Produkty ochronne dla szkół

Szkoły i uczelnie, szczególnie te o profilu muzycznym, to miejsca w wyjątkowo wysokim stopniu narażone na transmisję wirusów. Zwłaszcza teraz, w okresie pandemii, niezwykle istotne jest stworzenie adeptom i nauczycielom bezpiecznych warunków do nauki i ćwiczeń. Stworzyliśmy nasze produkty ochronne dla szkół: osłony antywirusowe dla szkół oraz osłony plexi dla szkół z myślą o specyficznych warunkach panujących w klasach muzycznych, aby w możliwie jak najbardziej skuteczny sposób odseparować od siebie uczniów i nauczycieli z zachowaniem ich poczucia komfortu.

Produkty ochronne dla szkół
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Osłony antywirusowe – niezbędny element nowej rzeczywistości

Produkty ochronne pomagają zabezpieczyć siebie i innych przed przenoszeniem się wirusów, w tym także koronawirusa. W obecnej sytuacji stają się one niezastąpione praktycznie w każdej dziedzinie naszego życia. W przestrzeni publicznej, zwłaszcza w sklepach, urzędach, przychodniach lekarskich, gabinetach kosmetycznych, restauracjach, a nawet w pracy w biurze, na hali produkcyjnej i itp. stosowane maseczki ochronne oraz przegrody ochronne antywirusowe zapewniają nam poczucie bezpieczeństwa i zmniejszają ryzyko przenoszenia wirusów, a co za tym idzie - zachorowania.

Ochronne osłony przeciwwirusowe w szkołach

Większość z nas dużą część dnia spędza w pracy, w szkole lub na uczelni. Dlatego w tych miejscach również warto pomyśleć o bezpiecznym funkcjonowaniu we wspólnej przestrzeni. Uniwersalnym rozwiązaniem są różnego rodzaju przezroczyste przegrody ochronne, które zmniejszają ryzyko narażenia nas na ewentualny kontakt z wirusem, a jednocześnie nie ograniczają naszego pola widzenia i nie sprawiają, że czujemy się odizolowani od otoczenia.

Ochronne osłony przeciwwirusowe w szkołach

Podobnie jak w miejscu pracy należy pomyśleć o zabezpieczeniu swoich pracowników, tak i w szkołach nie możemy zapomnieć o ochronie uczniów, nauczycieli, studentów, wykładowców.

Przegrody ochronne dla szkół są produktem pozwalającym w miarę możliwości zachować bezpieczeństwo i ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się wirusów między uczniami. Przezroczyste przegrody ochronne do szkół znakomicie sprawdzą się postawione między ławkami, spełniając swą ochronną rolę, a jednocześnie pozwalając dzieciom widzieć się nawzajem.

Szkoły muzyczne a wirusy – szczególne niebezpieczeństwo?

Szczególnie przydatne mogą okazać się antywirusowe przegrody ochronne dla szkół muzycznych. W tego typu szkołach uczniowie są wyjątkowo narażeni na zarażanie się chorobami przenoszonymi drogą kropelkową, na przykład podczas śpiewu czy gry na instrumentach dętych. Dlatego warto zaopatrzyć klasy i sale ćwiczeń w przegrody ochronne dla szkół muzycznych, aby bez problemu przeprowadzać zajęcia z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa.

Osłony z pleksi i z folii PCV – optymalne rozwiązanie dla szkół

Osłony antywirusowe dla szkół muzycznych to produkty mogące zdecydowanie ułatwić codzienną pracę młodych muzyków i ich nauczycieli. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, takich jak pleksi o optymalnej grubości 3 mm, folia PCV i profile aluminiowe. Charakteryzują się lekką, a zarazem trwałą i stabilną konstrukcją, są łatwe w utrzymania w czystości, a ich montaż i transport nie stanowią żadnego problemu. Tego typu mobilne osłony przeciwwirusowe sprawdzą się doskonale w roli ścianek separacyjnych w szkołach muzycznych i rozmaitych innych miejscach grupowych aktywności.

Copyright © 2024 Print4Events, Inc. All Rights Reserved.