Flagi reklamowe z masztem Aluminium Quadratic L

287,56 zł 233,79 zł
W magazynie
SKU
Flagi reklamowe z masztem Aluminium Quadratic L
brak

Flaga reklamowa z masztem Aluminium Quadratic L to nowoczesna flaga dająca dużą powierzchnię reklamową. Flaga z indywidualną grafiką drukowana jest na poliestrze 115 g/m2i dostarczana w zestawie z masztem składającym się z 5 elementów. Ze względu na swoją wysokość flaga Aluminium Quadratic L wykorzystywana jest głównie poza budynkami, jednak jeżeli przestrzeń na to pozwala można stosować ją w pomieszczeniach. Polecana na różne podłoża przy zastosowaniu jednej z dostępnych podstaw flagowych.

Cena zawiera: maszt aluminiowy 4,00 m, flaga z indywidualnym nadrukiem

Pobierz wykrojnik

Wykrojnik Flagi Quadratic L Jak przygotować plik

  • Kup 11 po 280,30 zł 227,89 zł za każdy i zaoszczędź 3%
  • Kup 51 po 270,56 zł 219,97 zł za każdy i zaoszczędź 6%
  • Kup 101 po 260,30 zł 211,63 zł za każdy i zaoszczędź 9%

Przyjmujemy pliki: pdf, tiff, jpg

Flaga reklamowa z masztem Aluminium Quadratic L ma wysokość całkowitą 4,00 m i kształt prostokątny. Grafika drukowana jest na podstawie dostarczonego pliku z projektem graficznym, na materiale tekstylnym poliester 115 g/m2. W tym przypadku obszar grafiki wynosi 92 x 345 cm i w takich proporcjach powinien być przygotowany plik do druku.

Materiał wykończony tunelem zakłada się na dostarczony w komplecie maszt aluminiowy. Maszt składa się z 5 elementów – 4 tworzących maszt w pionie oraz 1 elementu stanowiącego poziome zakończenie masztu na górze. Wszystkie elementy masztu łączy się za sobą wykorzystując zamki kulkowe. Dolny element wyposażony jest wewnątrz w adapter umożliwiający zastosowanie go z każdą z dostępnych w naszej ofercie podstaw flagowych, oraz w specjalny pierścień dający możliwość regulacji naprężenia materiału. Aluminiowy maszt premium zapewnia stabilność eksponowanej fladze, jest odporny na wiatr o średnim natężeniu oraz nadaje reklamie elegancji.

Flagi reklamowe są znane również pod nazwami tj. Beachflagi lub Windery i są bardzo popularnym nośnikiem reklamowych. Wykorzystuje się je praktycznie podczas większości imprez plenerowych, są widoczne już z daleka i pozwalają zaznaczyć obecność firmy na danym wydarzeniu. Są też doskonałym uzupełnieniem stoiska firmowego np. podczas targów. Grafika na takiej fladze może być dowolna, a co więcej można ją z łatwością zmieniać stosując ten sam maszt. Dużą ich zaletą jest również lekkość, łatwość transportowania oraz przechowywania. Flagi reklamowe dostępne w naszym sklepie mają różne kształty i rozmiary, ale również do wyboru są flagi z masztami aluminiowymi jak w tym przypadku lub elastycznymi masztami z włókna szklanego.

Więcej informacji
Wysokość flagi 4,00 m
Materiał wydruku poliester 115 g/m2
Materiał masztu aluminium
Długość masztu 4,00 m
Obszar grafiki 92 cm x 345 cm
Wydruk jednostronny
Sposób montażu złożenie pionowych elementów masztu + wsunięcie masztu w tunel materiału + na końcu instalacja elementu poziomego masztu
Zawartość zestawu maszt, flaga
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Flagi reklamowe z masztem Aluminium Quadratic L
Twoja ocena