Flagi dwustronne z masztem Aluminium Quadratic M

476,01 zł 387,00 zł
W magazynie
SKU
Flagi dwustronne z masztem Aluminium Quadratic M

Flaga reklamowa dwustronna z masztem Aluminium Quadratic M jest jest lekkim przenośnym nośnikiem reklamowym do graficznej prezentacji reklamy w pomieszczeniach. Beachflagi dwustronne obejmują maszt aluminiowy oraz flagę. Do ekspozycji Beachflagi dwustronnej na dowolnej powierzchni polecane jest dobranie jednej z dostępnych podstaw flagowych o wadze min. 10kg. Cena zawiera indywidualną dwustronną grafiką drukowaną na materiale tekstylnym Blackback PRO, co pozwala w maksymalnie wykorzystać powierzchnię reklamową.

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Flagi Quadratic M Jak przygotować plik

  • od 10 sz. - 465,43 zł 378,40 zł
  • od 20 sz. - 454,85 zł 369,80 zł
  • od 30 sz. - 444,28 zł 361,20 zł
  • od 50 sz. - 433,70 zł 352,60 zł
  • od 100 sz. - 423,12 zł 344,00 zł
  • od 150 sz. - 412,54 zł 335,40 zł
Flaga reklamowa dwustronna z masztem Aluminium Quadratic M, to flaga o całkowitej wysokości 3,65 m. Ma kształt prostokątny i jest drukowana na materiale tekstylnym Blackbeck PRO. Sama grafika ma wymiary 82 cm x 305 cm, jest wykończona tunelem wzdłuż jednego z dłuższych boków oraz wzdłuż górnej krawędzi. Dzięki temu w łatwy sposób nakłada się ją na maszt. Grafika beachflagi dwustronnej składa się z dwóch zszytych ze sobą kawałków materiału. Beachflagi dwustronne drukowane są w technologii sublimacyjnej, co w połączeniu z użytym materiałem zapewnia wysokiej jakości nadruk w soczystych kolorach. Montaż grafiki odbywa się w dwóch etapach, najpierw należy złożyć pionowe elementy masztu złączyć ze sobą za pomocą zamków kulkowych), następnie wsunąć je w tunel i na końcu dołożyć ostatni poziomy element masztu. Maszt flagowy wykonany jest w całości z aluminium, dzięki czemu jest bardzo stabilny i jednocześnie lekki. Wszystkie elementy są wyposażone w zamki kulkowe, natomiast dolny element dodatkowo posiada specjalny pierścień umożliwiający regulację naprężenia flagi. Beachflagi dwustronne można stosować z każdą z podstaw z naszej oferty, jednak zalecamy stosowanie podstaw o wadze min. 10 kg. Beachflagi dwustronne są bardzo popularnym mobilnym nośnikiem reklamowych stosowanym przy wielu okazjach. Stanowią stały element wizerunkowy firmy czy też marki, są wystawiane w biurowcach, halach sklepowych i wystawowych, salonach samochodowych. Okazjonalnie wykorzystuje się beachflagi dwustronne na różnego typu eventach tj. imprezach plenerowych, zawodach sportowych, targach branżowych itp. Beachflagi dwustronne charakteryzują się szybkością w instalacji, możliwością wielokrotnego użytku z łatwą wymianą grafiki, wytrzymałością i estetyką w wyglądzie.
Więcej informacji
Wysokość flagi3,65 m
Materiał wydrukuBlackback PRO
Materiał masztualuminium
Długość masztu3,65 m
Obszar grafiki82 cm x 305 cm
Wydrukdwustronny
Sposób montażuzłożenie pionowych elementów masztu + wsunięcie masztu w tunel materiału + na końcu instalacja elementu poziomego masztu
Zawartość zestawumaszt, flaga
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Flagi dwustronne z masztem Aluminium Quadratic M
Twoja ocena