Zestaw flagowy Quadratic M z Krzyżakiem Premium

Cena promocyjna 280,66 zł 228,18 zł Regular Price 292,54 zł
W magazynie

Zestaw reklamowy zawiera flagę reklamową wraz z podstawą umożliwiającą jej postawienie na dowolnej płaskiej powierzchni. Flaga w kształcie prostokąta drukowana jest na popularnym materiale tekstylnym poliester 115 g/m2 i nakłada się ją na aluminiowy maszt. Podstawa flagową stanowi krzyżak premium wyposażony w stalowy rotator. System flagowy prezentuje się doskonale zwłaszcza we wnętrzach, stosując go na otwartej przestrzeni z narażeniem na podmuchy wiatru, zalecamy użycie obciążnika wodnego.

Cena zawiera: maszt aluminiowy 3,65 m, flagę z indywidualnym nadrukiem, podstawę krzyżak premium

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Flagi Quadratic M Jak przygotować plik

  • Kup 11 po 276,29 zł 224,63 zł za każdy i zaoszczędź 2%
  • Kup 51 po 270,42 zł 219,85 zł za każdy i zaoszczędź 4%
  • Kup 101 po 260,56 zł 211,84 zł za każdy i zaoszczędź 7%

Kompatybilne rozszerzenia wgrywanego pliku: .pdf, .tiff, .jpg

Zestaw flagowy Quadratic M z Krzyżakiem Premium składa się z flagi reklamowej o kształcie prostokątnym na eleganckim maszcie aluminiowym oraz podstawy flagowej krzyżakowej. To nowoczesny nośnik reklamowy do zastosowania z indywidualną grafiką w pomieszczeniach lub na zewnątrz.

Flaga ma kształt prostokąta i jest drukowana na poliestrze 115 g/m2. Wydruk wykonywany jest jednostronnie, jednak zastosowany materiał sprawia, że grafika widoczna jest również z drugiej strony flagi (przebija w ok. 95%). Maszt, na który nakłada się uszytą flagę składa się w całości z aluminiowych elementów, które należy ze sobą połączyć. Flagę nałożoną na maszt umieszcza się na podstawie. Krzyżak Premium jest praktyczną i elegancką podstawą flagową wyposażoną w rotator, który umożliwia obrót flagi wokół własnej osi na skutek podmuchów wiatru.

System flagowy przeznaczony jest do stosowania zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Doskonale sprawdzi się w halach targowych, aulach, salach konferencyjnych, galeriach handlowych czy też po prostu na korytarzach. Ale również na świeżym powietrzu przed budynkami, wejściami do sklepów, knajpek, podczas imprez plenerowych, pikników, koncertów itp. Przy ekspozycjach zewnętrznych flagi zaleca się użycie dodatkowego obciążenia np. w postaci obciążnika wodnego.

Więcej informacji
Wysokość flagi 3,65 m
Materiał wydruku poliester 115 g/m2
Materiał masztu aluminium
Długość masztu 3,65 m
Obszar grafiki 82 cm x 305 cm
Wydruk jednostronny
Sposób montażu złożenie pionowych elementów masztu + wsunięcie masztu w tunel materiału + na końcu instalacja elementu poziomego masztu + przykręcenie rotatora do podstawy
Zawartość zestawu maszt, flaga, podstawa krzyżak premium
Przeznaczenie płaska powierznia, wewnątrz pomieszczeń, na zewnątrz
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw flagowy Quadratic M z Krzyżakiem Premium
Twoja ocena