Flagi dwustronne z masztem Aluminium Quadratic S

370,23 zł 301,00 zł
W magazynie
SKU
Flagi dwustronne z masztem Aluminium Quadratic S

Flaga reklamowa dwustronna z masztem Aluminium Quadratic S to nowoczesna flaga o prostokątnym kształcie i wysokości 3,05 m. Flaga reklamowa dwustronna zadrukowana indywidualną dwustronną grafiką. Flagi dwustronne drukuje się na materiale Blackback PRO i nakłada na maszt aluminiowy składający z się z 4 elementów. System flagowy jest bardzo lekki. Flaga reklamowa dwustronna nadaje się przede wszystkim do ekspozycji wewnętrznych. Pasuje do każdej podstawy flagowej dostępnej w naszej ofercie, zalecane stosowanie podstaw o wadze min. 10 kg.

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Flagi Quadratic S Jak przygotować plik

  • od 10 sz. - 359,65 zł 292,40 zł
  • od 20 sz. - 349,07 zł 283,80 zł
  • od 30 sz. - 338,50 zł 275,20 zł
  • od 50 sz. - 327,92 zł 266,60 zł
  • od 100 sz. - 317,34 zł 258,00 zł
  • od 150 sz. - 306,76 zł 249,40 zł
Flaga reklamowa dwustronna z masztem Aluminium Quadratic S ma kształt prostokątny. Flaga reklamowa dwustronna drukowana jest na dwóch kawałkach materiału Blackback PRO. Charakteryzuje się on gęstym splotem włókien oraz czarną warstwą nieprzepuszczającą barwnika od wewnętrznej strony. Flaga reklamowa dwustronna jest zszywana z dwóch warstw materiału, dlatego w efekcie końcowym można uzyskać dwie różne grafiki na jednej fladze. Flaga reklamowa o wymiarach 72 cm x 255 cm jest nakładana na maszt o wysokości 3,05 m – co jednocześnie stanowi całkowitą wysokość flagi. Maszt Premium jest zarazem wytrzymałym i lekkim masztem w całości aluminiowym i w przeciwieństwie do masztów z włókna szklanego ma konkretny określony kształt. Maszt wykonany jest z 4 elementów, które łączy się ze sobą w bardzo łatwy sposób, wykorzystując zamki kulkowe. Dodatkowo dolny element wyposażony jest w specjalny adapter umożliwiający eksponowanie flagi z każdą z podstaw dostępnych w naszej ofercie, jednak zalecamy użycie podstawy o wadze min. 10 kg. Flaga reklamowa dwustronna dzięki swojej uniwersalności może być wykorzystywana przy bardzo wielu okazjach. Flagi dwustronne są przeznaczone przede wszystkim do ekspozycji wewątrz pomieszczeń. Flaga reklamowe może być zadrukowana dowolną grafiką reklamową, a co więcej ten sam maszt można wykorzystać wielokrotnie z różnymi grafikami. Flagi reklamowe, poza codziennym użytkowaniem jako stały element wizerunkowy, mogą być wykorzystywane na różnych eventach, konferencjach, targach branżowych itp.
Więcej informacji
Wysokość flagi3,05
Materiał wydrukuBlackback PRO
Materiał masztualuminium
Długość masztu3,05
Obszar grafiki72 cm x 255 cm
Wydrukdwustronny
Sposób montażuzłożenie pionowych elementów masztu + wsunięcie masztu w tunel materiału + na końcu instalacja elementu poziomego masztu
Zawartość zestawumaszt, flaga
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Flagi dwustronne z masztem Aluminium Quadratic S
Twoja ocena