Zestaw flagowy Straight XL z Podstawą Wodną

Special Price 437,27 zł 355,50 zł Regular Price 478,65 zł
Brak w magazynie
SKU
Zestaw flagowy Straight XL z Podstawą Wodną
Ocena:
100% of 100

Zestaw reklamowy z flagą i podstawa wodną to system umożliwiający prezentację grafiki reklamowej wydrukowanej na fladze z poliestru 115 g/m2. Podstawa wodna umożliwia ekspozycję flagi na płaskich powierzchniach. Doskonale sprawdza się na świeżym powietrzu, gdyż po wypełnieniu wodą staje się ciężka i zapewnia stabilność fladze.

Cena zawiera: maszt classic 5,6 m, flaga z indywidualnym nadrukiem, podstawa wodna

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Flagi Bend S Jak przygotować plik

Flaga reklamowa Straight XL w zestawie z podstawą wodną to idealne rozwiązanie jako reklama zewnętrzna. Flaga XL dzięki swojej wysokości 5 m jest widoczna już z daleka, a podstawa wodna po wypełnieniu wodą zapewnia stabilne postawienie flagi na płaskim podłożu.

Materiał stosowany do wydruku grafiki na fladze to popularny poliester 115 g/2. Wydruk wykonywany jest jednostronnie, jednak właściwości materiału pozwalają na widoczność grafiki po obu stronach flagi (grafika przebija na drugą stronę w ok. 95%). Zadrukowany i obszyty materiał nakłada się na dołączony elastyczny maszt wykonany z aluminium i włókna szklanego, który następnie należy umieścić w rotatorze podstawy wodnej.

Flagi reklamowe, znane też pod nazwami windery lub beachflagi, są to uniwersalne nośniki reklamowe, dające dużą powierzchnię do prezentacji grafiki i jednocześnie wyróżniające się dużą mobilnością. Są lekkie, szybkie w montażu i łatwe w transporcie. Co więcej systemy flagowe są wielokrotnego użytku. Elementy systemu takie jak maszt i podstawa można wykorzystywać z różnymi wydrukami, a nawet w przypadku masztów Classic z różnymi kształtami flag.

Beachflagi doskonale sprawdzają się na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych organizowanych na plażach, w parkach, na polanach, obiektach sportowych itp. Mogą służyć także jako stały element reklamowy, np. przed sklepem, restauracją, barem, foodtruckiem, stoiskiem ulicznym. Coraz częściej spotyka się je tez na targach branżowych i konferencjach wewnątrz pomieszczeń, jako dopełnienie stoiska firmowego lub wyznaczenie istotnych punktów organizacyjnych.

Więcej informacji
Wysokość flagi5,00 m
Materiał wydrukupoliester 115 g/m2
Materiał masztuwłókno szklane i aluminium
Długość masztu5,6 m
Obszar grafiki85 cm x 380 cm
Wydrukjednostronny
Sposób montażuzłożenie elementów masztu + nałożenie wydruku poprzez wsunięcie masztu w tunel z materiału + włożenie masztu w rotator podstawy i dokręcenie pierścienia
Zawartość zestawumaszt, flaga, podstawa wodna
Przeznaczeniepłaska powierznia, wewnątrz pomieszczeń, na zewnątrz
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw flagowy Straight XL z Podstawą Wodną
Twoja ocena