Zestaw flagowy Classic Straight L ze Szpilą i Torbą

Cena promocyjna 314,35 zł 255,57 zł Regular Price 338,21 zł
W magazynie

Zestaw flagowy ze szpilą przeznaczony jest głównie na ubity grunt, w który można wbić szpilę. Flaga drukowana jest na poliestrze 115 g/m2 i nakłada się ją na dołączony elastyczny maszt z elementami z włókna szklanego. Całość można zapakować w wygodną torbę transportową.

Cena zawiera: maszt classic 4,5 m, flaga z indywidualnym nadrukiem, szpila, torba

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Flagi Straight L Jak przygotować plik

  • Kup 11 po 306,58 zł 249,25 zł za każdy i zaoszczędź 2%
  • Kup 51 po 284,82 zł 231,56 zł za każdy i zaoszczędź 9%
  • Kup 101 po 259,26 zł 210,78 zł za każdy i zaoszczędź 18%

Kompatybilne rozszerzenia wgrywanego pliku: .pdf, .tiff, .jpg

Zestaw flagowy Classic Straight L ze szpilą i torbą transportową, to kompletny system reklamowy pozwalający na prezentację flagi z grafiką reklamową, wbitej w ubity grunt za pomocą szpili.

Flaga drukowana jest jednostronnie na materiale poliester 115g/m2, który ze względu na właściwości zapewnia widoczność grafiki również po drugiej stronie (przebicie ok. 95%). Wydruk wykończony tunelem nakłada się na dołączony elastyczny maszt, który ugina się odpowiednio do uszytej flagi. Maszt wyposażony jest w specjalny pierścień, który umożliwia właściwe naprężenie materiału, a co za tym idzie estetyczną prezentację grafiki.

Szpila, to podstawa flagowa przeznaczona do wbicia przede wszystkim w ubity grunt. Pozwala w łatwy sposób stabilnie zamieścić flagę reklamową na trawnikach, ubitym piachu itp. Szpila wykonana jest ze stali i wyposażona jest w rotator, dzięki czemu może delikatnie się obracać na skutek podmuchów wiatru.

Zarówno flagę jak i szpilę można użytkować z innymi produktami z naszego sklepu. Tj. Flagę Straight L na maszcie Classic można używać z wszystkimi podstawami dostępnymi w naszej ofercie. Natomiast podstawę szpilę można wykorzystywać do ekspozycji wszystkich innych rozmiarów i kształtów flag, które oferujemy.

Flagi reklamowe, znane na rynku pod nazwami beachflagi czy też windery, to popularne nośniki reklamowe widoczne przy przeróżnych okazjach. Sprawdzają się na co dzień przed sklepami, wypożyczalniami rowerów, leżaków, parawanów itp., przed foodtrackami, knajpkami czy też po prostu przed wejściami do budynków. Ale również wykorzystuje się je podczas specjalnych okazji, wydarzeń sportowych, na festynach, piknikach, targach branżowych, konferencjach itp.

Więcej informacji
Wysokość flagi 2,45 m
Materiał wydruku poliester 115 g/m2
Materiał masztu włókno szklane i aluminium
Długość masztu 2,8 m
Obszar grafiki 50 cm x 195 cm
Wydruk jednostronny
Sposób montażu złożenie elementów masztu + nałożenie flagi na maszt poprzez wsuniecie w tunel z materiału + nałożenie masztu z flagą na wbitą w grunt szpilę
Zawartość zestawu maszt, flaga, torba transportowa, szpila
Przeznaczenie ubity grunt, na zewnątrz
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw flagowy Classic Straight L ze Szpilą i Torbą
Twoja ocena