Obciążnik Wodny do Podstaw Flagowych

Special Price 24,49 zł 19,91 zł Regular Price 50,25 zł
Brak w magazynie
Obciążnik wodny, inaczej zwany Weigting Ring lub Water Ring, służy do dociążenia podstawy flagowej przy ekspozycji flagi na zewnątrz budynków. Jest idealnym akcesorium, kiedy podstawa jest stosunkowo lekka i mogłaby nie utrzymać flagi przy podmuchach wiatru. Obciążnik wypełniony wodą to ok. 6 kg dodatkowego obciążenia. Dzięki niemu lekkie i stylowe podstawy stosowane zazwyczaj w pomieszczeniach, można użyć w razie potrzeby również na świeżym powietrzu.
  • od 1 sz. - 24,49 zł 19,91 zł
Ocena:
100 % of 100
Obciążnik Wodny, zwany też Weighting Ring lub Water Ring, ma kształt koła i wykonany jest z tworzywa sztucznego. Po napełnieniu wodą stanowi dodatkowe obciążenie umieszczane na podstawie flagowej. Dzięki zastosowaniu obciążnika wodnego flaga reklamowa może być eksponowana na zewnątrz bez obawy, że się przewróci przy najmniejszym podmuchu wiatru. Obciążnik po wypełnieniu wodą waży ok. 6 kg co zapewnia stabilność systemu flagowego w warunkach zewnętrznych. Poleca się go do wszystkich podstaw płaskich (stalowych i gumowych) oraz krzyżaków (standard i premium), zwłaszcza przy użytkowaniu na świeżym powietrzu i narażeniu na działanie wiatru. Jest to idealne rozwiązanie, gdy flaga jest eksponowana zarówno w pomieszczeniach i jak na zewnątrz. Z jednej strony potrzebna jest estetyczna stosunkowo lekka podstawa stosowana wewnątrz a w przypadkach, gdy flaga wystawiana jest na zewnątrz wystarczy zastosować obciążnik wodny zamiast kupować drugą cięższą podstawę. Należy pamiętać, że woda zamarzając zwiększa swoją objętość, dlatego nie powinno się stosować obciążnika z wypełnieniem wodnym w ujemnych temperaturach.
Więcej informacji
Waga 6 kg z wypełnieniem wodnym
Wymiary średnica 52 cm
Do użycia z Krzyżak Standard, Krzyżak Premium, Podstawa Płaska Stalowa 30 x 30 cm, Podstawa Płaska Stalowa 35 x 35 cm, Podstawa Płaska Stalowa 50 x 50 cm, Podstawa Płaska Stalowa 58 x 58 cm, Podstawa Płaska Gumowa 50 x 50 cm 10 kg, Podstawa Płaska Gumowa 50 x 50 cm 15 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Obciążnik Wodny do Podstaw Flagowych
Twoja ocena
Copyright © 2024 Print4Events, Inc. All Rights Reserved.