Flagi dwustronne z masztem Aluminium Quadratic M

426,81 zł 347,00 zł
W magazynie
SKU
Flagi dwustronne z masztem Aluminium Quadratic M
brak

Flaga reklamowa dwustronna z masztem Aluminium Quadratic M jest jest lekkim przenośnym nośnikiem reklamowym do graficznej prezentacji reklamy w pomieszczeniach i na zewnątrz budynków. Beachflagi dwustronne obejmują maszt aluminiowy oraz flagę. Do ekspozycji Beachflagi dwustronnej na dowolnej powierzchni polecane jest dobranie jednej z dostępnych podstaw flagowych. Cena zawiera indywidualną dwustronną grafiką drukowaną na materiale tekstylnym Blackback PRO, co pozwala w maksymalnie wykorzystać powierzchnię reklamową.

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Flagi Quadratic M Jak przygotować plik

  • od 11 sz. - 394,83 zł 321,00 zł
  • od 51 sz. - 370,23 zł 301,00 zł
Flaga reklamowa dwustronna z masztem Aluminium Quadratic M, to flaga o całkowitej wysokości 3,65 m. Ma kształt prostokątny i jest drukowana na materiale tekstylnym Blackbeck PRO. Sama grafika ma wymiary 82 cm x 305 cm, jest wykończona tunelem wzdłuż jednego z dłuższych boków oraz wzdłuż górnej krawędzi. Dzięki temu w łatwy sposób nakłada się ją na maszt. Grafika beachflagi dwustronnej składa się z dwóch zszytych ze sobą kawałków materiału. Beachflagi dwustronne drukowane są w technologii sublimacyjnej, co w połączeniu z użytym materiałem zapewnia wysokiej jakości nadruk w soczystych kolorach. Montaż grafiki odbywa się w dwóch etapach, najpierw należy złożyć pionowe elementy masztu złączyć ze sobą za pomocą zamków kulkowych), następnie wsunąć je w tunel i na końcu dołożyć ostatni poziomy element masztu. Maszt flagowy wykonany jest w całości z aluminium, dzięki czemu jest bardzo stabilny i jednocześnie lekki. Wszystkie elementy są wyposażone w zamki kulkowe, natomiast dolny element dodatkowo posiada specjalny pierścień umożliwiający regulację naprężenia flagi. Beachflagi dwustronne można stosować z każdą z podstaw z naszej oferty, w zależności na jakim podłożu będzie zamieszczona. Beachflagi dwustronne są bardzo popularnym mobilnym nośnikiem reklamowych stosowanym przy wielu okazjach. Stanowią stały element wizerunkowy firmy czy też marki, są wystawiane przed sklepami, stoiskami ulicznymi, kawiarniami, restauracjami, wejściami do biur. Okazjonalnie wykorzystuje się beachflagi dwustronne na różnego typu eventach tj. imprezach plenerowych, wystawach, zawodach sportowych, targach branżowych itp. Beachflagi dwustronne charakteryzują się szybkością w instalacji, możliwością wielokrotnego użytku z łatwą wymianą grafiki, wytrzymałością i estetyką w wyglądzie.
Więcej informacji
Wysokość flagi3,65 m
Materiał wydrukuBlackback PRO
Materiał masztualuminium
Długość masztu3,65 m
Obszar grafiki82 cm x 305 cm
Wydrukdwustronny
Sposób montażuzłożenie pionowych elementów masztu + wsunięcie masztu w tunel materiału + na końcu instalacja elementu poziomego masztu
Zawartość zestawumaszt, flaga
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Flagi dwustronne z masztem Aluminium Quadratic M
Twoja ocena