Zestaw flagowy Classic Straight L ze Szpilą i Torbą

Special Price 314,35 zł 255,57 zł Regular Price 381,05 zł
Brak w magazynie
SKU
Zestaw flagowy Classic Straight L ze Szpilą i Torbą
Ocena:
100% of 100

Zestaw flagowy ze szpilą przeznaczony jest głównie na ubity grunt, w który można wbić szpilę. Flaga drukowana jest na poliestrze 115 g/m2 i nakłada się ją na dołączony elastyczny maszt z elementami z włókna szklanego. Całość można zapakować w wygodną torbę transportową.

Cena zawiera: maszt classic 4,5 m, flaga z indywidualnym nadrukiem, szpila, torba

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Flagi Straight L Jak przygotować plik

  • od 11 sz. - 306,58 zł 249,25 zł
  • od 51 sz. - 284,82 zł 231,56 zł
  • od 101 sz. - 259,26 zł 210,78 zł

Zestaw flagowy Classic Straight L ze szpilą i torbą transportową, to kompletny system reklamowy pozwalający na prezentację flagi z grafiką reklamową, wbitej w ubity grunt za pomocą szpili.

Flaga drukowana jest jednostronnie na materiale poliester 115g/m2, który ze względu na właściwości zapewnia widoczność grafiki również po drugiej stronie (przebicie ok. 95%). Wydruk wykończony tunelem nakłada się na dołączony elastyczny maszt, który ugina się odpowiednio do uszytej flagi. Maszt wyposażony jest w specjalny pierścień, który umożliwia właściwe naprężenie materiału, a co za tym idzie estetyczną prezentację grafiki.

Szpila, to podstawa flagowa przeznaczona do wbicia przede wszystkim w ubity grunt. Pozwala w łatwy sposób stabilnie zamieścić flagę reklamową na trawnikach, ubitym piachu itp. Szpila wykonana jest ze stali i wyposażona jest w rotator, dzięki czemu może delikatnie się obracać na skutek podmuchów wiatru.

Zarówno flagę jak i szpilę można użytkować z innymi produktami z naszego sklepu. Tj. Flagę Straight L na maszcie Classic można używać z wszystkimi podstawami dostępnymi w naszej ofercie. Natomiast podstawę szpilę można wykorzystywać do ekspozycji wszystkich innych rozmiarów i kształtów flag, które oferujemy.

Flagi reklamowe, znane na rynku pod nazwami beachflagi czy też windery, to popularne nośniki reklamowe widoczne przy przeróżnych okazjach. Sprawdzają się na co dzień przed sklepami, wypożyczalniami rowerów, leżaków, parawanów itp., przed foodtrackami, knajpkami czy też po prostu przed wejściami do budynków. Ale również wykorzystuje się je podczas specjalnych okazji, wydarzeń sportowych, na festynach, piknikach, targach branżowych, konferencjach itp.

Więcej informacji
Wysokość flagi2,45 m
Materiał wydrukupoliester 115 g/m2
Materiał masztuwłókno szklane i aluminium
Długość masztu2,8 m
Obszar grafiki50 cm x 195 cm
Wydrukjednostronny
Sposób montażuzłożenie elementów masztu + nałożenie flagi na maszt poprzez wsuniecie w tunel z materiału + nałożenie masztu z flagą na wbitą w grunt szpilę
Zawartość zestawumaszt, flaga, torba transportowa, szpila
Przeznaczenieubity grunt, na zewnątrz
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw flagowy Classic Straight L ze Szpilą i Torbą
Twoja ocena