Ścianki reklamowe

Widoczna reklama Twojej firmy na ściankach reklamowych

Ścianka reklamowa to niezbędnik systemów wystawienniczych. Produkty dostępne w różnych rozmiarach składają się z trzech stałych elementów (metalowa konstrukcja, grafika wysokiej jakości z nasyconą kolorystyką oraz torba transportowa). Szkielet aluminiowy pokryty jest odpowiednio dopasowaną, tkaniną tekstylną. Materiał można łatwo i szybko odpiąć za pomocą rzepów przyszytych na tylnej stronie materiału z grafiką. Takie rozwiązanie umożliwia bezproblemowe złożenie i przeniesienie ścianki reklamowej. Przygotowaliśmy produkt, by spełniał Państwa największe wymagania. Gwarantujemy, że montaż nie sprawi problemów. Ścianki reklamowe sprawdzą się przy każdej okazji prezencji wizualnej firmy wpływając pozytywnie na jej wizerunek. Może to być promocja outdoorowa albo wewnętrzna, na targach, eventach itp. Ścianki reklamowe to dobry wybór zarówno jako pojedynczy element wizerunkowy, jak również element całego systemu wystawienniczego. Produkt jest w pełni uniwersalny, ma wiele zastosowań i z pewnością stanowi inwestycję w promocję profilu marki.

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Wielkie i charakterystyczne wyróżnienie

Jeśli banner lub rollup to za mało, a firmę czeka duże wydarzenie, na którym warto się zaprezentować, odpowiedzią na pewno są ścianki reklamowe. By zdobyć zainteresowanie osób uczestniczących w imprezie potrzebna jest reklama wielkoformatowa, przykuwająca wzrok, liczą się niebanalne rozwiązania. Nieszablonowa barwna grafika lub krótki, chwytliwy tekst, a może znane logo firmy? Produkt dostępny jest w trzech rozmiarach, tak by każdy mógł dopasować go do swoich potrzeb.

Ścianka reklamowa - jeden produkt – wiele rozwiązań

Największą zaletą ścianek reklamowych jest uniwersalność. Jeden duży element można łączyć ze sobą w zabudowane boxy targowe, zapełniające przestrzeń. Konstrukcje można ustawić przede wszystkim na terenie zadaszonym, zamkniętym. Jednak ścianka reklamowa jest na tyle stabilna, że z powodzeniem może być również tymczasowo ustawiona na powietrzu. Warto jednak zwrócić uwagę na warunki atmosferyczne panujące w danym momencie na zewnątrz. Dużą zaletą, jaką wyróżniają się ścianki reklamowe jest możliwość wielokrotnego użytku i wymiany grafiki w razie potrzeby. Dzięki temu jedną i tą samą ściankę można wykorzystywać przez lata przy wielu różnych okazjach.

Łatwy montaż bez narzędzi

Aluminiowy stelaż może wydawać się skomplikowany przy rozkładaniu lub składaniu, ale to tylko pozory. Materiał konstrukcji jest lekki i wytrzymały, nie potrzeba żadnych narzędzi ani doświadczenia, aby rozłożyć ten nośnik reklamowy. Każda ścianka reklamowa wyposażona jest w torbę transportową, do której bezpiecznie można spakować części oraz chronić je przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Możliwość włożenia kompletu porządkuje przestrzeń, unikną Państwo zaginięcia elementów.

Zastosowanie ścianek reklamowych

Chyba najczęściej spotykanym wykorzystaniem ścianek reklamowych jest ustawienie systemów na różnego rodzaju targach. Mogą to być targi branżowe, w celu pozyskania nowych klientów, gdzie jest duża konkurencja i trzeba zaistnieć jako firma czy też marka w świadomości osób odwiedzających. Z perspektywy czasu obserwuje się wzrost znaczenia wydarzeń szkoleniowych i eventów edukacyjnych, zwłaszcza w sektorze usług. Konstrukcje wybierane są przez znanych prelegentów oraz organizatorów konferencji. Także targi oraz imprezy rekrutacyjne organizowane w różnych miastach w Polsce, są powodem do wyboru wizerunkowej instalacji. Nie można zapomnieć o promocyjnych wystawach w galerii lub centrach handlowych, w ramach organizowanych konkursów, loterii, czy akcji sprzedażowych dla konsumentów. Ścianki reklamowe podczas imprez sportowych lub plenerowych pełnią funkcję informacyjną, są miejscem poboru startera uczestnika oraz punktem wydawania przez hostessy sampli, gratisów, materiałów reklamowych itp.

Pełna personalizacja

Oferujemy gotowy produkt w pełni spersonalizowany. Wybierają Państwo odpowiednią wielkość oraz decydujecie jaka grafika znajdzie się na zadrukowanym materiale. To Państwo przesyłają nam plik z projektem, my drukujemy i przygotowujemy do wysyłki. Takie rozwiązanie pozwala oszczędzić czas i zbędne koszty oraz przyspiesza proces realizacji zamówienia. Jesteśmy dla Państwa dyspozycji. Istnieje możliwość dodatkowego oświetlenia lampami LED. W ten sposób ścianka reklamowa będzie dobrze się prezentować w różnych porach dnia czy nocy, zacienionych pomieszczeniach, albo też by dodatkowo wzmocnić zawarty komunikat. Nasze ścianki reklamowe są gwarancja udanego eventu.

Copyright © 2024 Print4Events, Inc. All Rights Reserved.