Produkty ochronne dla szkół

Szkoły i uczelnie, szczególnie te o profilu muzycznym, to miejsca w wyjątkowo wysokim stopniu narażone na transmisję wirusów. Zwłaszcza teraz, w okresie pandemii, niezwykle istotne jest stworzenie adeptom i nauczycielom bezpiecznych warunków do nauki i ćwiczeń. Stworzyliśmy nasze produkty ochronne dla szkół: osłony antywirusowe dla szkół oraz osłony plexi dla szkół z myślą o specyficznych warunkach panujących w klasach muzycznych, aby w możliwie jak najbardziej skuteczny sposób odseparować od siebie uczniów i nauczycieli z zachowaniem ich poczucia komfortu.

Produkty ochronne dla szkół
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Osłony antywirusowe – niezbędny element nowej rzeczywistości

Produkty ochronne pomagają zabezpieczyć siebie i innych przed przenoszeniem się wirusów, w tym także koronawirusa. W obecnej sytuacji stają się one niezastąpione praktycznie w każdej dziedzinie naszego życia. W przestrzeni publicznej, zwłaszcza w sklepach, urzędach, przychodniach lekarskich, gabinetach kosmetycznych, restauracjach, a nawet w pracy w biurze, na hali produkcyjnej i itp. stosowane maseczki ochronne oraz przegrody ochronne antywirusowe zapewniają nam poczucie bezpieczeństwa i zmniejszają ryzyko przenoszenia wirusów, a co za tym idzie - zachorowania.

Ochronne osłony przeciwwirusowe w szkołach

Większość z nas dużą część dnia spędza w pracy, w szkole lub na uczelni. Dlatego w tych miejscach również warto pomyśleć o bezpiecznym funkcjonowaniu we wspólnej przestrzeni. Uniwersalnym rozwiązaniem są różnego rodzaju przezroczyste przegrody ochronne, które zmniejszają ryzyko narażenia nas na ewentualny kontakt z wirusem, a jednocześnie nie ograniczają naszego pola widzenia i nie sprawiają, że czujemy się odizolowani od otoczenia.

Ochronne osłony przeciwwirusowe w szkołach

Podobnie jak w miejscu pracy należy pomyśleć o zabezpieczeniu swoich pracowników, tak i w szkołach nie możemy zapomnieć o ochronie uczniów, nauczycieli, studentów, wykładowców.

Przegrody ochronne dla szkół są produktem pozwalającym w miarę możliwości zachować bezpieczeństwo i ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się wirusów między uczniami. Przezroczyste przegrody ochronne do szkół znakomicie sprawdzą się postawione między ławkami, spełniając swą ochronną rolę, a jednocześnie pozwalając dzieciom widzieć się nawzajem.

Szkoły muzyczne a wirusy – szczególne niebezpieczeństwo?

Szczególnie przydatne mogą okazać się antywirusowe przegrody ochronne dla szkół muzycznych. W tego typu szkołach uczniowie są wyjątkowo narażeni na zarażanie się chorobami przenoszonymi drogą kropelkową, na przykład podczas śpiewu czy gry na instrumentach dętych. Dlatego warto zaopatrzyć klasy i sale ćwiczeń w przegrody ochronne dla szkół muzycznych, aby bez problemu przeprowadzać zajęcia z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa.

Osłony z pleksi i z folii PCV – optymalne rozwiązanie dla szkół

Osłony antywirusowe dla szkół muzycznych to produkty mogące zdecydowanie ułatwić codzienną pracę młodych muzyków i ich nauczycieli. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, takich jak pleksi o optymalnej grubości 3 mm, folia PCV i profile aluminiowe. Charakteryzują się lekką, a zarazem trwałą i stabilną konstrukcją, są łatwe w utrzymania w czystości, a ich montaż i transport nie stanowią żadnego problemu. Tego typu mobilne osłony przeciwwirusowe sprawdzą się doskonale w roli ścianek separacyjnych w szkołach muzycznych i rozmaitych innych miejscach grupowych aktywności.