Rollupy, czyli uniwersalne mobilne nośniki reklamowe

Rollupy, czyli uniwersalne mobilne nośniki reklamowe

Działania marketingowe firm muszą przybierać różne formy — począwszy od tradycyjnych, poprzez niekonwencjonalne, a skończywszy na praktycznych i mobilnych. Roll up spełnia swoją rolę w szczególności podczas różnego rodzaju konferencji, targów czy promocji poza siedzibą firmy. Dobrze zaprojektowany i perfekcyjnie wykonany przykuwa uwagę i staje się nie tylko nośnikiem kluczowych informacji, ale także swego rodzaju oczywistym zaproszeniem.

Gdzie sprawdzają się systemy roll up?

Nowoczesne systemy wystawiennicze muszą dopasować się do specyficznej formuły tj. ograniczona przestrzeń, duże natężenie ruchu, a także wzbudzenie zainteresowania. Stąd takie rozwiązania jak roll-up znajdują swoje zastosowanie na wszelkiego rodzaju targach, ale też konferencjach i promocjach. Doskonałe pod kątem nośnika wizualnej reklamy są dla postronnych osób, potencjalnych klientów czy uczestników wydarzenia ważnym elementem rozpoznawczym. Wykonane w estetyczny sposób zaskakują swoją uniwersalnością, która może zostać wielokrotnie wykorzystana przy różnych okazjach.

Roll up to po prostu plansza prezentacyjna, którą rozkłada się w dowolnym miejscu. Jej specjalistyczna konstrukcja umożliwia nie tylko proste rozłożenie, ale też zapewnia stabilność, dużą powierzchnię reklamową i łatwość w przemieszczaniu reklamy.

Dlaczego roll up?

Przeglądając różnorodne akcesoria reklamowe, warto zwrócić uwagę na te, które pozwalają na pewnego rodzaju łatwość użycia, prostotę transportu i montażu. Wszystkie te cechy posiada oczywiście rollup, który jest jednym z podstawowych systemów wystawienniczych wielu przedsiębiorstw.

Uczestnicząc w wielu promocyjnych wydarzeniach oraz konferencjach rollup pozwala na błyskawiczne i jednocześnie perfekcyjne przygotowanie do prezentacji. Z uwagi na swoją uniwersalność jest rozwiązaniem także dobrym pod kątem ekonomicznym. Nie ma bowiem konieczności nieustannego inwestowania w nowe nośniki reklamowe na kolejne spotkanie. Wystarczy czasami wydrukować nową grafikę z niezbędnymi informacjami

Czym charakteryzuje się roll up?

Mając na uwadze częstotliwość użytkowania oraz specyfikę różnych miejsc, rollupy charakteryzują się dużą wytrzymałością, a tym samym nienagannym wyglądem. Wykonane z trwałego i odpornego materiału, przez bardzo długi czas prezentują zawarte treści w sposób atrakcyjny i nienaganny. Lekka konstrukcja aluminiowa w połączeniu z torbą pozwala na bezpieczny transport, do którego nie trzeba angażować specjalnego samochodu. Roll up to specjalny system pozwalający na rozłożenie reklamy w każdym miejscu i to w mgnieniu oka. Poza tym te systemy wystawiennicze są dostosowane do różnego rodzaju warunków, a więc doskonale spełnią swoje zadanie zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz.

Mobilny system reklamowy na różne wydarzenia

Specyfika niektórych wydarzeń promocyjnych wymaga takiego działania, które wyróżni naszą firmę z tłumu pozostałych. Przyciągnięcie zainteresowanych nie jest zadaniem łatwym. Pierwszym elementem jest zwrócenie uwagi na samo stoisko. Pomocne są w tym akcesoria reklamowe, które kuszą nie tylko określonymi hasłami, ale też są estetyczne, profesjonalne i widoczne. Z uwagi na fakt, że roll'up nie jest reklamą na stałe przytwierdzoną, można w miarę sytuacji wysunąć ją, przesunąć — słowem tak wyeksponować, by zawsze była widoczna, co więcej może on prezentować zarówno firmę, jak i konkretny produkt.