Flagi reklamowe z masztem Aluminium Quadratic L

394,03 zł 320,35 zł
W magazynie
SKU
Flagi reklamowe z masztem Aluminium Quadratic L
Ocena:
100% of 100

Flaga reklamowa z masztem Aluminium Quadratic L to nowoczesna flaga dająca dużą powierzchnię reklamową. Flagi reklamowe cena z indywidualną grafiką drukowane są na poliestrze 115 g/m2i dostarczane w zestawie z masztem składającym się z 5 elementów. Ze względu na swoją wysokość flaga Aluminium Quadratic L wykorzystywana jest głównie poza budynkami, jednak jeżeli przestrzeń na to pozwala można stosować ją w pomieszczeniach. Polecana na różne podłoża przy zastosowaniu jednej z dostępnych podstaw flagowych.

Cena zawiera: maszt aluminiowy 4,00 m, flaga z indywidualnym nadrukiem

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Flagi Quadratic L Jak przygotować plik

  • od 10 sz. - 383,45 zł 311,75 zł
  • od 20 sz. - 357,01 zł 290,25 zł
  • od 30 sz. - 346,43 zł 281,65 zł
  • od 50 sz. - 277,67 zł 225,75 zł
  • od 100 sz. - 261,81 zł 212,85 zł
  • od 150 sz. - 256,52 zł 208,55 zł

Przyjmujemy pliki: pdf, tiff, jpg

Flaga reklamowa z masztem Aluminium Quadratic L ma wysokość całkowitą 4,00 m i kształt prostokątny. Flagi reklamowe cena obejmuje grafikę drukowaną na podstawie dostarczonego pliku z projektem graficznym, na materiale tekstylnym poliester 115 g/m2. W tym przypadku obszar grafiki wynosi 92 x 345 cm i w takich proporcjach powinien być przygotowany plik do druku.

Flagi reklamowe cena zwiera dostarczony w komplecie maszt aluminiowy. Maszt składa się z 5 elementów – 4 tworzących maszt w pionie oraz 1 elementu stanowiącego poziome zakończenie masztu na górze. Wszystkie elementy masztu łączy się za sobą wykorzystując zamki kulkowe. Dolny element wyposażony jest wewnątrz w adapter umożliwiający zastosowanie go z każdą z dostępnych w naszej ofercie podstaw flagowych, oraz w specjalny pierścień dający możliwość regulacji naprężenia materiału. Aluminiowy maszt premium zapewnia stabilność eksponowanej fladze, jest odporny na wiatr o średnim natężeniu oraz nadaje reklamie elegancji.

Flagi reklamowe są znane również pod nazwami tj. Beachflagi lub Windery i są bardzo popularnym nośnikiem reklamowych. Wykorzystuje się je praktycznie podczas większości imprez plenerowych, są widoczne już z daleka i pozwalają zaznaczyć obecność firmy na danym wydarzeniu. Flagi reklamowe cena idzie w parze z doskonałym uzupełnieniem stoiska firmowego np. podczas targów. Grafika na takiej fladze może być dowolna, a co więcej można ją z łatwością zmieniać stosując ten sam maszt. Dużą ich zaletą jest również lekkość, łatwość transportowania oraz przechowywania. Na plus flagi reklamowej cena najwyższego zestawu.Flagi reklamowe dostępne w naszym sklepie mają różne kształty i rozmiary, ale również do wyboru są flagi z masztami aluminiowymi jak w tym przypadku lub elastycznymi masztami z włókna szklanego.

Więcej informacji
Wysokość flagi4,00 m
Materiał wydrukupoliester 115 g/m2
Materiał masztualuminium
Długość masztu4,00 m
Obszar grafiki92 cm x 345 cm
Wydrukjednostronny
Sposób montażuzłożenie pionowych elementów masztu + wsunięcie masztu w tunel materiału + na końcu instalacja elementu poziomego masztu
Zawartość zestawumaszt, flaga
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Flagi reklamowe z masztem Aluminium Quadratic L
Twoja ocena
Zobacz również