Flagi reklamowe z masztem Classic Straight S

Cena promocyjna 171,47 zł 139,41 zł Regular Price 202,95 zł
W magazynie

Flaga reklamowa o uniwersalnym zastosowaniu w pomieszczeniach i na zewnątrz

Flaga reklamowa z masztem Classic Straight S typu Beachflaga, WInder, wydrukowana na materiale tekstylnym poliester 115 g/m2, z masztem z aluminium i włókna szklanego. Stanowi popularny nośnik reklamowy do ekspozycji na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń, przeznaczona do stosowania z podstawami flagowymi na różnych podłożach.

Cena zawiera: maszt standard 2,8 m, flaga z nadrukiem

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Flagi Straight S Jak przygotować plik

  • Kup 6 po 165,31 zł 134,40 zł za każdy i zaoszczędź 4%
  • Kup 16 po 158,69 zł 129,02 zł za każdy i zaoszczędź 7%
  • Kup 51 po 152,35 zł 123,86 zł za każdy i zaoszczędź 11%

Kompatybilne rozszerzenia wgrywanego pliku: .pdf, .tiff, .jpg

Flaga reklamowa z masztem Classic Straight S, to flaga wydrukowana na materiale poliester 115g/m2 w komplecie z masztem o długości 2,8 m. Jest przeznaczona zarówno do ekspozycji wewnętrznej jak i zewnętrznej. Flagę drukujemy z dowolną grafiką na podstawie dostarczonego pliku z projektem. Przygotowując plik należy pamiętać o specyfikacji przygotowania plików do druku na materiałach tekstylnych.

Maszt, na który zakładana jest flaga może składać się z 3 lub 4 elementów. Dolne elementy są aluminiowe natomiast górne wykonane są zawsze z włókna szklanego, dzięki czemu maszt jest elastyczny i dostosowuje się do kształtu flagi. Oznacza to, że można go użyć również z innym kształtem niż Straight.

Flagi, znane również pod nazwą Beachflagi, są bardzo popularnym rozwiązaniem w zakresie reklamy zewnętrznej. Stosuje się je podczas różnego rodzaju imprez, przed wejściami do budynków firm, sklepami, stoiskami ulicznymi, ale również wewnątrz pomieszczeń. Flaga reklamowa Classic S ze względu na swoją wysokość idealnie nadaje się do prezentacji w warunkach wewnętrznych, na wyższe flagi często nie ma w pomieszczeniach wystarczającej przestrzeni. Beachflagi pozwalają pokazać obecność firmy i marki i zaznaczyć ważne miejsca przy różnych okazjach i co ważne można je z łatwością złożyć i przetransportować. W sklepie Print4Events oferujemy flagi reklamowe o różnych wysokościach i różnych kształtach.

Więcej informacji
Wysokość flagi 2,45 m
Materiał wydruku poliester 115 g/m2
Materiał masztu włókno szklane i aluminium
Długość masztu 2,8 m
Obszar grafiki 50 cm x 195 cm
Wydruk jednostronny
Sposób montażu złożenie elementów masztu + nałożenie flagi na maszt poprzez wsuniecie w tunel z materiału
Zawartość zestawu maszt, flaga
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Flagi reklamowe z masztem Classic Straight S
Twoja ocena