Druk flag

Druk flag to najpopularniejsza forma reklamy mobilnej.

Zadrukować można wiele systemów reklamowych takich jak: ścianki reklamowe, namioty reklamowe czy rollupy. Nieobligatoryjnie podium należy do druku flag. Flagi reklamowe, windery czy beachfalagi zyskały swoją popularność dzięki swojej kompaktowości i możliwości szybkiego montażu oraz demontażu. A przede wszystkim dlatego że można rozstawić je praktycznie w każdym miejscu, czy to będzie stoisko targowe czy event na dworze. Ale przede wszystkim druk flag stał się niezbędnym elementem reklamy każdej działalności, ponieważ jest spersonalizowany do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę

1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Druk flag to najistotniejszy element współczesnej reklamy mobilnej. Flagi mobilne są skutecznym i najpopularniejszym nośnikiem reklamy. Druk Flag odbywa się w procesie sublimacji. Druk sublimacyjny to rodzaj techniki stworzonej z myślą o tkaninach w których składzie znajduje się co najmniej 80% poliestru. Druk flag na poliestrze wykonany tą wspaniałą metodą pozwala na całkowite zabarwienie włókien. Daje to gwarancję na pełne pokrycie tkaniny. Istotne jest, że druk flag na tekstyliach tą metodą odznacza się niezwykle wysoką jakością.

Na czym polega druk sublimacyjny?

Sublimacyjny druk flag to proces kilkuetapowy. Pierwszy etap to nadrukowanie wybranego wzoru na papierze transferowym, potrzebne do tego są farby sublimacyjne. Następnie wzór przenoszony jest na wybraną tkaninę poliestrową, przy użyciu wysokiej temperatury oraz wysokiego ciśnienia.

Druk Flag – zalety.

Druk flag na poliestrze posiada wiele zalet, które nie sposób przypisać żadnej innej technologii. Pozwala to uzyskać nieograniczoną ilość kolorów oraz elementów. Wykonany w taki sposób druk flag jest niewyczuwalny w dotyku oraz jest odporny na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Przy tym wszystkim pozwala uzyskać doskonałą precyzję wydruku. Transferowy druk flag umożliwia uzyskanie efektu przejść tonalnych z zachowaniem pełnej ostrości krawędzi. Jest to zaawansowana technologia umożliwiająca wykonanie niemalże każdego nawet najbardziej skomplikowanego wzoru. Niezależnie czy zadrukujemy całą powierzchnię flagi czy tylko umieścimy na niej małe, proste logo, druk flag będzie widoczny w doskonałej jakości. Dlatego właśnie druk flag jest tak chętnie wybierany do uzyskania skutecznej reklamy mobilnej. Flagi mogą być zastosowane zarówno na dworze w różnych warunkach atmosferycznych jak i w pomieszczeniach. Druk flag pod wpływem deszczu oraz słońca nie zblaknie ani nie straci na swojej jakości. Gwarantuje to długą żywotność i możliwość używania ich wielokrotnie.